Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

rose59-ja som chcela gulate ale navrhol anatom vysoky profil aby som to nemala sirokelebo ze mam dost siroke prsia ...

jenny8

Ahojte kočky, ja tiež zvažujem implantáty, ale mám trochu obavy..kedze mam 29 r. a mozno o rok-dva pride nejake babo...nebude to vadiť? ostanu mi prsia aj potom ok? mate s tym niektora skusenost? dakujem

katus1

Baby nemate niektora termín u dr Švehlíka v termíne medzi 15.9 az 19.9 ??A neviete niekto ci operuje kazdy den alebo ma urcene dni ? Dakujem

slniecko83

Tomyum1

Ahojky tak prska sa mi nezrovnali. V pindelok to bolu 3 mesiace. Stale nosim pas a to poslednych 5 dni da savpivedat ze ho mam na sebe 23 hodin denne. Pretoze predtym som ho nosila takych 6 hodin denne,ale tak dojkrtor povedal ze staci 3 hodky. Mozno tan je vidiet zmena ale nie je to ono. Ale inak viacej ma stvu ze bradavky nie su v jednej rovine. Musim pofotit a poslem fotku di galerky.

Teneriffe

Ja mam tiez jeden prsnik tak vyviseny a tiez mi doky povedal ze ci som pravacka. Je to kravina pretoze ine baby co su pravacky alebo lavacky maju v jednej rovine prsia. To by potom kazda musela nat jeden prsnik vyzsie. Tiez nad tym kolko krat rozmyslam ze co to je ci sval nechce povolit no neviem . Ak sa nemylim tiez si bola u Cervena ako ja

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk