Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Nela7 áno prva narhnute mám okruhle 400 alebo 450 ešte som sa nerozhodla ktore beriem :-) mám 174cm a 56 kg a dost útly hrudník nechcel aby boli moc veľké

gabbyy

Jej bimbi ďakujem tiez rozmyslame že ulozim dnes baby a pojdeme okolo 8.30 bo ráno sa budeme plasit.. Idem tam zavolat :-)

gabbyy

Ewel moja ani Nie Inak som ok. Akurat si liecim krize bo ma seklo haha :-) a beries Aj colu? Ja som si dala predpisat aj ten flector a uz mám kupeny kokosovy olej a lioton gel :-) ewelka ty ides prvá ako super , ja tam mám byt na 8. Baby cervenovky podľa čoho sa určuje poradie ?
Matilda ďakujem :-)
Nela7 áno uz zajtra .. A ty ku komu ?

Nela7

ewel007

tak ty si stihluckaaaa, joj aj to ti zavidim...ja hodne cvicim a beham ale akosi kila nejdu dole, bude to asi aj tou mojou nepravidelnou stravou :( no spolieham sa ze ma nove prsia este viac nastartuju a pojde s vahou aspon na tych 60kg...hlavne sa tesim kedy budem moct po opke zase cvicit!...700 ml ty musis byt ina "sex bomba" teraz pri tvojej postavicke :) ...ja mam 24 rokov a este ziadne dietatko, a taktiez este neplanujem tak skoro mat deti :-) ...tento rok koncim skolu takze sa chcem skvor venovat kariere...

ewel007

Nela

Teraz budem mat 700ml,nemala som skoro nic pred opkou take acka..mam 58kg a 165cm,chcela som do opky schudnut ale nepodarilo sa cez sviatky :-))
Dakujem ti zlataaa,tiez ti drzim palce,ako pise Matilda,je to super pocit,mam 25 a ty? Mas aj dietatko? Ja jedno a tak skoro neplanujem..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk