Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tobian

katy2205
ok tak mas dve mena :-)

a kolko vas tam bolo,ja som bola sama,lebo ze nejake opky maki zrusene,ale neva aspon som dlho necakala ledva som sa nachystala o deviatej som uz isla
inak s tym spanim to aj ja mam tak,take 3-hodky vydrzim a potom som stuhnuta a chrbat brutalne boli,kym sa rozhybem a nikedy som ako chrobak na chbate prevratene a nie a nie vyhrat,este ze mi moj tak pomaha,fakt nemozem povedat je zlaty a to bol proti tomu :-)

inak to aj ja mam to bublinkovanie,je to smiesne,ale tie jazvy ma zvyknu tak stipat to neni bohvie co,ale tesim sa ze je to za nami

katy2205

tobias

inak ja som tu pod nickom monikasss, úplne som zabudla že som tu už bola prihlásená a myslela som že ma to nezaregistrovalo tak aby Ťa nezmiatol ten nick katy2205. Neviem ako ho zrušiť.

katy2205

tobias

ano išla som v nedeľu večer mi už nič nebolo, bola som ok, skôr holky so mnou na izbe smrkali a pokašlávali.

Ako sa cítim? No strašne ma bolí chrbát, spím dve tri hodiny a cítim strašnú únavu.

Prsia mi začínajú odpúchať a snáď sa veľmi nezmenšia ale som spokojná. Ale dnes ma bolia jazvy trochu a občas mi tak brní v tých prsiach alebo cítim také akoby bublinkovanie, ťažko opísať.

Pán doktor Božský chlap, hneď by som ho brala všetkými desiatimi :D :D

matka177

Zuz22

Neviem kolko merias a vazis ale ja meriam 169 cm a vazim 50 kg a nakolko som nemala ziadny zaklad tak som spokojna aj s tymto co mam teraz, ale pravdupovediac by som brala trochu vacsie lenze to bolo max. co sa mi tam zmestilo. Okolie sa vyjadrilo ze take akurat. Ale ak by som bola na tvojom mieste tak si vyberiem tych 320 ml.

mahulienka

fekynka
moja nepocula som o nom, zeby tu bol aj co som pozrela na internete tak narychlo, tak nic som nenasla:)

ivava

tobian
ahoj gratulujem...ja som spavala s flaskou tiez a kazdu chvilku hore...a vies co ja som si ich vybrala bez problemov...prve z kazdej dierky a stale som nemohla dychat tak mi to nedalo a volala som sestricke na druhy den a ona ze mam sa pozriet poriadne do nosa a tak som pozrela a este som tam mala dalsie...z jednej dierky nebol problem vytiahnut ale z druhej neslo, nemohla som ju tam najst, ale nakoniec sa podarilo.a vobec to neboli..praveze to nebolo ani neprijemne taka ulava.a takze mne dal dvojitu tamponadu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk