Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

Ahoj yanka8, práve som sa vrátila z predop.Zatial všetko o.k.Ešte čakám na výsledky z krvi a moču,ale tak už dúfam,že budú o.k.aj tie.A na opku idem v utorok do Nitry.Ty máš termín kedy?Tak sa teším ako malé decko.

elle

baby dakujem za odpovede :-)
No ja som volala internistovi Mudr. Ondrusovi, ze ci mi spravia vsetky tie vysetrenia, co mam napisane v papieroch, tak som to spustila ze Rh faktor, Quickov test, ty kokos a sestricka ze ano, ano.. ano my vam to vsetko spravime a surovo mi zlozila telefon!! To co je?! No a k serologii som sa nedostala, ci mi spravia aj HIV, hepatitidu C a EKG. Co tam mam este raz zavolat? Ako sa takto mozu chovat k ludom? Som tam objednana 16.5 a opku mam 21.5 :-/ Co teraz mam tam ist osobne? Ako by ste to riesili vy?

rose59

Mulatka .. Pozri si v galérií Lucy1900.. Ma 515 podľa mna najkrajšie prsia ma ich velke no prirodzene .. Ku komu ides? Ak dr.Cerven vsetko ma v oku verila som iba jemu ..

Izabella294

Sandritta,dakujem,upokojila si ma :) Chcem sa ta este spytat-po tych 6 tyzdnoch ma este obcas bolia,myslis,ze je to ok? Hlavne,ked vstavam.

mulatka

rose59-ano budem mat vysoky profil dufam ze budu pekne islo mi hlavne nech moje dvyhne mam 3 deticky tak su dole a tazke ....

Sandritta

Izabella294,

Ahoj, podla mna to bude skor este nevstrebana tekutina, implantat by Ti tak nebehal. Ja som totiz bola na sone aj po opke (6 tyzdnov po) a doktorka mi to pozerala a povedala ze tam uz nemam ziadnu tekutinu, ze je vsetko vstrebane, ze implos je pekne zrasteny aj stehy, tak preto si myslim ze tam asi este mas tekutinu. Tak sa neboj, ono je to asi normalne ;)

rose59

Pozerám že budes mat az 540 ml a ak dáš ES vysoky profil anatom budu krasne veľké ...hoci dobrý chirurg vie aj z okrúhlych urobit efekt anatomickych viac menej ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk