Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

henka88,
Zajtra to budu 2 mesiace. Nie je to zbytocne az pol roka prelepovat jazvy? Tu pasku poznam, mam podobnu hypoalergennu doma, no vadila mi aj ta. Mne hned po vybrati stehov (este predtym jak som dostala alergiu) nekazali uz nicim prelepovat. Ja som si tie jazvy raz aj touto priedusnou paskou prelepila, no ked som videla ako tazko ide ta paska dole, ako som si pritom az kozu natahovala co to tak bolo prilepene a este mi aj skoro vsetok lep ostal na kozi, tak som to uz neprelepovala, prislo mi ze sa tym ta jazva len drazdila. Potom som dostala tu alergiu ... No najhorsie je, ze co lekar to iny nazor a teraz vyber si... Skusim ten gel ako to bude reagovat, zevraj s nim maju pacientky velmi dobre skusenosti a uvidim. Dufam, ze po tych 3 mesiacoch sa tie stehy vstrebu a zmizne to uplne.
A mas uz uplne vyblednute jazvy? Ja ich mam este take ruzovo-cervene, mozno sa mi aj celkovo horsie hoja :(
A ako Ti mäknu prska? Ja mam anatomy pod svalom, citim ze koza aj zlaza na nich je uz uvolnena no samotny implos mi pride stale dost tuhy :((

henka88

Sandritta
a ty si kolľko po op? Ja budem 8 týždňov. No mne ide tiež kostica cez jazvu, hlavne na tom pravom prse, na lavom menej. A skusala si pasku micropore 3M? Ona je hypoalergenna, nic by ti z nej nemalo byt, ja som z obycajneho leukoplastu tiez vyhadzana, mozno by ti pomohla. A je aj prievzdusna, ja si mam nou az pol roka prelepovat jazvy. No tak uvidíme, či to zmizne a je to fakt len steh, alebo je taká tá jazva, na to asi len tie masáže pomôžu. Ja si inak nedávam nič iné na to, iba to, sú veľmi pekné tie jazvy až na to zhrubnutie teda na pravej strane. Ale ono je to iba citeľné hmatom, vidieť to nevidno. asi :D

Sandritta

henka88,

Ahoj, dakujem za odpoved. Volala som s kamoskou, je uz asi 2 roky po opke (teda reopke) a na jednom jej to zostalo, jej ze sa tazsie hoja jazvy. Poradila mi ten contratubex gel. Inak skusala som uz aj silikonove naplaste a po hodke som mala jazvu dost cervenu akoby podrazdenu. Prelepovat nemozem, kratko po vybrati stehov som dostala alergiu na naplaste.
Niekedy to citim viacej, niekedy menej. Paradoxne ked mam kosticovu tak to citim najviac. Ale mne ta kostica nejde priamo cez jazvu, skor ju mam pod. Ako mas tie kostice? Ja uz cez den nosim radsej bez kostic...
No neviem, uz som z toho debil... :D Dufam, ze to teda budu len tie vstrebatelne stehy a ze to zmizne. Vyskusam aj tie tlakove masaze.
Dakujem za radu ;)

henka88

Sandritta
Ahoj, ja to mám tiež, ale iba na pravej jazve. A ja to mám akoby v celku, nie po častiach. Mne dr. povedal, že to sú tie stehy vstrebateľné, lebo oni majú trvácnosť aj 90dní, takže by to malo zmiznúť samo, keď sa rozpustia- Ale ak to nie je to, ja som čítala, že sú dobré tlakové masáže, pritláčať prstom (nie až moc silno) na to :) Ja si ich robím. Ale mne napr. po celom dni, ked na tom je kostica, tak večer to mám hladké :D no keď nie je dlhšie podprda, tak je to tam zas. No a inak ja si ich mastím každý deň, aj prelepujem. :)

jajakarinka

Lauritania....mne zo zaciatku vadila ta podprda ale teraz mi je uz v nej dobre :-) ale aj tak sa tesim na kupovanie podprd a triciek :-)

lauritania

jajakarinka - ešte mám prisť , po dvoch týždnoch ... koli tomu pásu .... mne je v tejto podprsenke tak dobre , že sa mi vobec nechce do normalnej .... povedal že pokial možem tak tuto nosiť čo najdlhšie ...

jajakarinka

Luritania....tak som rada ze to mas vsetko v poriadku aj to ze aj prsia mas krasne:-) tak uz cez den mozes nosit normalnu podprdu vsak? To mas teda krasne stvorecky:-)nooooo az taka slast v sprche:-) tak veru pan doktor sa nenudi stale operuje ......tak tato kontrola bola posledna ci este pojdes na kontrolu?

lauritania

jajakarinka - ahojky , tak dnes na kontrole - všetko je ok , vyšiel mi vnutorný steh ktorý sa roztrhol , nie je to nič vážne ,stáva sa to , šiť to netreba , zacelí sa to samo do týždňa a potierať len repíkom - nič viac ...
skontroloval už aj prsia - všetko je v poriadku , tak ako má byť , a ešte nosiť pás , ale už len na noc ... vraj su krásne podla dr. :-)
áno , mám Dečko , podprdy som si kupila 80D , lebo podla obvodu by mi bolo treba 75D , ale pri menšom obvode je aj košik menší , ktory mi potom nesedel ....tak konečne sprchaaaa - to bola lahoda , žeeee ???

BB - dnes práve nastupovali ráno dve kočky , jedna bola zrejme riadne vystrašená :-) , dnes mal pan doktor na pláne 3 augmentacie , 1 mastopexiu atd .... tie augmentacie robi denne ako na bežiacom páse ...

Sandritta

All,

Baby chcem sa spytat na jazvy. Ked si po nich prejdem prstom tak citim take hrcky ako keby, vidiet ale nie su. Mate s tym skusenost? Co s tym treba robit?
Ja som citala na omlazeni.cz ze si to baby rozmasirovavali. No to boli diskusie este z roku 2008, tak neviem ci takato metoda sa este pouziva. Moja mama ked bola na operacii chrbtice, tak jej kazali nic s jazvou nerobit ani nemazat a ma ju krasnu, sotva viditelnu.
Baby kazda rada a skusenost dobra ;) Diky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk