Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ewell07 no tak to ti zavidim ze uz ides no sak prave ze vela ludi hovori ze uz mas co vymyslas alebo ze pockaj az po dietatku ale tak ja skor ako o 5 rokov dieta neplanujem mozno aj neskor uvidime a to mam cakat este 5-7 rokov na dalsie neviem ci sa s tymito na tak dlhu dobu stotoznim.Aj ked je pravda ze po dietatku ta koza bude flexibilnejsia mozno by to aj lepsie potom vyzeralo len ci potom budu nato peniaze je druha vec.Teraz sa mi naskytnu zase nahodou a potom uz nemusia.Neviem stale vaham 4,12 by som mala mat konzultaciu chcem sa aj ohladne nosa opytat.A ake planujes si dat kedze mas teraz 500 tak viac to je jasne.Mentory a ES maju strop 800 Nagory 620.Mne sa pozdavaju ES 600ml 13,1 a 6,4 projekcia alebo mentor 600ml 14,00 a 5,7 alebo Nagory 560 extra profil 13,00 a 6,4 inak ES a Nagor sa mi daju skoro rovnake vo velkostiach maly rozdiel a Mentory maju ovela mensie projekcie pri HP ako u inych to je sranda ale su zase ovela sirsie

Lucia3110

Rozalka
hej radsej dlhsie, tym sa neda nic pokazit..teraz neni aspon teplo, ja som bola v juni na konzultacii a opku som si dala na september, ze hadam uz nebude tak teplo...drb, druha vlna tropickych horucav :D ale prezila som

nadranka

Kim

Ďakujem pekne, no zatiaľ mám len túto podprsku, sa bojím že sa mi zmenšia a ja budem mať nakúpené D-čka :-)) Tak chcem ešte počkať, ale už som bola po obchodoch pozerať ;-)

Rozalka

Lucia3110

pre týždňom povedal že mne stačí 5týždňov, včera už len 4týždne, nejde mi to do hlavy či náhodou sa nepomýlil, lebo ja som dosť prehadzovala tie termíny kontroly... tak min 5 týždňov budem aj ja celý deň a potom už len v noci...

Zuleko
aj mne doky hovoril že nemám nič dávať na jazvy ani wobenzym nepovedal aby som brala, ja sa cítim v poriadku, len bradavky mám citlivé a pod nimi nemám cit...

Lucia3110

Rozalka
ja som nosila do 6 tyzdnov..a potom asi este dva tyzdne iba v noci..a tebe povedal ze mesiac staci? na jazvy som si davala repik asi dva dni, potom ma to prestalo bavit..neskor som pouzivala lekarsku vazelinu tu taku priesvitnu..ale to mi nekazal, to len sama som si naordinovala :D a rozmyslam ze si kupim nejaky ten contractubex alebo co lebo mam dost tmave jazvy a to som uz takmer tri mesiace po

Zuleko

Ewel
Mojko ja som nebrala absolutne nic,doktor mi kazal NIC nebrat,NIC nebatierat,ze sa to vsetko samo krasne zahoji.A tak aj je,telo sa samo zregenerovalo.Ja nie som velmi typ ,co trepe tabletky do seba ak nemusi,fotky ,co mam tak su len v podprdach co su mi male a to zbytocne budem posielat.Dnes idem pozriet do mesta,ci nieco nenajdem.

ewel007

Zuleko

ahoj zlatko ty si po tejto reopke aj niečo brala? wobenzin alebo čo si? jazvy si natierala lepila?
čítam, že nemôžeš kupiť podprdu :))
a nové foto by sa patrilo :D

ewel007

lilkabmw

moja napíšem ti takto, ja mam jedneho 4ročneho čertíka a mam tiež viac variant kam by som mohla tie prachy obetovať, tiež ma aj odhovaraju ale ja počuvam len seba, aj to že by sa malemu hodil surodenec, ja sa na dalšie tehotenstvo necitim a myslím že by som mohla mať aj za 10rokou dieťatko, ved budem mať len 35r :))) a tento môj čertík už nebude potrebovať tolko maminu ako teraz že by som mala čas aj na babo, a ml? pod 100ml sa to ani neoplatí ale už tých 150ml v tvojom prípade určite spraví svoje..dufam že si ma pochopila, dnes som vyfasla antibiotika sme s malým chorým, ja už by som bola rada aby bol febraur a mala to za sebou, snad nebudem chora lebo ja vždy ochoreim od malého a ten je často chorí, pýtala si sa či mam termín, v januri idem na konzultaciu ohladne implošou a vo feb mam mať opku

Lucia83

Skoricka
No natieram si bradavky calciovkou a ostatne kokosovy olej, indulonou modrou. Ja ti ich mam uplne suchce musim ich natierat a aj aby sa mi nespravili strie pre istotu. Presne tie jazvy aj mne prelepuje muzik a tiez hovoril ze tam ani nic nemam. No a samozrejme som to aj ja skontrolovala so zrkadlom. Uplne tenucka ciarocka teloej farby ani neni ruzova, myslim ze ten wobenzyn nam to takto pekne zahojil.