Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

campa

dakujem
a ani ja to nechapem. jedine co vidim je ze su vlozene vysoko k mojmu prsniku, kvoli comu tak previsa.
ved hadam budu teraz vlozene dostatocne nizko aby mi ich nadvihli

campa

Mamita

Aha ja idem do Novamedu k pánovi Doktorovi Cervrnovi.
Tak ti držím palce aby ti všetko dobre dopadlo.

Baby,pazuchovym spôsobom doktor do 2 rokov môže opäť vymeniť tadial implos.
Je mi to ľúto Xexenka že sa ti to stalo po 2 rokoch,nechápem ako ti mohol klesnúť tak prsnik,ved po opke si ich mala krásne!Veľa šťastia pri reopke,myslíme na teba všetky.

xexenka

tomyum1

dakujem, zajtra idem na to

+ dodávam že ja som nosila aj pás aj podprdu ako mi kázal. nepotrebovala som sa ukazovať, prednejšie mi bolo/aj je trvalý výsledok. podprdu som nosila aj po tom ako mi povedal ze nemusim, stale naspanie.
takže odmietam pripustit ze ja som spravila chybu v niečom! ozaj som bola opatrná. je to o tom ze nepredpokladal ze prsia takto zareaguju+tej 1 je vlozeny vyssie a s nim sa nic nerobilo odzaciatku

rita149

tomyum1

suhlasim z tebou že kazdy človek je omylný ved sme len ludia a nie stroje.
Ale nesuhlasím z tym čo píšeš o vkladani implantatou cez pazuchu že to nie je idealne. Nie je to idealne akurat pre takeho chirurga čo to nevie poriadne!A to že sa vacinou potom implantaty aj tak vyberaju zo spodu tiež nie je pravda!
To že nema rovnake prsia tvoja znama , neznamena že Červeň jej spravil zle prsia ze v niečom pochybil.Vieme velmi dobre ze vysledok zavisi aj od toho ake mame prisa pre opkpou atd.Ked aj je po opke nejaky rozdiel, treba pocuvat doktora a všetko sa da napravit pokila implantat nie je este prirasteny.Len viem ze vela bab nedodrziava ani to aby podprsku nosili kolko maju atd.
Ja som bola v piatok na kontrole a potvrdila som sa len v tom ze od doktor Červeň je seriózny človek že som si vybrala velmi dobre.3.januara idem k nemu na jeden zakrok a verim ze vsetko dobre dopadne, pretože im verím na 100%.

tomyum1

Caute baby dlho som tu nebola, mala som co robit teraz, pocitat co ste popisali:-)))

Xexenka pise ze je nespokojna, videla som foto, podla mna fotky zobrazia aj to co oko nevidi, ja sa uz radsej nefotim lebo mam potom depku. Dr Cerven je urcite makac ale tiez nie je neomylny (sem pisu baby ktore su vacsinou spokojne takze toto nie je vykladna skrina prace plastikov), poznam jednu babu ktorej Cerven robil prsia a ma tiez jedno vyssie, videla som na holo, napriek tomu ze nosila nakriz stahovaci pas, nepomohol. Vraj tak prirastol implos a ma hore hrubsiu jazvu vnutri. Hmmm... Asi ten pristup z pazuchy nie je az taky idealny, nie je priestor na detailnejsiu pracu s tym svalom ako pri reze zo spodu. Inak aj ked sa idu vymenit implose pri pazuchovom reze vyberaju sa vacsinou zo spodu, takze su jazvy dve... Kazdopadne xexenke velmi drzim palce nech jej to na druhykrat vyjde, bude mat krasne velke kozeny...

Lucka83
A ty cicka ako, spokojna, vytesujes sa?

Kejtrina
Ty ako mici, nepises....?

Baby vsetky pozdravujem vas a drzim palce nech ste spokojne, troska bolesti ktora sa da vydrzat urcite stoji za to!

lilabmw

Zuleko

no to zase nie to je zanedbatelny rozdiel sak ty nemas skoro ziadny tuk tak toho sa vobec neboj :-) kludne dotoho chod :-)

Musim sa natu konzlutacku objednat uz nech viem :-) ja si myslim ze mne sa moc nezväcsia moja sak ja som nemala predtym nic takze ani pri kojeni nic moc mat nebudem to viem urcite toho sa nebojim len skor toho ze zmenia tvar alebo co.NO sakk uvidime .Sak to ze taku tiahu nemoze nidky tem sval uniest cize pokles je viac nez pravdepodobny

Zuleko

S tym zmensenim prs ratam aj ja aspon z polovice,kedze babo nemam este a raz chcem mat.Takze to rataj aj ty ze po dietati ked si das 600 a budes chciet mat pekne vkusne prsia budes pravdepodobne musiet ist do mensich. Ja len nechapem, ze sa tie baby neboja ze za rok budu mat prsia na pupku.Ja sama vidim ze tie 620 si ovela skor sadli ako 390.Neviem si predstavit co to musi byt pri 900.A natocvicenie sa pytam preto, lebo chcem zacat s trenerom cvicit, ale mam strach aby sa prsia nezmensili;)