Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ahojte babule tak dnse som bola na prvej kontrole , všetko je v poriadku, len mám na prsiach nejaký výsyp, ale to je asi alergia na tie leukoplasty. A ozaj konečne som si ich videla :) Mne sa zdajú krásne, len keby neodpúchali, a nezmenšovali sa, takto sú akurát.
Poslala som aj jednu foto do galerky, som sa doma rýchlo cvakla a už ich neotváram až do dalšej kontroly:)

Rozalka

čo to čítam? už sa ti aj máli? :))) ja z teba odpadnem , nesmieš chodiť tolko nazerat na zuleko do galerky :)Ako sa cítiš? už nebolia? ja idem dostat menzes tak ma viac v nich pobolieva a popicháva, ale už je to omnoho lpšie než tesne po opke.

Tomaska

ako sa máš cica? kde si?

toryka

nikuska

tak mne do toho pichat urcite bude, sestricka hovorila:( len dufam ze to nebude treba rezat lebo ju mam fakt velku. mozno ze ta tvoja sa vstrebe ked ju mas malu, opytam sa. mne kazdym dnom rastie a dnes ani ruku neviem zdvihnut do vysky ramien, zavadza mi tam a boli ma.

TARA_

lilabmw rozalka
dakujem baby, no nevedela som sa v tom vyznat, ked ho vidim na viacerych klinikach :)

Ja sa este len chystam na prvu konzultaciu a uvidim ake ma potom chytia pocity. Rozmyslam nad troma doktormi, tak uvidim. Myslela som, ze by mozno nebolo zle porovnat ich nazory, hoci sa mi nechce ist na 3 konzultacie. Len na prvu teraz cakam mesiac ...

Kim

cicimici

yes! 10.-ho;), akurat vcera som bola na komplet predoper., uz len aby sme dovtedy ostali zdrave ako ryby hihi

lilabmw

TARA
a ja som aj bola operovana v Mediklinku v LV a som velmi spokojna sestricky paradne aj anesteziolog taky haluzak :-) takze spokojnost

cicimici

Kim

no jasnacka ze sa tesime..ty ides tiez k cervenovi vsak?do bb?ty ides toho 10teho?juuuj drzim palce ale vsak do vtedy si este pisneme..