Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Skoricka
Plackova nevie zniest,ze ma niekto vacsie cicky ako ona(Minarikova).Este nedavno som s mou pocuvala sjow,kde vravels,ze ide na reopku ale ze dava si 700 ml a tento raz okruhle a zrazu buf a najvacsie v Europe:DAle ona je vysoka velmi takze na nej tie prsia nevyniknu aj keby si da 1000ml,lebo je to zeniska velka.

kejtrina

čaute baby,

aj ja sa chcem troška ospravedlniť, že sem pomenej chodím a keď tak len čítam, tiež som začala pracovať, čiže mám menej času...

??? počujte slečny "po" ???
je normálne ak som mesiac po a všetko
mi pekne už odpuchlo a už ani nebolelo a zrazu ma začalo zasa pichať v ľavom prsku? tesne pred krámami nemám, akurát som začala asi pred tromi dňami spať už aj na boku - nie je to skoro?

ďakujem kočky

a ešte tu ktorási spomínala, masírovanie jaziev a aj pŕs - ako to, kedy to?

skoricka

akurat citam, ze Plackova sa v januari bude pysit najvacsimi silikonmi v Europe, ktore jej budu robene na mieru v IEM v Pezinku :DDD nuz...

Lucia83

Ewelinka
Vy budete pit a ja budem slintat, dam si nealko drincik ;-)
No to nas bude tesim sa. No nezda sami ze mam vacsie mozno kvoli tomu, ze su anatomicke. Tomasku stale otravujem ci som nemala ist do gulatych, ale dobre takto lepsie nez tie vobludy co som mala pred...
Jaj tesim sa na vas dievcata vsetky.

Zuleko

Babenky prepacte,ze tolko nepisem ale venujem sa naplno teraz skole a robotke.Tak som Vas trosku zanedbala.Monita ten obchod je na opacnej strane ako je Tesco vedla beponu,maju vo vyklade muzske pyzama tusim.Vecer sa pofotim a poslem fotky,zatial som kupila len tu jednu podprsku lebo je fakt s tym problem;)))danielita ja mam 170 a vahu okolo 55 teraz som trosku pribrala;)

Rozalka

Angie77

cez týždeň dakedy pofotím aj s tielkami a pošlem zajačikovi. Ten ľaví mám ešte opuchnutý trošku ale pravý už je vpohode... Neboj budeš ich mať pekné! A keď budeš chcieť tak trošku počkáš a dáš si spraviť časom väčšie... ale nemyslím si že Ti bude treba väčšie... a push upky existujú... ja tiež nemám bomby, tak akurát ku postave, len ja som sa bála od toho že nemám deti a ked teraz by som si dala väčšie tak pri tehotenstve by som mala bomby a čo potom... takže ja plánujem reopku ale až po dieťati aj to nie hneď... ale chápem tie ktoré už majú dieťa a chcú už konečnú veľkosť... Budeš spokojná, uvidíš...

ewel007

Lucinka

superske, už som aj babbám napísala, no to nás teda budeee :))
Tomaška už s nami kavičkovala tak isto trafi :D šak tomaška a dáš aj ty omakať :) inak Lucik to ja radšej omakam tvoje máš ich väčšie ako ja :)
aj shoping bude :D

Lucia83

Ewelik
No super, 13 teho ano. Inak skoricka ma ist tusim o 13 na kontrolu mohla by sa aj ona pridat. Super napis aj babam na fb tesim sa. Tomaska bude vdiet kde to je, takze mozeme v tych mlynoch. Ver tomu ze vymackam, tesimm. Takze dame to predbezne na tu 12 tu hod a ked skoricka bude moct dobehne potom za nami. Takze februar je tu uz co chvila no som zvedava ze na akej velkosti sa dohodnete. Nechaj tie 500 vky u seba potom ich posunies:-))
V tych Mlynoch by mohol byt aj obchodik s pradelkom, by sme sa vysantili.

ewel007

Lucinka

jaska, perfektne, teším na stretko a určite pôjdem, takže 13he? napíšem na fb aj v.girl aj kvetinke a snad aj cleuš pôjde, ale začala preovať a písala že skôr cez víkend ale isto im napíšem, takže okolo 12h v mlynoch??:))
no moja v januri mam konzultaciu ohladne ml a vo februari reopku tak ešte 500ky stihneš pomačkať :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk