Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

olivka
ja som radsej pvy tyžden nerobila nič...možno trošku umyla riad ale zas nie 10L hrnce...a s tym chrbtom si casom zvyknes, ja praveže už spavam aj na boku a citim, že ma boli viac ako predtým.cele boky všetko.som stuhnuta aj krk.ale čo už chcela som byť krásna tak niečo za niečo...

olivka21

Baby po opke
kedy ste zacali pomaly fungovat v domacnosti? Ja som stvrty den po a strasne s nuim,lebo nevem ani spat,neda sa mi na tom chrbte,to je katastrofa. Ani lezat neviem,tak len posedavam,kukam tv,ale uz by som aj nieco popratala pomaly....mozem?

ivava

Majka1910
Ahoj ty sa pochval ako sa máš???Ja celkom v pohode už treti den nenosim pooperacnu podprsenku ani na noc myslela som že sa jej tak skoro nezbavim ale normalne ma menej pobolievaju prsia jak som s nou skoncila.inak ja mam moje prsia stale dost tvrde...a na jednom pri rebrach pod pazuchou mam taku hrčku akoby koniec implantatu zatvrdnuty.doktor povedal, že to zmyzne tak duffam, že mal pravdu.ale zvykne ma v nich aj pychnuť a podobne.

Rozalka

Lenka
joj si spomínala, ja som na to zabudla že žiješ v zahraničí... neboj, bude dobre!! Držím palce aby sa ti to čím skôr upravilo!!!

lenka19796

rozalka
dakujem akurat som pozerala Tenda1 mala take podobne ako ja dost vysoko a ma ich supoer uz teraz pekne jej to kleslo,tak uz len dufat. a na kontrolu az ked budem zas na slovensku,zijem v zahranici a teda baby poviem vam tie operacie su u nas na slovensku fakt za super ceny...

Rozalka

Lenka

nemusíš sa báť, pozri si v galérke mravčadlo1 aj ona mala na začiatku dosť vysoko tie implantáty a tiež sa jej pekne upravili!!! Skús jej napísať tu na fórum po akom čase sa jej to dalo do poriadku... určite nemáš ešte nič stratené a ak nie si si istá tak kludne choď aj na kontrolu... ale podľa mňa sa ti to upraví...

lenka19796

ano boloa som v medicentre. a ty si si ake davala ml,profil a tiez asi eurosilikony?? a zatial si spokojna?? a klinika a personal si bola spokojna??

lenka19796

ano kazal masirovat aj my ukazal ako ale to zevraj nato aby rychlejsie zmekli..no poviem ti pravdu masirujem sem tam ale po mesiaci sa mi zdaju este ako beton tvrde,tak neviem ci to je normalne

olivka21

Lenka
neviem sice ako je to s masazou prs,ale niektore moje kamosky si aj 3x denne masirovali prsia smerom k see a dopomohli implantatom pomknut sa trosku .k see,ale na to sa radsej opytaj pikulu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk