Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

babule????????

chcem sa spýtať, vy ste priniesli nejakú pozornosť chirurgovi keď ste išli na kontrolu? Ja neviem či mu mám zobrať nejakú flašku a bombonieru alebo čo. niekto radí že hej iný zasa že šak som zaplatila dosť.
Tak teraz som z toho jeleň.

campa

Lucia,Matidle,Skoricka

Nadherne prsia dievcata,niet co dodat,tesim sa s vami.

Baby myslite si ze po 4-5 tyzdnoch po opke budem moct cestovat lietadlom?

monny3

mravcadlo
ja idem 18.2 na op brucha ,teraz vo stvrtok mam kontrolu prs a konzultaciu bucha ziadna komplikovana op,mam mierny prevys,aspon pribline kolko asi budem marodovat??a bolesti boli velke?

rita
cez leto som pisala ,ze mam hrcku a odpovedala si mi,ze aj tebe sa spravila pocas opky,nahodou ti nezmizla??
zaujimalo by ma aky zakrok si podstupila?pises,ze to nebolelo...

Monitaaa

Baby
Neviem, či by nebolo vhodne uz zmenit heslo v galerke, lebo sa mi zda, ze sa uz trocha rozsirilo aj medzi "verejnost".