Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Baby po opke
Som 11 dni po opke a prsia mam uplne tvrde, ani sa nehnu.
Baby prsia este odpuchnu? Aj sa usadia? Zmaknu?
Kedy? No ja som asi jedina tu, ale ja dufam ze sa este zmensia!!!
Budu casom podajne ako niekedy moje?

gabbyy

Ewelka moja no ja som si celkom pospala Stresy zacinam chytat Az teraz .. Drzim palceky moja, nech to uz mame za sebou

ewel007

Dobre ranko babulky ;-)

Takze velmi som toho nenaspala,teda skoro vobec,dakujem Vam este raz vsetkym za krasne pismenkaa a vsetky palceky :-)) ozvem sa..
Gabbyy tebe zlatko drzim moc palce,myslim na teba,zvladneme to a prosim napis ako budes moct :-)
CMUKY

gabbyy

Silia nekupuj ten porciovany caj ten nie je silny, musis cerstvy zazvor, med a citron :-) ja som ich pila aj 4-5 za den a Toho zazvoru si daj vela

gabbyy

Dakujem vam babenky moje, Dufam ze bude vsetko ok.. Ewelka drzim palceky, ja snad ani spat nebudem, uz sme aspon v bb takze sa rano nemusim plasit