Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

ythyl
ahoj som rada že si došla kuknuť ja som nie nejako velmi nspokojná ale mohli byť o cm bližšie ale podstatné je že sa mi páčia ja som si už aj tri podprdy kupila je tam aj jedna pušap tak skusim tvoj recept :) ja som už aj kupovala plavky super pociť len je mi na vrchu všetko malé :) ja na večšie nepojdem moj vek už ani tomu neprislucha :) budem sa ja len tešiť stoho čo už mám

teneriffe

baby som 3tyzdne+1 den po a vobec mi nedoslo, ze uz cez den mozem mat inu podprdu...a priznam sa, ani som nemala chut a cas riesit to :) dobre, ze??

vravite, ze v F&F su dobre podprdy???
inak po plavkach som dnes pokukovala....

ythyl

henka88,tina691976,

caffte kocice :) chodim tu sem tam,ked mam cas,ale vidite,dnes som sa dobre trafila:)mna tiez mrzela ta medzera,ale prsia uz dam k sebe,nemam taku dojnu ciarku,ale mam taku blizku ciarku,aj sa pofotim,lenze ja som si naordinovala svoje push upkove obdobie,normalne som presla zahranicne fora + plus moj vlastny lekar mi povedal,ze push upkou pojdu k sebe,tak ju vkuse nosim tyzden a pol,aj vecer,aj rano,a normalne ked idem do solarka alebo sa sprchovat,tak sa mi zda,ze su ovela blizsie k sebe:)ale urcite to vyfotim,nech to sama vidim :))len ci to nie je len ten stlaceny efekt,ale aj moj muz povedal,ze su blizsie :)ja viem,ze kazda mame predstavu a mne sa tiez medzera nepaci,tiez pojdem na vacsie a dufam,ze budem mat bez takej vacsej medzery:)

zoe23

oukej baby, koncim debatku, hlavne sa nepozorujte, lebo najdete chyby aj tam kde nie su :)
pekny vecer zelam..a este krajsie prsia :D

tina691976

lauritánia zoe
ved aj aj som si porovnávala fotky pred a po opke tak nemožem čakať zázraky ale tá moja medzera je ešte v norme možno to časom omekne viac a dotlačím do požadovaného tvaru ale som len siedmy týžden tak je to ok

lauritania

ahaaa ,zoe - díky , už som v obraze , čiže čím bližšie k sebe tým lepšie a krajšie ... už som si to bola aj ja obzerať , hihii ... mne moja medzera pride ok ... asi ako aj pred opkou

tina691976

zoe23
ala je som aj od nikoly videla iné fotky a mal ich bližšie pri sebe ale táto foto to je fakt daleko to aspom tak nemám som rada

zoe23

lauritania
napr. toto je doost medzera www.facebook.com a ked pozries nick luciaa1 tak ta ma prsia neskutocne pri sebe, take by som chcela ale mozem snivat :) len nevieme ake mala prsia pred.