Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

pozerala som posledne pridané fotky , no kočky , tak ako piše jajakarinka , máme ich krásne ! u každej to stále za to a je to ovele ovela lepšie ako pred opkou ! ani jedna ich nemáme bomby , takže vyzeraju prirodzene !!!!

jajakarinka - áno , krásne :-) .. to je jasné že ty ten opuch vidiš najviac , moj muž si to vobec nevšimol , ani kamoška , len ked som ich na to upozornila tak to zbadali ...

elle - no určite daj viac , pokial ti aj doki tvrdí že s azmestí viac !

prajem pekné sviatky kočky !!!

elle

lauritania, uz som z toho fakt cvok :-) Necham to teda na Mudr., aj ked povedal ze navrhuje 320ml, ale zevraj kludne aj vacsie by sa dali... uvidime teda, poslem mu nejake fotky prs co sa mi paci asi, aby mal predstavu co chcem. 320 mi navrhol po tom, co som mu opisala predstavu, ze nechcem mat moc velke.. Dakujem

jajakarinka

Lauritania ....noooooo na tej jednej je to dost vidno ale ja ten opuch vidim na kazdej fotke:-) to mi uz sibe s toho:-) no a mala som pravdu vsak ake mame kraaaasne prsia:-) ja som spokojna aj s velkostou este ze som to nakoniec zmenila na vacsie :-)

jajakarinka

Lauritania......dakujem za pochvalu ale ja necvicim to je genetika a to myslim vazne.....ale ked mne sa zda ze ten opuch tam je velkyyyyyy ....pockaj poslem este jednu fotku tam to je dobre vidno:-)

lauritania

jajakarinka - super !a ake máš ty krásne vymakané brucho !!!! kočka ! ja tam nejak nevidim ten rozdiel , že by bol vyžšie prsnik koli opuchu ...na jednej fotke - áno , sa mi tak nejak zdá , ale fakt minimalne ...nemusiš mať žiadne obavy ...

VeVerka11

Serena
Moja jazvička je ešte vidieť, som krátko po opke, ale kamoška, čo už je 4 roky po, tak jej jazva už nie je vôbec vidieť. Absolútne by si to nezbadala. Moje jazvy boli najprv dosť červené, ale postupne sú čoraz svetlejšie a krajšie. To máš ako s usádzaním poprsia. Už som chodila aj v tielku a vôbec ma tie jazvy netrápili, nie je to až tak vidno. Bolesti sú individuálne, ja osobne som dlho nedvíhala ruky, bála som sa, aby sa jazvy neroztiahli. Tak tri týždne som bola dosť nemotorná. Už dvíham ruky normálne, mala som operáciu 8.2. Po operácii som si ich umývala repíkom, ale na pravej strane sa mi urobila hrčka. Je to normálne, masírujem ju, aj sa zmenšila, ale Dr.Červeň mi povedal, že ak nezmizne do mesiaca od kontroly tak mam prísť. Je to malá cysta a budú mi z nej vyťahovať nejakú tekutinu. Neviem, či je to potrebné, naozaj je to minimálne, ale budúci týždeň chcem zavolať. Potom Ti môžem napísať viac o tom. Je to bežné, každá z nás má inú hojivosť rán. Som uprímná, aby si vedela všetko. Ohľadne metódy vkladania, neviem, či bol použitý aj endoskop, ja som sa radšej nepýtala, aby som nemala haluz z toho :D Ja som si dávala dosť pozor vo všetkom, až kým ma moje telo nepustilo. Aj teraz sa ešte bojím dvíhať ťažké veci, aspoň tie prvé tri mesiace po opke treba byť opatrná, to obdobie je najdôležitejšie pri usádzaní silikónov. Rada Ti odpoviem na všetko. Už máš termín opky a doktora?

Serena

VeVerka11
dakujem za ochotu..chcem sa spytat na jazvicku, ci ju je vidno, predsa, ked mas tricko bez rukavov alebo top...ci si myslis, ze si mala lahsiu rekonvalescenciu ako ostatne baby, ktore nemali vedeny takto rez...a bola pri tvojej operacii teda pouzita ta kamerka- endoskop?.. ja nemam ziadne prsia, teda ani ta ryha tam nie je, takze si myslim, ze asi to bude aj moj pripad, to podpazie..

Serena

jajakarinka
tvoja mala je zlatucka, ze to tak pochopila:)..aj ja v to budem dufat, ze tomu porozumie, ze to nebude brat, ze ju odstrkujem, nechcem..