Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Olivka 21
No ja mam prsia len malinko maksie ale nie su pohyblive este.
A tvar este tiez dufam nie je finalny.
Ja som aj telefonovala s koperniechom vcera, uz som chytala depku ze ten tvar uz je finalny. A on ze nee

Majka1910

Olivka21
Už si kľudne môžeš dať normálne podprsenky- bez vystuze s kosticami. Kostice si davaj presne pod prsia nech ti prsia este tvaruju. Baby od červena nosia pooperačnu 3 týždne v kuse a 6 týždňov na noc.

olivka21

Nattasa
Kostice polamat? Ako to myslis? Ja som 20ty den po.
Prsia mam uz mäksie,ale este stale mam implantat svalom vytlaceny hore,nevyzera to pekne...zboku mam prsnik ako trojuholnik,divne to je,snad to povoli

Nattasa

Gabbyy
Ja si pooperacnu podprdu rozopinam aj davam prat a susit. Povedal mi doki na kontrole po 1 tyzdni ze mozem denne tak na 2 hodinky. Som teraz 16 den po...

Nattasa

Olivka21
Ja mam tiez napisane v papieroch od Cervena ze po 3 tyzdnoch podprda cez den, kostice prisposobit, polamat...
Mas prsia este tvrde, hm? Lebo ja ano. Este ich sa bojim nejako davat k sebe nasilu, narvat ich do podprdy.
A jazvu mam prelepovat tou paskou...

lilabmw

mirus
no ja strasne moc sa modlim nech to vyjde potom uz len zvolit spravne lekara a implose snad to dopadne dobre mam vybrane asi mentor 590ml ultra vysoky profil okruhle tie mi musia sadnut ako rit na serbel :-) nakolko mam uzky hrudnik ale este s lekarkou to budem konzultovat

kosta123

Jááááj nestíham to tu čítať :D

misaaa este len idem na konzultáciu 7.3 kokos riadna pálka ,mna slahne,to je mooooc :( ja chcem ist az na jeseň,bude ti robiť aj nejakú korekciu??

M.i.r.u.s6

ahojte baby
mam 3tt po mala niektora z vas mala pocit akokeby svrbenia alebo palenia??
olivka
nie som d tvojho lek ale mne kazal nosit 6tyz
gabby
ako ja kym mi nevybrali stehy tak som nerozopinala

olivka21

Baby cervenovky,
Zajtra mam tri tyzdne od opky,mozem si uz sipnut kosticovu podprdu? A ako dlho si mam prelepovat jazvy?