Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

zuleko

ano presne ako si napisala to moyes pouzit..akurat ze pre lepsi efekt by si si to mala naniest na vlasy ktore chces umyt a sparvit si z toho zabal na noc obtocit vlasky celofanom a nejakou plachtou a nechat do rana posobit a rano vlasky normalne umyt samponom..jedna znama to tak robi raz do tyzdna a je spokojna..kokosovy olej je super na vela veci aj do varenia :D no a na tvar asi ak mas suchu tak ti to tak fajn premasti..to mas taky biely tuhy kokosovy olej nie?

monikasss

silia

nie ja som bola operovaná v Brne asi jediná z vás v Čechách....... ja mám bližšie na Moravu keďže bývam na Slovnesko-českých hraniciach a moraváci sú strašne príjemní ľudia, čo sa ale o pražákoch nedá povedať, ja chodím proste so všetkým len tam, žiadna BA...... nič podobné, proste skúsenosti. Tým ale nechcem povedať že tu nie sú dobrí odborníci, len to je vec osobných skúseností.

Zuleko

Baby odbocim trochu od temy, kupila som si kokosovy olej a chcem ho pouzit ako masku, pouziva sa to klasicky ako bezna maska? Po umyti vlasov to nanesiem na vlasy necham posobit a zmyjem? A este moze sa to pouzivat aj na tvar namiesto kremu?vdaka

silia

Ahoj Monikasss.
Neviem,či som dobre postrehla, ale ty si bola v chirmede, a len teraz pred nedávnom? ak áno operoval ťa Magdo? a termín po konzultačke ti poskytli hneď? lebo, čo som sa informovala, tak vedia hneď dať termín.
ďakujeem za info

rita149

monny3

hrčka mi zmizla.V 14.12 som bola na kontorlu po roku v Novamede a tam mi spravili aj sono prs, naposledy som bola na sono v marci ked som si nasla tu hrcku a teraz tam uz nebola, takze sa to vstrebalo.Ja som ani nespozorovala kedy :-) Chce to len čas, ty ji ešte maš? kolko si od opky? Bola si u doktora, aby ti povedal ze čo je to vlastne za hrčku? Ja som isla hned a povedal mi aj on aj doktorka co robila sono ze je to bud voda alebo krv este nasledok operacie a mali pravdu vstrebalo sa to.
Bola som teraz 3.1 tiez v Novamede a vyberali mi znamienko na prsniku zospodu som mala, je mi ho vydiet aj v galerke.ožna doporucila vybrat tak sme sa dohodli a vybrali mi ho.vyber ho Mudr.Koperneich je je fakt šikovny, bala som sa velmi, ked som lezala na operačke, sranda ze som si to len tak matne pamatala že som tam bola ked mi prsička robili ale vtedy sme nadopovane :-) obec to nebolelo, trosku injekcia take stipnutie ale potom ok všetko, idme na kontrolu 17.1 , mam vnutorne samostrebatelne stehy, ale je to oblepene tak si to mam necha tak az do kontroli.

leus

heslo sa uz raz menilo v galerke tusim minuly rok, za jedno je s tym plno roboty pre kocku co ma na starosti galerku a za druhe je tu plno registrovanych bab ,ktore na forum uz nechodia ,ale mozno galerku este navstevuju a pre nich bude zasa problem , musia vypisovat za nove heslo atd...netreba davat pristup do galkerky kadekomu a nebude problem, co sa ma takto menit heslo kazdy rok???

nanka

matilda1,

ozaj velmi pekne prska. take by som brala,tak nejako si to predstavujem...mam dohodnute 350ml, tak snaaad :)