Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Zuleko

dakujem moja si zlata ja som si pozerala teda velký rozdiel nieje medzi našimi implošmi podla čísiel, ale ja by som ich chela take ako máš ty, krásne a aj ta velkosť :) ja si myslím že také 4,5 možno aj 5ky máš iste :))

ewel007

elle

vidiš moja ja som ti to hovorila, že Avelane a dr. Mladek je super a budeš spokojná a dobre si spravila že si si dala ešte jednu konzultáciu a máš teraz istotku, a teda kedy máš termín a na aké imploše ste sa dohodli ? :)
Dávaj na seba pozor a lieč sa a ochvilu budeš v klube ceckáň :)

eelle

ivava

ja som na tom tak isto a idem tiez o tyzden:/ od pondelka si chcem spravit predoperacne a bojim sa ze mi povedia ze nemozem ist :(((

baby ani strepsils sprej do hrdla nemozem a strepfen tabletky??? bola som lekarni a povedala som ze o tyzden idem na op ze co mi mozu dat a dali mi toto ze to mozem.. vcera vecer som si spravila zazvorovy caj a dala paralen na vecer, nemam si ani to davat?? prosim poradte nehcem nieco pokazit :/

Zuleko

Ivava
Ja som bola tiez pred opkou prechladena a mala dokonca zvysenu teplotu,pila som ten caj a po tyzdni som bola fit;)))

ivava

Zuleko
S cajom som uz zacala...mam pekne nervy lebo este vcera som bola v pohode a dnes ma skrabe v hrdle a troska v nose...ach jaj a tabletky mi zakazali akurat anopirin a iny pirin...a ostatne ze v pohode pytala som sa sestricky...

Zuleko

Ivana
Zazvorovy caj(zazvor,mata,med,skorica)pit ho na litre a urcite ti raz dva prejde nadcha.V ziadnom pripade neuzivat tabletky,tie mozu sposobit problemy pocas narkozy.