Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

ewel
vobec nie si otrava,kludne pis ak ta nieco zaujima.Uprimne povedane 750 ml by som si urcite nedala,uz tie 620 su strasne velke a je velmi velky problem kupit podprsenku,nehovoriac o tom,ze kazdy na mna pozera ako na nenormalne ,ze co mam za obrovske prsia.Podla mna strop je tych 700ml,ber to tak ze si mlada baba a mozno budes mat este dieta.potom si co das 900?Hm neviem podla mna si vezmi tie 700ml uz aj to bude vela,no do 750 by som uz nesla aj ked je tam rozdiel miminalny.

Zuleko

xexenka
No podľa fotiek to nie je velmi vidno,ze ti tie bradavky idu az tak nizko,ale stale vravim,ze fotky skresluju.Ty tie 400 nemas az take velke,takze si myslim ze tie 600 ml budu pekne na tebe a ze ich budes mat o nieco mensie ako ja.Skoda ze prvy krat ti nedal od spodu ten implos

xexenka

Zuleko

ok pozri haha
hej povedal ze to je kvoli tomu ze jemu sa neda moc robit s tym svalom ked to daval z pazuchy
a teraz ked pojde odspodu tak to dako natiahne abo povoli tak ze by to malo byt ako cem..

uvidime

ewel007

Zuleko

ahoj moja, zas ja večna otrava :))
pozerala som ES a chcem asi tie 700ml ale medzi 700ml a 750ml nieje velký rozdiel 13,4x7,1 a 13,5x7,4..

Zuleko

Xexenka
Vobec sa toho neboj, ze budes mat jazvu zospodu, pekne sa ti to zahoji a budes mat krasne velke prska. Cite ak by ti vtedy dal prvy krat odspodu tie bradavky by neboli padnute? Urcite ti to teraz urobi dobre a budes spokojna, mas o divod viac nakupovat nove pekne podprsky;) idem zapnut net a pozriet sa na teba.;)

xexenka

nadranka

mmm ani sa mi k tomu moc nece vyjadrovat.
proste ze to treba dat zospodu, aby uvolnil sval, tym padom mi ten prsnik-bradavka pojde vyssie.

ale preco sa to tak nespravilo 1x???

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk