Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Olivka 21
Hahah. No tak takato aktivna som nebola ani pred opkov.
Ale lezat v posteli ani sediet na zadku tiez neviem.
Budem tak ako ma telo pusti.
Len musim naucit maleho ze nemoze sa teraz so mnou tooolko mojkat a nebudeme asi spolu spinkat...

M.i.r.u.s6

olivka21

ako ja neviem ale stale je to cerstve a predsa je tam cudzie teleso takze nejaky cas to potrva aspon myslim a nemas vecer taky pocit tazkych prs akokeby si tam mala kamene alebo tak

olivka21

Nattasa
gratulujem! Vravela som ti ze chod tam,a ty uz si si chcela menit termin....tak super. Ja som tiez skoro fungovala,na treti den som si aj vlasy umyla. Dnes som 7my den po a uz robim veetko,okrem dvihania tzkych veci. Ale uz mam dnes za sebou prezliekanie perin,dcerke som vlasky umyla,varim svieckovu a domacu knedlu a este idem upiect kolacik. Ja proste neviem obsediet. A aha....vcera som s muzom bola na dvojhodinovej prechadzke. Takze rob to,co ti telo dovoli,ale aj oddychuj. Dnes chcel muz sex,ale to sa ete boiim,hihihi

olivka21

Nattasa
gratulujem! Vravela som ti ze chod tam,a ty uz si si chcela menit termin....tak super. Ja som tiez skoro fungovala,na treti den som si aj vlasy umyla. Dnes som 7my den po a uz robim veetko,okrem dvihania tzkych veci. Ale uz mam dnes za sebou prezliekanie perin,dcerke som vlasky umyla,varim svieckovu a domacu knedlu a este idem upiect kolacik. Ja proste neviem obsediet. A aha....vcera som s muzom bola na dvojhodinovej prechadzke. Takze rob to,co ti telo dovoli,ale aj oddychuj. Dnes chcel muz sex,ale to sa ete boiim,hihihi

Nattasa

Jahodka
A ty mas kolko ml?
Som sice len dva dni po opke, ale zda sa mi ze dve hodinky na karnevali vydrzim.
No mozno mam len ruzove okuliare takto z postele.

Nattasa

Baby
Chodite aj von medzi ludi?
Maly bude mat karneval a ja rozmyslam ze by som si tam sadla a sedela za stolom
Ide o to aby som tam bola