Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Mravcadlo1

Nemusíš sa bát ked si pozries galerku tak uvidíš mesiac po opke rozne tvary prsicok a po čase z nich bolí krasne bomby :-) neboj klesnu, uvolnia sa a budu krajsie, chce to svoj cas uvidis

janulkalea

ewel007,
ja nehovorím, že Mládek, ale mám strach s tých foto, a súkromná klinika v NR je len jedna a to jeho. No veď uvidím.
Ak sa môžem opýtať, ty si bola tento rok na zväčšení a teraz ideš znova? Ty chceš ešte väčšie?? :)

ewel007

Jankalea

Prepac ale v clanku som nevidela ze by sa to stalo Mladekovi,ked pises ze mas strach,ci s tych foto?kedze ja idem k nemu vo feb na reopku ale ved uz sa tu pisalo od vcera o tom..

Mravcadlo

Neboj to potrebuje vsetko cas,pekne sa usadia a budu to bomby ;)

Lilabmw

No moja pomalicky ides hore aj ty s ml ale myslim ze na takej sexi vypracovsnej postave by super vynikli,potom daj vediet :)

mravcadlo1

janulkalea ja celkom velmi dobre znášam operácie a aj bolesť ja už som si asi na 3 den bola schopná umyť hlavu cez vanu a na nejaký 10 deň som išla do práce robím nechty a kaderníctvo a v pohode len som trošku viac cítila pravú stranu ale inak pohoda bolesti nemám žiadne

mravcadlo1

lilabmw si ma trochu upokojila ano pred tym som mala svoje prsia take trojky a od mlada som bola dosť silná preto tie strie a teraz som schudla 25 kg a ostala mi len koža preto som si davala naraz robiť aj brucho aj prsia. Hej mam ich ešte stále dosť vysoko ale je vidno podla fotiek že už to klesá

janulkalea

mravcadlo 1,

držím Ti palce, ale baby tu píšu, že to trvá aj 2-3mesiace. A bolia ťa ešte, už funguješ normálne, koľko dní po opke si mohla fungovať, alebo pracovať?
Ja mám isť mládekovi, ale keď som videla ten včerajší článok a všetko možné okolo čo sa deje po opke, tak sa asi na to vykašlem, mám strach.

lilabmw

mravcadlo

neboj sa este ti klesnu a tak sa zagulatia si len mesiac po opke ja som ich mala po mesiaci este stale jak dve opuchnute placky aj hore spuchnute.PO mesiaci ich este stale mozes mat opuchnute.To vsetko trva kym sa to da dokopy takze musis si pockat na finalnu podobu.Tie strie mas asi ze si mala celkom velke prsia a si kojila a schudla tak preto co? Ale neboj oni sa este pekne vyklubu :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk