Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Myshka001

baby

akurát som čítala, niektorá z vás tu písala že prsia jej nezmäkli ani po roku.. mám mať ES a tiež ma zaujíma tá kohezivita.. na stránke siklienka som našla len "Soft kohezívny gél" a "Natural kohezívny gél"... nikde som nevidela že "kohezivita I" alebo "kohezivita II" .. tiež sa bojím že nebudú mäkké, podľa čoho to doktor určí?

misaaa

Ewel, aj tvoj pribeh tu citam a je mi to luto, viem ze si tuzila po niecom inom :(

uprimne som trochu stratila doveru k tvojmu Dr., mam aj tam zajednanu konzultaciu, ale asi ju zrusim...

sama neviem ako by som to riesila, ja este nemam za sebou ziadnu operaciu a ak ta bolest a vsetko s tym spojene nema mat efekt vysledny, je to blbe :(

urcite s nim hod rec, aj ked ist do dalsej reopky och.... :(
no neviem,

stale tajne dufam, ze sa "rozbalis" z pooperacnej podprdy a zbadas ze je to OK :)

misaaa

Ahojte dievacata, ja vas tu tak napato citam a vsetko to prezivam :)
Ja mam tu operaciu 4.8, a uz teraz mam bobky :DDDD

stale sa bojim ze budu tie kozy velke ku mne :)
aj preto som sa este objednala na jednu konzultaciu k inemu dr., len pre istotu, ze co by mi doporucil....... ak to bude podobne, tak pojdem k Ocenasovi urcite!

ewel007

Mravcadlo

No to porad aj ty mne :-))
No ved to ze kazda mame inu predstavu a ty si vyslovene potrebovala velky implos,aby si to mala vyplnene..

Gabbyy

Ja som moja oki,neboli nic,len ma svrbia stehy,je to fajn po reopke,lebo po opke som bola vazne k.o.
No hej oni sa ti este zmensia,odpuchnu,usadia..
Je to tak ze vacsine sa nam po opke mali,asi lutujes ze si nebrala 450 ? Ale tak mozes podstupit po case dalsiu opku,ale uvidis ked sa usadia a das podprdu,ten super pocit ;-)

Tim

Baby, ma niektora skusenost s metodou dual plane? 2/3 pod sval a 1/3 pod zlazu? Surne potrebujem vediet, kolko cm mate medzi implantatmi. Moc Vam dakujem

Lucia83

Skoricka opicka
Ahooj no chcem zacat behavat potrebujem spevniet do leta a plus bicykel. Tak uvidime ci sa mi to podari pri robote a malej opcke;-). Mam presne tu energy n je super mam bielu ciernu vedy nemali. Teaz v nej aj spavam ked nemam ciernu z kliniky opratu. Najskor sa mi zdalo ze mi taha dolu prsia ale teraz ju nosievam vecer. A neboli ta uz nic?? Mna rano stale bolievaju. Inak som spokojna. Vcera som si kupila v hm novu ruzovu podprdku tak sa vytesujem. A ty si behavalápredtym ci iba ter az si zacala?

Tomyum

Ahoj ciculik, mam sa dobre. Mala bola tiez hned chora ako som nastupila do roboty, takze som bola tyzden na ocrke. Teraz je este stale doma uz je v pohode len je strasne vela chripok tak to nechcem riskovat, ze zasa nieco dostane. Tak si ju striedaju svokrusky a muzik. Ja uz zarezavam, este je to pohodicka take otukavanie, vela veci si musim este nastudovat lebo sa toho dost zmenilo za 3 roky co som bola doma. Ty to ako zvladas? Prska posluchaju? Musim sa objednat uz na kontrolu do kelu stale na to zabudnem. Inak tak to ubehlo strasne uz mam 4 m po. Sranda.

Ewelik
No citala som vo sa ti stalo. Normalne to je az neuveritelne. Neviem si predstavit co by som robila v takomto pripade. Fakt . Ked nad tym rozmyslam tak mi to pripada tak, ze tie ES ti ani neobjednaval. Zistila by som si to v tej skilienke ci ako sa to vola ci ti to vedia pozriet , ci vobec boli tie implose objednane a dodane. Je blbost ze ti ich vyskusal a potom co s nimi spravili? Vratili? Blbost nie?! Urcite chod za nim osobne aj ked to bude fakt tazke, ked si mu tak verila a stalo sa toto. Nech ti poda vysvetlenie ze preco? Chcela si mega a mas to co si mala. Drz sa a dufam ze to dopadne dobre a dohodnete sa co dalej a budes spokojna.

Sandrine7

lilabmw

cena to bola komplet, ale ako piše aj TARA, bez hospitalizacie. Po prebudení z narkozy som išla domov. Mala som aj dreny, mna operoval v piatok a v pondelok vyberal dreny. Ja som bola tiež dost ko, ale domov som prisla v pohode, lebo este učinkovala asi narkoza a lieky, pretože som nemala velke bolesti. Bolo trochu neprijemné sa tam trepat v pondelok s tými hadičkami a flaškami, ale zvladnut sa to dalo :)

mravcadlo1

ewell
vieš to je ťažko ja som išla k nej viac menj len pre to lebo ona jediná bola ochotná dať mi 500 a nerobila okolo toho haló ako keby že chcem 1000. Ale no čo už aj tak sa mi máli som NENAžRANá
:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk