Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

eelle, kim

držím palce, prajem veľa štastia a čo najmenje bolesti

ivava

gratulujem k novým prsíčkam, prajem rýchle zotavovanie

mahulienka

acerka8,question
dakujem, vo february bude rok co som po opke a mam anatomicke implantaty,
Kim
myslim na teba, ozvi sa ked sa ti uz bude dat:))

ivava

tobian
cesta bola ok musela som si skoro az lahnut v aute...a nos neboli...a prsia najhorsie je sa posadit...a teraz ako keby som mala kamene v hrudi...no ako nic moc a tato noc bola hrozna budila som sa na strasne sucho v ustach..

gabbyy

Baby bola z vás niektorá operovana v avelane ale u doktora kovaca? Taktiež aký je rozdiel medzi mentormi a Eurosilikonmi 400ml? Aj v avelane aj dr cerven mi navrhli 400ml okruhle ale počula som že mentory sú menšie ??

fekynka

Skoricka,
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a radu.Viem,že p.doktor Červen moc Wobenzim neodporuca,ale nakoľko poctivo čítam fórum a baby si ho tu dosť chvália tak som si ho kúpila veď ublížiť hádam nemôže len pomôcť k rýchlejšiemu zahojeniu.Ozaj mám 48kg takže mi stačí brat tych 7 tabletiek 3 krát denne?Ako dlho ked sa smiem spýtať,predsa s ním už máš skúsenosť.Ďakujem

fekynka

Mahulienka moja zlata
veru rok čakania a za 6 dni už budem aj ja ceckana jupii sa neviem dočkať.Z Medicoru mi este nevolali na kolky mám prist tak rátam,že mi dajú vedieť tento tyzden.Tebe to vyslo súper,že si šla druhá dúfam,ze aj ja budem mať take satastie a nedajú má niekedy poobede keďže ostávam v centre do druhého dňa.
Kimka,
drzkam palce nech sa už tesis z nových krasiek a nech máš čo najmenej bolestivé zotavenie sa.Hneď ako tí bude dobre daj vedieť o svojich pocitoch.
Rita149
ďakujem za radu,ale ja som nemala ani v pláne brať Wobenzim pred opkou,kúpila som si ho aby som bola pripravená po opke a nemusela nikde behať.Pred operáciou tak isto ako aj ty beriem len ascorutin a vit.C kolo imunite priestoru.

eelle

acerka

ano bolelo ma, a teraz ho mam trosku cervene ale volala som sestrcke a ona mi povedala nech si kupim nejaky strepsils a ze ked mam vsetky vysledky v poriadku ze nemam ziadny zapal tak v pohode ze nevadi... aj vyter mi brala moja lekarka a v poriadku to bolo.. tak dufam ze do hrdla mi pozerat nebudu :)

baby rano idem na to myslite na mna:)))

question

mahulienka

ty mas okruhle, ci anatomy?? fakt super..

Kim

sice som predtym nepisala a nepoznam, ale drzim palce na zajtrajsok..

campa.
tak ty so sestrou ste to obe zobrali vazne.. tak drzim palce aj segre:)