Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

matilda

Ty chceš ísť na reopku? Máš pekné prsia, vyzerajú ako anatomy, pekne Ti sadli.
Koľko si po operácii?
Inak ja tiež uvažujem že o rok pôjdem do väčších, aspoň tých 500mg.

Myshka001

cicimici

:) jasné v pohode :) .. ja som bola ešte len teraz na konzultačke.. a kvoli operácii začnú objednávať tento február, lebo do konca tohto roka už sú plní :( .. čiže rok čakačka :( .. a čo sa týka výšky a váhy, som dosť nízka, približne 157 cm.. a váha 47 kg... takže dúfam že nebudú príliš veľké na mne :)

mamita

matilda

preto som si ho vybrala..:o))...a aj ty si toho dôkazom...:o))..áno idem do BA lebo v Prievidzi by sa to nedalo nakoľko tam je aj tá modelácia...idem už teraz 28.1..najradšej by som bola keby už mám po tom a konečne si môžem vychutnať plný dekolt...:o)

nikuska124

toryka

ako sa mas? akurat som sa konecne dostala do galerky a pozrela som si tvoje fotky mas ich pekne urobene, ako sa ti pacia? si spokojna? inak ti prajem stastny novy rok

nikuska124

nadranka

Velmi pekne ti dakujem za poslanie linku,uz som si davala aj do googla ze rajce.net ale nevedela som to tam najst. Este raz vdaka :)

matilda1

mamita

a kde ta bude robit?v ba?neboj vsetko budes mat ok...on je super doktor ja som s nim velmi spokojna aj teraz planujem reopku a opat k nemu...on ma peknu pracu...a kedy mas termin?

mamita

matilda.... k Trškovi...ja by som si aj dala ale mám málo podkožného tuku a som hore veľmi úzka..tak uvidíme...len nech mi výsledky z krvi a predooperačné dopadnú dobre...čím viac sa to blíži tým viac sa pozorujem a panikárim aby som neochorela..:o))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk