Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

matilda
..polytech, okrúhle vysoký profil 410 alebo 420 už to presne neviem ale s tým že som mu dala obrázok ako chcem aby vyzerali takže mi na sále bude skúšať viacero veľkostí aby sa to čo najviac priblížilo mojej predstave..myslím že až do 470 sme sa bavili....trochu viac sa bojím hojenia lebo to idem mať aj s modeláciou lebo mám veľmi vykojené prsia a nechcela som ten kotvový rez tak mi povedal že mi to spraví všetko cez bradavku..a netuším ako sa to hojí...väčšina báb tu má rez pod pazuchou alebo pod ryhou...

matilda1

Angie77

no presne tie haha pekne si to nazvala:)netlaci v pohode s tym vydrzim aj cely den v praci a push up som zacala nosit asi az o pol roka tusim mna operovali v oktobri a skoro celu zimu som nosila len take makucke podprdy a az potom na leto pod tielka som zacala nosit aj tieto....

angie77

ja som si dokázala s tých mojích vygajdaných jednotiek pred tým spravit aj trojky prsia, takže s týchto D-čkových by bol čert v tom aby neboli aj mega kozy ked budem chciet :)

angie77

matilda1

ja si tiež vravím, že ked budem chciet extra bomby, tak si kúpim riadny push up efekt a veru v NY háadam ani nevystužené nemajú, všteky len tak hrubo vypchaté..ten double push up sú tie čo vnútri vyzerajú ako ritka? :))netlačí ti to moc na silikony? necítiš to? ja som push up zatial neskúšala musím si ešte počkat.Kedy od opky si začala nosiť?

..a najviac sa teším len na trička naostro čo pri väčších prsiach už nie je také ideálne si myslím, všetko má svoje pre a proti vždy :)

matilda1

angie77

ano dakujem...ved ja viem tiez si to niekedy vravim ze idem nejdem idem nejdem...ano podprdy nosim tie double push up z HM alebo NY tie mi dobre sedia a urobia mi pekny dekolt...ved som stale na vazkach s tou opkou a takisto som stastna ze som to tak dobre zvladla a dnes mi zrovna robili sono po roku a pol prvy krat co mam implantaty a mam vsetko v absolutnom poriadku tak stale premyslam:)

angie77

matilda1

naozaj ich máš krásne, ja by som už druhú opku neriskovala, ale to som ja, oproti tomu čo som tam mala pred tým si vážim, že som to všetko v zdraví prežila a mám tam to čo tam mám teraz,veď nie vždy sa zadarí, kto číta forum tak vie, ale ja nechcem nikoho prehovárať, sama si občas povzdychnem že mohli byt väčšie, ale to je len naša ženská márnivosť, že stále chceme viac:)a pritom sú tak krásne a nie všetko čo je velké je aj vždy pekné ...

tá podprsenka je riadne push up, však? :)krásne sú naozaj

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk