Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

olivka21

a v pohode ťa zoperovali po tých antibiotikách?či si si musela presunúť termín? to by som veľmi nerada, už to chcem mať za sebou..toľko stresu okolo toho :( no termín mám 26.02.

matilda1

ewell

aj ja som mala stres moja aj som vrackala ozaj tentokrat ale dalo sa to vydrzat,som to brala tak ze uz viem co ma caka tak akosi to celkom slo a ked mi rano supli naladovku tak uz bolo dobre a je dobre ze ides prva budes to mat hned zy sebou:)nebojky dobre to bude.

olivka21

Ewelka micka moja,
zajtra doobeda drzim palce aj na nohach a okamzite sa hlas po prebudeni z narkozy! Tato reopka bude menej bolestiva,uvidis,kazdy tak hovori.... tesim sa na vysledok a poom uz musime dat stretko!

olivka21

Silia
vitaj v klube....tusim.vsetky bby co idu na opku vo februari su chore...aj ja som bola prechladnuta a tyzden pred opkou som brala antibiotika.. pu vela zazvor.caju,med,citron,cibula,cesnak a do stredy si fit. Kedy mas opku?

silia

baaby poraďte :(

v stredu mám predooperačné a mňa bolí hrdlo :( môže to ovplyvniť výsledky? napchávam sa momentálne septolete snáď mi to prejde, len neviem či môžem

ewel007

Babulky dakujeem Vam vsetkym ste zlate :-)

Gabbyy nie moja este som neni zbalena,coraz viac mam stres :-) co si si zbalila moja? Prijemnu cestu zelam :-)

Matilda este nie zlatko,este musim dat maleho naporiadok,potom este upratat a potom az ja ;-) uz nebudem nic ani jest aby som zase tolko nevracala,dam si uz len cajik.aj ty si mala taky stres?

gabbyy

Diky baby.. Ja uz mám všetko ešte nás čaká večer cesta do bb cca 3 hodky ale aj tak isto nezaspim.. Ewelka máš všetko prichystane?

matilda1

mamita

dakujem a som rada ze mas vsetko ok.ja polihujem a tak ale citim sa dobre zajtra mi vyberu dreny tak sa mi ulavi uz sa tesim:)

matilda1

nela7

no uplne ta chapem:)ja som po reopke dva dni bola som v pd u Trsku aj prvu mi robil on som s nim spokojna super pristup aj starostlivost aj vcera vecer mi dokonca volal ze ako sa mam zlaty.no ber co najviac ti pojde ja tiez keby na prvy krat mi da viac uz by som nevymyslala teraz si myslim ze to bude akurat super len prve som mala anatomy a teraz mam okruhle zajtra si ich uvidim tak napisem popripade prilozim foto ak to pojde.drzim ti palce:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk