Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Tara_
Ty si v galerke pod nickom TARA?Lebo podciarkovnik som nenasla:-)Ak ano tak som mala svoje povodne prsia velmi podobne tym tvojim:)

Zuleko

Tara
Ja som mala svoje prsia take slabsie jednotky.Podprsenkysom nosila 75A-75B ale tie mensie strihy:-)Pozriem ta v galerke a poviem ti ci mas vacsie alebo mensie ako som mala ja:-)

TARA_

Zuleko
Ahoj, pamatam sa, ze sa ta to uz niekdo kedysi pytal, ale nepamatam si odpoved :) Prosim ta ake si mala prsia este pred prvou opkou? Chcela by som dosiahnut aspon taku velkost ako si mala po prvej opke. Niktore 400 ml sa mi zdaju ok a na niekom male ... viem, ze kazdemu to urobi inu velkost, len neviem, co to urobi mne :) Mne doktor povedal, ze mam take male dvojky, cize take 1,5 ...

matilda1

dakujem angie77...ja zvazujem reopku tiez som asi rok a pol po opke tak som bola zvedava na nejake foto a dojmy z reopiek...

Zuleko

Cayman
Dakujem:* Ja som vzdy tuzila mat velke prsia.Hned po prvej opke som vedela, ze co len to bude mozne a budu peniazky pojdem na reopku.Najprv mi to urobit nechceli, ze je skoda nicit take pekne prsia, zatazovat ich a tak, no ja som bola neustupna a nakoniec mi doktor vyhovel, zaco mu velmi dakujem;)) Teraz som velmi spokojna a nedala by som ich za nic;) Tak to ti gratulujem o chvilu budes mamicka! A potom sup do vacsich;) Uz si aj rozmyslala aku velkost by si chcela?

xexenka

angie77

dakujem velmi pekne. ja som aj rada ze to az tak nekrici hahaa

janica25, cicimici

dakujem :)

cayman

ahooooj, tak u mna to bolo ako tak nutne..

cayman

Zuleko

ze naco som sem chodila...a videla hlavne tvoje fotky. Kraaaasne najkrajsie prsia. Preco si sa rozhodla pre vacsie? ja som presne 2 roky od opky a mesiac pred porodom :D a seru ma hrube a krive jazvy, je to nechutne plus ten druhy prsnik je stale iny. Doki povedal ze mam mensiu ml.zlazu ktora mi ho neprekryva ako to druhe, preto po kojeni pojdem do interkliniku, aby som si vypocula nazor aj inych

Zuleko

Cayman
Jasne ja sem stale chodim a prispievam;) Uz mam aj druhu reopku za sebou a nastastie je vsetko Ok;)tak co pridas sa ku nam a pojdes do vacsich? U koho planujes reopku a aku velkost?;)

lucus

ahojte dievčata som tu nova.prosim vas je tu nejaka kocka ,ktora si davala robit prsia v midicentre v piestanoch dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk