Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

anonym_76

ja som 3 mesiace po a prsíčka už mám úplne mäkké, ale ja som natierala aj lioton gelom a brala aj silné enzýmy zo zahraničia, niečo podobné ako náš wobenzym len silnejšie, tak neviem čo k tomu pomohlo...pekne idú k sebe:)

anonym_76

ewel007. ja som nizka a mam utly hrudik,chcela by som nie velke imp.len tak okolo 300ml,len neviem ci eurosilikony alebo nagor.bojim sa toho vlnenia,ale zasa nagory ze su tvrdsie?neviem ci je to pravda...takze neviem pre aku znacku sa rozhodnut..

bimbi

Mirus
A nam cervenovkam doki vyslovene kazal jazvy nicim nemazat, len mesiac prelepovat, aby bol na ne tlak a nesli do vysky.. Niekomu kazali lioton aj na jazvy

anonym_76

ewel007
ja idem v maji na konzultaciu k dr.červenovi a na jesen opka, uz by som to chcela mat najradsej za sebou...drz sa v pondelok a ozvi sa potom...erika

ewel007

anonym_76

Dakujem,ano idem,ES extra vys.prof 700ml,tiez som pocula ze ES su makksie a kvalitou su uz asi rovnako.
Ty mas kedy opku?

bimbi

Matilda
Gratulujem:) skoro sa zotav a posli fotky!
Mirus
Si velmi netrpezliva :)) vsetko bude ako ma byt 2-3mesiace po opke-prska makucke, pojdu k sebe, s jazvickami je to na dlhsie ale do leta budu celkom pekne, vyblednute uplne budu tak po roku, tak len trpezlivost..

anonym_76

lilabmw
Mozno aj tym cvicenim to bude,vsak..?ja cakam na konzultaciu k dr.červenovi a zvazujem aku znacku zvolit...