Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

mesiac pred opkou a mňa bolía zuby na celej pravej strane :-( dúfam nebudem mať nejaký zápal inak ma šlak trafí

rose59

Mulatka.. na 95 percent ma Lucy 1900 vysoky profil lebo ze mala dost koze po dietatku asi tak aby sa to naplo atd.

rose59

Mulatka.. skus sa presunut okolo strany 1750 je tam viacej bab s velkymi implosmi maju ich krasne napr.luciaaa 1 alebo Petulienka.. Lucy 1900 nosila podprdu 2 az 2 a pol.pred opkou. 170 a 52 kg ma.. Teraz som to citala..

Sifonka6

Tetunica
Tak mam za sebou konzultaciu u Mudr. Marsala.
Vzhladom na asymetriu adost koze... Lavy 355ml pravy 420ml....
Pod zlazu, anatomocke Mentory vkladanie cez prsnu ryhu...
Datum asi 15.5. Kedze 8.5 neoperuje.
Tak idem skusat vrecka s ryzou...lebo sa obavam, aby to nebolo vela. Mudr. sa vyjadril, ze si mysli ,ze by to bolo presne akurat, lebo lavy ma velky pokles, a kedze nechcem modelaciu...ktora by bola potrebna len vlavo, ze takto to moze ,,maskovat,,
V buducnosti o 15-20 romov, ked mi ich bude treba vymenit, tak jedine s modelaciou....
Takze totoje moj stav.

nataša548

Serena,ved sa dohodni v Avelane nech Ti to tam skusia vybavit na den vopred.To oni to tam objednávaju,zavolajú Ti a pojdeš.Budem držať palce.A dakujem Ti za povzbudenie.Už to tuším pomaly na mna ide.Určite dám vedieť ako to dopadlo.A Tebe prajem,nech to tiež máš čím skor za sebou.Budem na Teba myslieť.Neboj zvládneme to.

teneriffe

tina691976
dakujem za reakciu. ja som na sone nebola, bo to nepytali, ale zlakla som sa, ci som to nemala v ramci svojho zaujmu.... dakujem.

slniecko88
inak, aj ja som v tomto starostliva, vidim, ze aj ty. mne sa vobec nechcelo verit, ze 6 tyzdnov ubehlo, adios, uz sa nemusite starat...

Serena

Nataša548
Určite cez nich, ak by sa to dalo ten deň vopred. Bývam totiž dosť ďaleko od Nitry a nerada by som tam prebývala dlhšie ako tie tri dni, resp. cestovala hore dolu s týždenným odstupom.
Inak to musí byť riadne "vzrúšo", že to máš za dverami..treba veriť, že to dopadne na jednotku. Drž sa! A ďakujem za odpovede, si milá:)