Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Majka1910
joj neviem to nejak najst ale podla toho mam stredny
som rada ze sa mas fajn:)
vies co trocha ked viac pracujem tak citim viac a neviem obcas take ako zvlastny pocit ale to asi tym ze je tam este opuch a tym citim take vies ako pozerala som a okom nevidno zeby bol opuchnuty ako som ti vravela obcas som riadny stresmen:)

Rozalka

Ewelka,Mery NR

dobre ti to napísala Mery, ukludni sa, pospi, nemysli na toto tu, hraj sa s malým ked je doma.. a vždy mysli na to, že kolké majú aké komplikácie, kolko peňazí vyhodia aby to len tak tak dali dokopy, svet sa nezruti len preto že ich máš skoro rovnaké aké si mala... Zlatko, len neplač ani sa zbytočne nestresuj...

M.i.r.u.s6

ewel
moja verim ze si s toho poriadne rozcarovana ale fakt ber to z tej dobrej stranky budes ich mat peknucke:))

Mery NR

ewel007
nebuď šiši :-) máš krásne bomby, ŽIADNE KOMPLIKÁCIE a to je hlavné!!! vypni toto fórum, daj si vínko a pohľadkaj si prská, nech sa ti pekne hoja.. už na to nemysli. nevedie to nikam, teš sa z pekných prsíčok, čo by iné baby nedali za to, keby ich mali ako tie tvoje

Matka872

Ewell007
no potom uz neviem.Mozem vediet tie projekcie pri Mentor 450 VP????
Teda kde to najdem?
Pred tym si mala sa mi zda tie iste len 500 ml.No to som nevedela o nejakych projekciach.Mne stacilo ze budem mat gulate a ostatne som nechala na doktora.Teda dufam ze pri mojom chudom pase nebudu male :-) :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk