Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

mishka181
no ja som bola v Pezinku u Ježovitovej a mam ES 500 ale tým že som mala dosť vykojené prsia tak ten implantát dostatočne nevyplnil moj prsník a pod bradavkov v spodnej časti to mám také volnejšie a som naštvaná lebo som chcela ist do maxima a kludne by sa mi bolo zmestilo aj 600

mishka181

mravcadlo1

pokusim sa to s nim ešte všetko prekonzultovat...ty si bola u koho na opke?? aku mas velkost?? s čím nie si celkom spokojná??

TARA_

lilabmw
no tabletku od bolesti a na spanie si zvladnes dat aj doma a pokial nemas nejake komplikacie, tak je to ok. Zabezpecila som si, aby bol neustale niekto pri mne, hoci na druhy den by som uz vydrzala aj sama, ale urcite vies, ze je to individualne. On dreny dava, ale uz na konzultacii mi povedal, ze podla potreby. Napr. sandrine dal a mne povedal, ze neboli potrebne, takze som bola aj celkom rada. A tie stehy asi zalezi kde mas rez, lebo mne napr. vytahoval stehy (mam v ryhe) a sandrine mala pazuchou samovstrebatelne.

mravcadlo1

mishka181
no poviem ti že moc sa nespoliehaj na názor doktora a trvaj si na svojom poriadne poprečituj lebo ja keby dám na názor doktorov tak si potom asi hodím mašlu lebo bola som tiež u skúsených a vychýrených aj na konzultačke a nič moc a aj teraz po opke nie som na 100 % spokojná

mravcadlo1

inak ta z triumphu je na strednu zaťaž čo mám ja a aj v nej beham ale fakt je pevna uplne super nosim ju od nejakého 2 mesiaca

lilabmw

Tara a dalo sa to vydrzat ? Lebo po prvej som bola k.o a dava samovstrebatelne ci nie? A dreny? Lebo pri prvej som nemala dreny

mishka181

Áno, aj mne vravel doktor, že u nich nie je hospitalizácia, nejaké 3 hodinky po opke ostávaš tam a potom ideš domov...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk