Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

mravcadlo1

no u mna tá citlivost bradaviek bola nepríjemná, taká bolestivá citlivost až dráždivá, ale nie príjemne dráždivá :D

Monitaaa

Lucka83
ja som nenapisala, ze tie prsia robili v avelane, len ze v nitre. Ale kazdy lekar ma na svojom konte aj zopar nepodarenych operacii.
Janulkalea
Moje prsia vyzerali zle, pretoze boli cele dorezane a dobite, pretoze som mala robenu aj modelaciu okrem implantatov. Vysledok vo velkej miere zalezi na tom čo ma baba pred opkou, je ine operovat pekne pevne hoci malinke prsia ako take poklesnute vešiaky. Plasticky chirurg nie je kuzelnik ze pride 150 kilova jezibaba a za par hodin z nej urobi modelku, to si treba tiez uvedomit. Mne sa tiez nepaačia vsetky prsia v galerke, pretoze kazdemu sa pači niečo ine, niekomu velke, niekomu male, prirodzene, alebo riadne gule, ale určite sme na tom kazda omnoho lepsie ako pred opkou. Je mi uprimne luto ako som ťa vystrašila, nabuduce si lepsie rozmyslim, či zavesim fotky hned po opke, aby som nesposobila psychicku ujmu slabsim povaham :D :D :D ale som rada, ze uz sa ti pačia.
Baby
dnes som tu prisla vlastne po dovolenke s umyslom zazelaat vam krasny, šťastny a hlavne uspešny nový rok, len mi to hned nevyslo :D :D :D taaakze všetko naj do noveho roku, a ako spieva rišo muller Klud, mier a pokora :-*

angie77

monikasss

aj ja už rozmýšlam začat cvičit aspon trošku na steperi, lebo po opke som pribrala 5 kg ako nič nerobím a ešte na to tieto sviatky, nikdy som tolko nepribrala pane bože, aj ked manželovi sa to údajne teraz páči viac, ja sa necítim takto dobre z váhy 62 som išla na 67

mravcadlo1

Mne zas ta citlivosť vobec nevadi hlavne pri sexe je to že paráda :-) lebo vždy som ich mala také menej citlivé a teraz si to vychutnávam :-)

monikasss

engie

vidíš? To je nápad, porád to idem vyskúšať, chystám sa poprechádzať po vonku tak vyskúšam ten tampon.

monikasss

baby inak ja už normálne opatrne zafixovane šlapem doma na stacionáre. Keď viete ako nehýbať trupom tak je to v poho. A cítim sa lepšie.

angie77

inak babule mne pomohlo na tie bradavky vložit si do tej pooperančej podprsenky odličovací tampon aby mi ich tak nedráždila a potom to bolo znesitelnejšie

monikasss

ivava

aj ja mám strašne citlivé bradavky, stále ma bolia a ešte keĎ mi ide cez ne podprsenkový šev tak to je hotová katastrofa ale nedá sa inak ako vydržať občas si to namastím Bepanthenom a trošku pomôže ale musíme vydržať a tiež s tou necitlivosťou, to poznáme asi všetky a hlavne ráno keď vstávame tak sú prsia ako kameň.
Musíme byť trpezlivé :)

angie77

ivava

neboj, prechádzaš presne všetkým ako my :) aj tie bradavky, neskutočné citlivé prešlo ma to až teraz ja budem už 7 týždnov po