Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

kočky čo ste po opke vyše mesiace, v akej podprde sa citite najlepsie? ja si nejak neviem zvyknut na kosticove a nakoniec som skoncila v trojuholnikovej od plaviek :)kedze zatial si netrufam uplne bez aby mi moc nepadli
no a v noci v sportovej. pooperacnu uz nemozem ani vidiet.
v akej je najpohodlnejsie vam?

Lucia3110

skoricka
dakujem za odpoved :) videla som aj v inych farbach len som si uz nepamatala ze v ktorom albume..vsetky su pekne :) asi skocim zajtra v ramci nakupovania darcekov aj tam :D

lenka19796

Ahojte kocky,neviete mi niekto poradit..ma niekto skusenosti s klinikou Estimed v Martine??? idem na augmentaciu v januari ale stale sa neviem rozhodnut kam..zatial mam dohodnute v Leviciach ale martin mam ovela pohodlnejsi a blizsie.len nepoznam nikoho kto tam bol tak sama neviem..velmi by ste mi pomohli sa rozhodnut keby mi niekto napisal svoje skusenosti..tak dakujem a vsetkym prajem krasne sviatky

tomyum1

dnes som sa sem nevedela dostat...

eelle
pri opke a 10 dni po som brala antibiotika ako prevenciu proti zapalu a infekcii, mna operovali v nemocke, neviem ci na sukromnych klinikach atb nedavaju, alebo ako komu...

fekynka
ja mam zaklad tiez nic, preto moje anatomy vyzeraju ako gulate :-) foto pred je s 200 anatom implosmi starymi 12r :-) po kojeni sa jeden prsnik stiahol a druhy ovisol, preto ten rozdiel... som bola na vymene...

olivka21

Monitaaa
Si jedna z mala,ktorym sa brutalne peke zmenili prska,ked porovnam foto po opke tesne a pi par tyzdnoch. Proznam sa,ze ked som ich videla po opke ,bolo mi vselijako,ale teraz su naaaadherneeeeee

olivka21

Monitaaa
Si jedna z mala,ktorym sa brutalne peke zmenili prska,ked porovnam foto po opke tesne a pi par tyzdnoch. Proznam sa,ze ked som ich videla po opke ,bolo mi vselijako,ale teraz su naaaadherneeeeee

olivka21

Monitaaa

eelle

monita

mne nic taketo nenukal :D vies co, ja som si mylslela ze ich budem mat take ako ty po op ale ked som si ich pozrela tak som bola normalne tak stasne prekvapena ze uplne gulata pekne ze keby uz aj tak ostanu ze nemozem nic povedat :) s velkostou som spokojna, aj ked v tricku ani neni vidiet ze nejake prsia mam :D potom pofotim len uz nechcem rozopinat tu podprsenku pre istotu... vela bab ich ma hranate vseliake aj tie co bez modelacie idu ale tebe sa uz tiez krasne zagulatili, az to je neuveritelne co sa da v tejto dobe vycarovat :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk