Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

babule dnes mám presne 4 týždne od opky, ty brďo ako rýchlo to beží :)

babule čakatelky nebojte sa, viete ako sa vraví , každá bolest trvá len chvílku, všeto sa dá vydržať a povedzte si , že každou minútou to bude len a len lepšie :)

dnes mám 4 týždne po a už aj pomaly zabúdam, že som na nejakej opke bola, bolesti skoro žiadne, len sem tam pichnutie a taký pocit pnutia ako ked ste mali plné prsia mliečka, ked ste kojili..teda ak ste už kojili :)
..takže čo je to pár týždnov života, to sa dá vydržat, ale už celý život sa budeme tešit z krásneho dekoltu :)

držím Vám všetkým palce pri rozhodovaní, neotálajte tak dlho ako ja len kôli strachu, 35 rokov :) naozaj to stojí za to a ja lutujem, že som nešla do toho skôr

angie77

eelle

neboj, taká reakcia je ešte tak krátko po opke normálna..a máš aj teplotu?

ja som si podprdu prala až po vybratí stehov čo bolo 14 dní od opky, dovtedy som si ju ani nerozopínala ani nenakúkala na to čo mi tam vzniklo:)

campa

Kim

Takéto upokojuce slova sme potrebovali,sme radi že si to zvládla tak super.Gratulujem k novým prsickam,drzkaj sa a píš tvoje pocity ako sa citis každý deň.

Pripájam sa ku gratulaciam ostatných bab čo majú po opke.

Pekný dní všetkým.

campa

Kim

Takéto upokojuce slova sme potrebovali,sme radi že si to zvládla tak super.Gratulujem k novým prsickam,drzkaj sa a píš tvoje pocity ako sa citis každý deň.

Pripájam sa ku gratulaciam ostatných bab čo majú po opke.

Pekný dní všetkým.

eelle

Baby dnes som akurát tyzden po op... Uz som sa cítila úplne super... Neviem či som to az nepodcenila... Bola som aj na vianocnych nakupoch a dnes ked som sa ráno zabudila, tak ja nemám bolesti ale cítim sa ako keby Mam strasnu horúčka :/ naozaj to je dost zle... Stalo sa Vám to niektorej ? Neviem čo Mam robiť :/

Inak koľko po op ste prvý krát prali podprsenku ?

Kim

Mahulienka Zlatinko,

dakujem ti pekne!
som rada, ze je to za mnou a ze to bolo lepsie ako opisuju babenky. prvy den bol trosku zatazkavajuci, ale ked si vezmem, ze som mohla fungovat a v pohode som sa pri odchode domov sama obliekla, obula, upravila... nepotrebovala som ani pomoc sestier, ktore boli inak strasne zlate, mala som z toho viac ako len dobry pocit:))) uz sa budem opakovat, co bolo spomenute:" kludne by som sla zas,ak nahodou;)"

A ako sa maju tie tvoje dokonale ukazy? Zlatinko uz by to chcelo nejake nove sexy fotecky, tie Tvoje su totiz ukazkou dokonalosti, ... sa modlim, aby aj tie moje nejako takto napokon vyzerali:D
hm, ale na to si budem este musiet pockat nejaky ten cas, teraz to je ako cakanie na Godota:-))

Babeny cakatelky

drzim vam palce vsetkym a chcem vas povzbudit a odkazat, ze da sa to v pohode zvladnut, chodte do toho, za ten super pocit to naozaj stoji! netreba sa bat, lebo plati, ze strach ma velke oci, a date to;)

pekny den vsetkym...

kvet11

jula81

každá znáša bolesť inak sú tu baby ktoré ani nevedeli že boli operované a sú tu také ktoré bolesti mali ale tie bolesti sú asi tak prvé dva dni tak že dá sa to v pohode vydržať. Ja som si napríklad v ten de§ po opke povedala e už v živote nikdy ale teraz by som išla v pohode zas keby je treba. mňa na tretí deň už ani nejak prsia neboleli dávala som si flector a potom už len chrbát pobolieval. Da sa to zvládnuť pre krásu treba trpieť :)) a čo by sme my ženy pre krásu nespravili :))
Tak že ak to chceš ničoho sa neboj a kľudne chod do toho :)

monikasss

Ahojte babule, nemôžem spať, za pár hodín idem na to.......zdravotný stav sa mi našťastie zlepšil... držte palečky. Ozvem sa hneď ako to pôjde.

tobian

držím palečky, zvládneme to!!!