Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

mahulienka

ešte otázočka mimo kde chodíš lyžovať?? zastrehla som že chodíš aj do zahraničia, napíš na rozalka05@gmail.com, odpíšem ti už so súkromného mailu...vdaka

angie77

tomyum1

tú dovolenku ti záávidím, šla by som aj ja hned :) kde idete?

s tým imlošom na boku to aj ja tak cítim ale nie je to viditelné len na pohmat trošilinku,aj to len v silnom predkolone ktorý bežne nerobím :DDD skúšala som to len kôli tomáške lebo písala že v predklone cíti vlnky,tak som to vyskúšala či aj ja, ale ja si myslím že tie imploše sa ešte viac usadia a nebude to také ...a ked nie tak nevadí, hlboké predklony bez podrsenky sa zamietajú :D

Rozalka

mahulienka

ty už máš dve detí... fúha, dole klobúk , máš fakt dokonalú postavu a pravdaže nádherné prsia... :-)

cicimici

ivava

ano treba mysliet pozitivne..tak je to spravne..pisat mu asi nebudem lebo kontorlu mam uz teraz 17.teho som si pytala skor lebo uz sa musim vratit spat do uk..ty si tiez vonku nie?kedy sa vracias?

angie77

babule ďakujem, ja som rada že sú také prirodzené, to som aj chcela aby tak vyzerali a som štastná, že sa to tak podarilo :)

už aby sa len oteplilo a nemuseli sme tie naše nové dekolty schovávat pod kabáty :)

fekynka
inak ja si prsíčka natieram čím príde každý deň a jazvičky si natieram teraz tou hojivou indulonou,s harmančekom a viatmínom A...

ewel007

to by si nám predsa neurobila :)

tomyum1

Ewel

Podla mna (podla foto) mas uz teraz dost velke prsia, ja by som uz vacsie nedavala (mozno by si mohla dat foto celej postavy) ale je to tvoje telo a ty musis byt spokojna a ked po vacsich tuzis a da sa to, chod do toho, budem ti drzat palce nech ti to dobre dopadne :-)

tomyum1

Lucka83
Od vianoc uz spavam bez podprdy, cize po 3mes od opky, zda sa mi, ze si trochu sadli, ale ako pises, stale vyzeraju ako gulate, to preto, ze ked sa vybrali stare 200 a jazva okolo nich asi vlastneho materialu vela nezostalo takze vacsinu tvori implos :-) na fotke ale vyzeraju viac gulose ako na zivo, lebo som nejak blbo opalena z leta a ten vrch vyzera na foto vystupeny, v skutocnosti ide ako slzicka dole. Implos citit po bokoch, na tom vacsom uplne, normalne vlnky, pokial to nebude vidno mi to nevadi, ale ak po case hej, neviem, neviem... Vcera som mala oblecenu pushupku a boleli ma potom kozy... Inak estebstale tie spodky necitim a bradavky mam precitlivene.
Tak zvladate skolku, ci ani nie? Uz sa aj tesis do prace s novymi kozami? :-))) My ideme teraz na dovo do tepluuuucka a pak ficim do prace...

mahulienka

fekynka
moja, ja som taky zly pacient, namaham to viac ako by som mala, ja neobsedim, ale uz je to lepsie:) inac k tomu prelepovaniu, ja uz si to velmi nepamatam, ze ako dlho, tusim tak 2 mesiace,len viem, ze to strasne stipalo zo zaciatku...Som velmi rada, ze si spokojna:)) neposles nove foto, ved uz si skoro mesiac po opke, ci?Uz si bola nakupovat nove podprdy? A s tym kremovanim, ja som ich kremovala pri oboch tehotenstvach a nepomohlo:(, ale tak kazdy ma inu kozu, tak preventivne si ich mozes natierat.

ewel007

dakujem baby za nazory :) ale ja som rozhodnute že do toho idem :) ak to bude po opke prehnane, nepošlem radšej foto :))