Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bambulkova

Ahojte, moje zlate :)
Po dlhej dlhej dobe sa ozyvam i ja a o den skor prajem vsetko dobre do noveho roku-operovanym kockam vela vela zdravicka a vytesovania z novych prsiek a cakatelkam najma vela odvahy a skore zotavenie :) Vidim, ze tu pribudlo kopec nových kociek. February, kvet a ostatné spolutrpitelky-ako sa Vam dari? Ja som kazdym dnom stastnejsia a stastnejsia, ze som sa rozhodla do toho ist :)

gabbyy

Ewel ty ides na reopku k mladekovi? Pisala si že ides mat eurosilikony nema on iba nagory a mentory? Inak baby mám termín u cervena 10.6 ak by si chcel niekto vymeniť termín dajte mi vediet.

ewel007

Inak baby ja uz som vyse 4mes po opke a tu spodnu cast prska si necitim, asi to potrebuje cas ale teda ci sa mi po reopke vlastne vrati citlivost..

janica25

no ved to ze ja som jej povedala ze idem na plastiku nosa a o prsiach som jej nepovedala a zobrala mi len krv.ziaden moc ani tlak mi nemerala.tak teraz stresujem ci to od nej pytat.a mam ist aj na gyndu na sono a vysetrenie?

janica25

no ved to ze ja som jej povedala ze idem na plastiku nosa a o prsiach som jej nepovedala a zobrala mi len krv.ziaden moc ani tlak mi nemerala.tak teraz stresujem ci to od nej pytat.a mam ist aj na gyndu na sono a vysetrenie?

janica25

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk