Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

vierka
vies moja mala som na vyber ale uz neviem ake to boli vies ako som ti pisala ze som sla tak som si nechala poradit a ako ked som si chytia es zdali sa mi fajn tak take mam

a ake ti odporucili v Ke??

v.e.r.k.a

mirus
ja som od Bj.bola som aj v KE ale potrebujem ešte iny nazor či sa zhodnu aspon približne.len neviem medzi Nagor značkou a Mentor je velky rozdiel nevieš?myslim tuhosť (makkosť) implošov.a tebe dal na vyber či chceš ES ale si vedela že chceš tuto značku?

M.i.r.u.s6

Majka1910
ano ano asi tak ale zas nerobit to asi tiez nic take
moja moj lekar mi kazal 6tyzdne a potom pojdem na kontrolu a snad ze uz nebudem pokracovat v noseni

Majka1910

M.i.r.u.s6
skus pozriet na karticke co mas od doktora, tam by si mala mat napisany typ a potom uz podla toho najdes rozmery.
Tak nestresuj :), nerob nic namahave a bude dobre.
ako dlho mas nosit pooperacnu? viem ze kazdy dotor to ma inak

M.i.r.u.s6

vierka
wow ku mojmu ides??jaj ved aj ja take mam prirodzene a aj on take preferuje takze aj ty take budes mat o ty si odkial??tak potom daj vediet co a ako

v.e.r.k.a

mirus
ja som objednana v pondelok k dr.Valdmanovi a ja som skromnejšia oproti vam čo ich chcete vačšie.mne by stačili aj troječky tak uvidim čo mi navrhne.

M.i.r.u.s6

lilabmw
moja ved prave o to ide ason moj nazor naco sirka lebsie lepsie ze su plnsie ale to len moj nazor wow ty budes dalsia mega cicana:)

lilabmw

baby pozerala som tabulky co si myslite velkost 590 a rozmery 12,5 a 6,5 bude to velky rozdiel ked teraz mam 12,3 a 5,1 projekciu?Lebo v sirke je to rozdiel len 0,02.