Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

ivetka58,
Tak to mas peknu velkost. Inak kamoska ma pod svalom a v predklone tiez nahmata ten implos, takze z toho si nic nerob... ;) ja si hovorim, ze nech len su zdrave a dlho dlho vydrzia, aby nerobili starosti :)))

ivetka58

Su dost velke a hlavne ked si obleciem napasovane trika,kupujem podprdy 75 c ,d zalezi kde,no mam aj 70 d,vela ludi nevie ze mam silikony ale vrta im v hlave :))

Sandritta

Ivetka58,
Jasne, teraz si prska len uzivaj! Ja som to pisala prave bittersweet, mne sa pacia take slzy riadne, aj mojmu frajerovi, on vyslovene nechcel aby som si dala gule. On teda na zaciatku nechcel vobec umele, no teraz sa tiez vytesuje jak maly :D
Ale teda vyzeraju omnoho vacsie!!!

Sandritta

bittersweet,
Dobre hladaj a najdes taku aj ty ;) :D
No v utorok idem na kontrolu tak som zvedava co povie ten moj doki...
No neviem, ze preco by mal viacej klesat, to mi ona hovorila ze tak par kamosiek videla. Ale myslim ze je to blbost, to sa neda podla toho sudit, ono fakt zalezi na zaklade aky je, presne ci je pevna koza aky je sval atd.... Ja som si aj tak dala anatomy, mne sa najviac lubi ten slzickovy tvar taky az klesnuty dakedy... ale musi povedat, ze aj niektore gule su super!

ivetka58

Sandritta
Mam 365ml,asi mas pravdu bude to tym ze su pod zlazou ,ja som s nimi spokojna muz ovi sa pacia a to je dolezite,keby som isla niekedy nahodou menit asi dam pod sval,ked su pod zlazou tak citit implantat v predklone na dotyk,nastastie ho nevidno ale mozno casom ,rokmi aj to moze byt.hlavne ze je to teraz ok a dufam e sa nic nezmeni

Sandritta

ivetka58,
Mne sa Tvoje prsicka pacia, sice su trosicku nizsie ale je to stale velmi prirodzene a pekne! :) a to bude aj tym ze mas gule asi, ten anatom je predsa len zhora potom dost splosteny...
Nemyslim, ze to bude tym ze si nosila sportovu po opke, ja som citala na omlazeni.cz ze v roku 2008 davali po opke len sportove, proste si pacientka pred opkou kupila sportovu a tu jej dali. Ono to asi bude tym ze su pod zlazou, ten sval ze to viacej drzi... Aj ked ono to je vsetko individualne, jednoducho jak to kazdej sadne a usadi sa. A kolko mas ml? V podprde su super! ;))) vyzeraju dost velke!

bittersweet

Sandritta no ako brutal v tom vyzeras, dufam ze aj ja take nieco na seba najdem:D ja som skusala zatial len marks and spencer a HM, nejako mi bolo blbe nabehnut do nejakeho obchodu s pradlom a nevediet co vlastne pytat:D Dr. kazal nosit kosticovu nevystuzenu podprdu, ze ta kostica musi vyslovene dobre sediet, presne na sirku prsa a netlacit. a ziadne nerovnosti vnutri, hladka. to som inak postrehla ze aj Dr. Cerven kaze kosticovu nevystuzenu. ale taku echt nevystuzenu ze len bavlna fakt malokde vidno, v Marks and Spencer mali a aj v Tescu vraj maju:) no ale tak uz viem ake velkosti asi tak zbehnem aj do nejakeho poriadneho obchodu pozriet, nech mam tu podprdu naozaj dobru. Inak ta 70D bola v marks and spencer taka ako 75C, tak uvidime ako ine znacky budu, ale styrky urcite nemam, podla mna mensie trojky. ja som dnes 5 tyzdnov a neviem sa dockat toho posvatneho 6:)

a preco by mali anatomy klesat viac ako gule? to je nezmysel:) podla mna je to individualne, zalezi od pevnosti tvojich tkaniv, od velkosti implosov a spravnej techniky vlozenia.

ivetka58

Sandritta
Asi prepustacia sprava to bola ,dal mi to lekar v obalke ,ani som nekukla do toho ,zaniesla som to do nemocnice,ano myslela som amografiu,nechcela som ist na nu ale kedze vedeli ze mam implos tak mi t stlacili len jemne a dotlacila to rucne,bolo to ok ,,,tiez som mala s toh strach no asi vacsi som mala s tej hrce.ja som cez 10 mesiacov po a mam pod zlazou,kukni foto ,klesli mi ale myslim ze to bude tym ze som po operacii nemala ziaden skafac len sportovu podprdu ,na klinike kde som bola mi povedali aby som si kupila sportovu v predu zapinaciu,mna dost rezali jazvy a ked som bola u sestricky po tyzdni mi povedlaa ze zena, sa zvyknu povolit stehy samovstrebavacie ako som mala ja tak som sa aj bala a stale som si tahala podprdu dole,mozno som si to sama spravila veru neviem a mozno je to tym ze su pod zlazu...nie je take zle.mam gulate ,tesim sa s nich kazdy den a suepr pocit ze konecne suuuu.prve podprsenky co som si kupila mozem hodit do kosa ani jedna nesedi ,takze podla nich viem ze sa zmenili :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk