Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikuska124

Kim,

neboj sa, prvy den je najhorsi ,ale ten prespis a potom uz len lepsie a lepsie... Clovek ked ma deti ma dost silnu volu a dokaze aj nemozne, zvladnes to urcite bravurne....

lilabmw

Zuleko

aj tak si myslim ze je to len tah ako zarobit proste.Urcite by sa dali pouzit este pokial by neboli poskodene ,nejaka dezinfekcia alebo nieco je alebo by vymysleli ale to by potom tolko nezarabali natom. A no ked dcera pojde v tvojich slapajach spanombohom :-DDDD skoci aj lolo ferrari :-)

nikuska124

Toryka

najprv mi sestricka dala na 10jan. ale kedze ja uz oddchadzam 26dec. tak mi ju posunula na 21 a nakoniec doktor povedal,ze ma chce vidiet skor. On v mojom pripade zacal skor aj s tym pasom na kriz takze uvidim ako sa to vyformuje :)

Zuleko

Lilamila
Nie nie cosi len raz sa daju pouzit:) Mam ich doma odlozene v skrinke,potom budem ukazovat dcere ako maminka pekne postupovala s velkostami;))))

lilabmw

baby co ste menili implose napr.Zuleko?

Tie stare implose mozes vyhodit alebo sa daju este raz na tebe pouzit?Asi nie ze?

lilabmw

skoricka

nad takymi nejakymi aj uvazujem ze 550 na tom sme sa zhodli aj s lekarom ked som bola na kontrole este s mojimi prvymi uz vtedy som sa pytala co by sme tam vedeli dat neskor :-) ale musim si hodit s nim presnejsiu konzultaciu a potom sa aj uvidi ze co naozaj navrhne.Nastastie konzultacie prebiehaju s Dr. Csendesom a nie Ocenasom lebo ten rad dava male kozy.Zo zaciatku ma isiel na 370 presviedcat a ja ze ked to pojde za kazdu cenu 400 nastastie aj dal lebo videl ze sa bojim ze budu male ale tak sa mi zdaju male takze to je fuk vlastne :-) a pripajam sa k fanklubu mahulienky fakt cela top :-) Auto mam tiez to je ten problem takze teraz musim asi zvazit co chcem viac..

skoricka

elle

akoze minule ja take nervy som mala na tote dve co su na recepcii, lebo sme tam cakali tri kocky pri pulte, ja som sa chcela objednat len na kontrolu a vkuse sa vykecavala do telefonu, My uz take nasrate pohlady na nu a ona nic, dalej keca s nejakou kamoskou volala, bolo to maximalne neprofesionalne! A jak volala, ta sa ma sepotom pytala, ze co chcem a ja ze kontrolu a rovno m napisala listocek s datumom, ani nic take, ze ci mi to vyhovuje...normalne nervy tisic!

skoricka

Babyyy,

kedy Ste zacali so solarkom?

Sparkinka

dobre bomby, to je ake velkost? Budes ich mat krasne, ked odpuchnu :)

Mahulienka

uz tu asi vsetko bolo napisane, si fakt dokonala :)

Lucia83

no co moja, ako sa mi mas? Jazvy? Ty ich sprchujes kazdy den? Ja nie, ale vcera som ich prelepovala, su krasne, tenke, nic na nich nedavam...

Kim, Olivka

nemozem z Vas :D budete mat krasne velke prsia, kludne berte aj 575!!!

Lilabmw

ja by som si na tebe vedela predstavit take 550, ale viac nie, uz by to bolo moc, no ale ako chces Ty :) a radsej auto by som si kupila :D

fekynka

Kimka a Olivka,
Som rada že sa našej kocici Mahulienke rozrasta fanklub má naozaj krásne prsicka a tiež patri medzi môj vzor.Ozaj Kimka tak máme to natesno ty ideš 10.12 a ja 15.12 budem na teba myslieť.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk