Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

Ahojte kocky som cca 7m po opke a stale si necitim bradavky.. oni reaguju aj secko len ked sa ich dotknem to necitim.. alebo ma to velmi boli.. mate dakto aj vy tento problem? Pripadne da sa to nejak vyriesit? Dakujem

tina691976

slniečko83
prsia su velmi pekné aj ja som rozmýšlala že som si mohla pár ml dať viac ale čo, som rada že mám aspom toto ved oproti tej chudobe čo som mala predtým je toto paráda aale na foto pred opkou si mala bradavky uplne v rovine možno sa to ešte usadí ked povolí koža

slniecko83

tina691976

Dakujem a s tymi bradavkami urcite sa da s nimi nieco robit,sa mi zda ze sa da posunut ta co je vyzsie dat nizsie aby boli v rovnakej rovine. Musim niekedy zavolat doktorovi a poradit sa s nim a povedat mu co je vo veci. Inak aj tak nechapem ako k tomu mohlo dojst.

tina691976

slniečko83
prsia máš velmi pekné dá sa ešte niečo robyť stou nerovnosťou bradaviek ?
cavex
máš velmi pekné prsíčka a vtej modrej podprde to velmi pekne vyzerá

Nikola21

Dakujem za odpovede. No tak snad budu dobre. Ked pozeram v galerke na niektore dievcata s takymi rozmermi tak niektore su velke niektore male tak uvidim ako vypalia tie moje. Potom pridam foto ;)

elle

Silvik, a ty si chcela take vacsie, alebo ti ich navrhol lekar? Najhorsie ze clovek nikdy nevie ako to dopadne :-/ Prijala by som taku vizualizaciu na monitor :-)

silviklh

niektore ste tu bavili o tom,ze lepsie spravit prsia az po dietati.ja som si ich dala spravit rok pred otehotnenim.teraz uz mam prsia 3 roky,dcerka ma 13 mesiacov,stale ju kojim a vyzera to, ze to len tak rychlo neskonci.a ked skonci,po kojeni treba cakat dalsieho pol roka a az potom sa moze ist k doktorovi,aj to len na konzultaciu....no ja by som to tak dlho nevydrzala cakat :-)

silviklh

Nikola21

ja mam 169cm a 52kg, pas 63 a pod prsiami 70. mam 350VP gulate-obvod mam 91cm,kosiky C/D = sú dost velke na moju postavu.niekedy by som ich chcela zmensit.tiez som este pred opkou,aj chvilku po nej, mala pocit,ze su male,ale veruze neboli ani nie su. :D