Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

fekynka

pas nad prsiami z tym nema noc spolocne, nosili sme ho skoro kazda co ma vkladane cez pazuchu implantaty.ja som ho tiez nosila do vybrati stehou potom uz nebolo treba nad prsiami.
Nestresuj sa, zavolaj doktorovi, to bude najlepsie.

Rozalka

ženy ďakujem veľmi pekne, som velice spokojná! a prajem každej aby boli spokojné tiež...

iwon
mám 390ml arion, anatomické

camba
pooperačnú mám č.80.

campa

Rozalka
Nadherne prsicka,ja som tiez tak velmi chcela anatomicke a Doktor mi povedal ze mne lepsie dat okruhle.Mas ich uplne prirodzene.
Pooperacnu podprdu si mala prosim ta ake cislo?

Baby
Co ste pridali fotky,krasne prsia mate vsetky,to uz je ine kafe pozerat sa na pred a po,ani sa vam uz nechce verit ze ake ste ich mali predtym.

Zuleko

Fekynka
Ak je to vlnenie, tak to sa nevstrebe.Je ti to vidiet velmi? Najlepsie bude ak zavolas doktorovi, nestresuj zatial zbytocne.

campa

lenka19796

Dakujem za drzanie prstekov,aj tebe prajem aby co najskor ti presli tie bolesti.Takto sme dve co sme na dovolenke u mami.
A ty si bola u koho?
Jasne fotecky az potom,ved aj tak prvych 10 dni by sa vobec nemala rozopinat podprda aby sa dobre prirastli.

fekynka

Ospravedlnujem sa,ale píšem na mobile a sem tam sa preklepnem.Chcem doplniť svoj text
Po vybrati stehov
Na prsniku sa mi robí vlnenie

fekynka

Ahojte babulky,
Potrebujem poradiť možno len zbytočne stresujem a moc sa sledujem...,ale na jednom prajú zhora mám vlnenie je ho vidieť aj citit.Môže to byť tým,ze som mala po vybrati pas na vrchu ten stahujuci.Ostane to tak alebo sa to nejak vstrebe.Mala ste to niektorá?
Budem vďačná za každú skúsenosť.

ewel007

lilabmw

ja si hovorim to iste a presne to tak chcem a citim, inak ja som bola zoperovana od konzultacie za tyzden, v ten den sa uvolnil termin, a ja som ho hned brala, chcela som to mat za sebou aby som si to nerozmyslela..

lilabmw

ewell07

ja chcem ist ale este niesu peniazky ked budu urcite hned idem do mesiaca zoperovana tak ako aj naposledy som sa rozhodla isla na konzultacku o tyzden a o 3 tyzdne nato ma operovali .Ja to neplanujem ked budu prasule tak proste pojdem :-) a nech si hovori kazdy co chce ,vela ludi ma odhovara ze nie takto ich mas super ale tak kua ja musim byt spokojna nie? :-)Mne sa proste tiez pacia velke prsia ..

lilabmw

ewell07

nebola som este ale pri kontrolej uz som mu spominala a povedal ze vklude potom nad 500 mozeme ist.A volala som kvoli cene s dr.ze ci nahodou sa nedava zlava a povedal mi ze pri tych drahsich by som dostala 300€ pri ostatnych lacnejsich ako ES napr.10% cize kebyze chcem ES tak ma to vyjde plus minus 2 tisic :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk