Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

Nikoll
mne dal termín o 8 m., ale vyšlo to na leto, tak som to dala na september. Cenu si presne nepamatám,lebo idem naraz aj na brucho, tak už neviem koľko to bolo iba za prsia.

Nikoll25

Ahojte kocky,v juli idem k Cervenovi na konzultacku,kolko asi bude trvat od konzult.do operacie?a este otazocka,mam rocne dieta,za aku dobu ste boli ako tak funkcne v domacnosti?a ake ceny ma cca CErven?dakujem :)

ewel007

lilkabmw

a prečo moja nevieš?ked tie ES mi presne vyhovuju čo som si vybrala kedže nagor a mentor končia pre mna pri nizkych ml :D

kvet11

Lucia83

Mne sa páčia moje prsia som s nimi veľmi spokojná len sa mi zdá že bradavky mám tak vyššie niekedy mi vytrčajú skoro s každej podprdy ked si skúšam ale to už je detail oproti tomu čo som mala pred tým :)) a jazvy sa mi tak trošku ako končí šitie roztiahli niekedy sa to stáva no čo už.....
Bola som cez týždeň v Parndorfe a v Calvin Kleine mali podprdy po 9€ :))

lilabmw

ewellka

mne moj Dr. tiez neodporucal ES ze ich velmi nerad dava mi povedal ze s Mentormi nagormi ma najlepsie skusenosti.

ewel007

Bimbi

jasne, že aj cena je podstatna :) aj som písala do Puli a vraj na mieru nerobia imploše.. ja už by som mala najradšej uspešne po, aby som mohla potom riešiť zase niečo ine :))
Ešte sa dohodnem s dokim, do mailu napísal že mi da ES takže asi to tak necham, písnem mu ešte mail, a viem že dr Červeň na ES neda dopustiť, tak myslím že by nemal byť poroblem.
Budem mudrejšia, ked sa doki vyjadrí.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk