Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

sue
len ho pekne nos a nestresuj sa zbytocne,aj ked sa to velmi asi neda ze???neboj,ten pas ti pomoze a vsetko bude ako ma....len musis vydrzat..aj ja mam stresy kazdu chvilu ked si ich okukavam a vidim ze niesu este rovnake..vidim si kazdu prkotinu a mam z toho depky,potom sa vyspim a som kludna...a vecer zase...asi musime trochu cakat aby sa to napravilo.

janulkalea

Lucia 83,

ok zajtra dám vedieť, že čo a ako.

Pozerala som tvoje foto, fakt sú krásne a prečo si mala tie hadičky aj po opke, respektíve kedy Ti ich vybrali?
Ty si ako dlho po opke?
A ešte toto bolelo to moooc?
Za koľko dní si mohla normálne fungovať, myslím tak pracovne napr. kancelárii?

misaela

campa

uz su meksie trochen, ale este nie ako ozajstne prsia - stale su ako naliate mliekom (ked si kojila tak vies)
naboku uplne nespavam, len na takom poloboku :) aj ked myslim že už by to nevadilo, prsia ma pustia. idem vo stvrtok na kontrolu, tam sa spytam ci uz mozem.
ja sa z nich strasne tesim, skusam saty, tricka, stare plavky. ty prsia mas pekne už teraz, ides si ich len vylepsit ale ja som po kojeni o ne uplne prisla. takze u mna je to vytuzeny navrat k starym dobrym prsatym casom :D

campa

Misaela

Ach ako si má potešila, že nedáva dreny, bála som sa ich lebo teraz v októbri som bola na laparoskopii a dali mi jeden dren keď mi ho ráno vyťahovali za ziva z brucha len tak som zjacala.Dnes ráno bola uňho moja sestra a jej nedal dreny ale som nechápala prečo.Teraz už viem keď si mi napísala.

Tiež budem mať rez pazuchou a okrúhle 450 VP Es.Ja som chcela anatomky ale mi povedal že nie, že by na mne nevyzerali pekne.
S tými jazvickami máš pravdu preto som chcela rez pazuchou.
Už ich máš maksie? Zvykla si už na ne, beries ich ako svoje? Už spavas aj na boku?

tomasova

sue
mne ho dal asi pred dvoma tyzdnamy a povedal ze ho mam nosit stale ako podprdu,takze este ale 2tyzdne,ale uz ho nenosim stale cez den,ale v noci vzdy

tomasova

angie
celkom fajn,len uz aj mna trochu chyta panika s toho posunutia imposu...ja si tam stale cumakam nejake rozdiely a mam aj ja jeden trochu nizsie tak uz haluzim...hned som natasila pas...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk