Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Bittersweet, viem ze aj v zime bola ta akcia, uz som takmer klikla, ze si to kupim, ibaze som tam volala a zevraj zlava sa nevztahuje na anatomicke Mentor a vtedy som velmi chcela anatomicke, samozrejme na konzultacii teraz pred mesiacom aj pol mi oznamil ze cez podpazusie len gulate, kedze moja podmienka bola, ze rezat len cez podpazusie.
Luccia, myslis si ze ten moj zaklad, to sa prirata ako 100ml? takze akoby som si dala 425ml na nulky prsia? :-) Moj manzel mi hovori ze si mam nechat tie 325ml, chudak ma obavy z velkosti, jemu sa fakt nepacia velke :-)) Ja sa bojim zavolat Hederovi, stale mi neodpisuje. Podla mna keby videl tie fotky, presne by vedel ake mi ma dat. Baby, takze musim prist odlicena? Omg!! Ani obocie si nemozem namalovat? Trosku pudru by sa zislo :-DD Bez tohto fora by som to asi psychicky nezvladla. Dakujem :-)

Luccia

Elle, Bittersweet

baby, myslim ze sme z "rovnakeho sudka" Aj ja som bola uplne ze bez prs predtym - ved to vidiet aj z mojich fotiek, ja ani neviem ci to vobec boli jednotky. Vzdy som to ale vedela fantasticky maskovat - push up, aj take tie umele vkladacie vyplne co vyzeraju ako kuracie maso :-)takze som mala hrud v obleceni uplne ze pouzitelnu. Samozrejme ze to neslo idealne maskovat v tielkach alebo inych druhoch topov, pretoze tam prsny material jednoducho chybal, hihi. Aj tak je ale famozne, ze hoci boli tie prsia take nijake - dokazali obe moje dcery plnohodnotne stravovat kazdu vyse roka. Prsia su uzasny organ. Pred opkou bol moj nazor podobny ako vas - nechcela som neprirodzenost, aj moj muz sa bal ze sa mu doma zjavi Pamela Anderson. Konzultaciu som si teda viedla v duchu "zvacsit ako sa da, ale nech mi to sedi k postave a nech je to prirodzene pekne". Som mala, utla, meriam 164cm, vazim 53kg, pod hrudnikom 78cm. Vela cvicim, takze telo samy sval :-) Doktor najprv navrhol 295ml, ale potom som si to premyslela a dala po dohode s nim 330, (anatom pod sval - to bolo jednoznacne od zaciatku).

Elle, pozerala som si tvoje fotecky, mas ovela krajsi zaklad ako ja, podla mna budes mat vyborny vysledok. Si vyssia ako ja, myslim ze mozes aj kusok vacsie skusit ako 325, bude to vyzerat super. Ale samozrejme, rozhodnutie je na tebe - porad sa s doktorom, nech ti navrhne este jednu vacsiu moznost a rozhodnes sa. On je ten, co ma v oku postavy bab a velkosti implantatov, tiez celkove ladenie postavy, takze on ti bude vediet najlepsie poradit.

anna.m

mulatka
nad interklinikou som rozmyslala, videla som cenu 2900, na zlavomate je 2300 to je dobra cena. je tam pisane ze do 31.8 plati kupon.je to myslene ze musim mat konzultaciu dovtedy alebo aj operaciu?

Nikitka_Daryia

Slniecko83 ďakujem za odpoved.ja mam jazvy okolo dvorcov tak to sa asi ťažko bude prelepovat.su na to nejake speci lepky?inak tie jazvy mi začali hnisat a vychádzajú mi vnútorne stehy cez dvorce.doktor povedal ze sa to môže stať a pokial to ide tak to mam vytiahnuť .hnis ked som začala vytlacat tak sa mi tam normálne diera spravila...uf no nepríjemný pohľad ...mate este niektorá s tým skúsenosti ?

bittersweet

Elle no tak to sme na tom ozaj rovnako velkostne len ja som nosila z HM tie "matrace" 75C co zodpoveda tvojmu 80B. A normalne tiez neviem, asi 70B ale ziadna plnost, riadne som sa vypchavala. Teraz mi inak pre porovnanie sedi z HM latkova 75C a napriek tomu ze ziadna vystuz tak tie prsia su krasne plne! Interklinik malo aj v zime takuto akciu, "potesi" no..

elle

teraz neviem, ako to je, ze ci vyssia zena znesie vacsie prsia, alebo nezalezi od vysky, ale od telesnych proporcii... boky, plecia, atd...

elle

Bittersweet, ja ani neviem povedat aku podprdu som nosila, kedze somtam mala vypchavky ako matrace, proste obrovske, z H und M tie najhrubsie boli dobre 80B, ale prsia isli do latkovych 75A, a to som bola plocha, lentilky pod kobercom, tak by som ani na ulicu nesla. Baby ja som rozhorcena tou zlavou, ja som zaplatila 2700€ a oni to teraz cez zlavomat ponukaju cakompak za 2290€, porazi ma!