Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Jajakarinka
joj som velmi rada, ze to mas za sebou a takto celkom pohodovo ;) Pevne dufam, ze ja sa takto stastna a s ciciiikmi zobudim v piatocek :D

olly-fa

Tina

Ved aj ja budem musiet zacat pomaly chodit,lebo 26. Ideme na svadbu a taka som ako mliekarka :-D aj cvicit uz chcem pomaly aspon nohy a rit. Kedy prides domov?

olly-fa

Jajakarinka

Gratulujeeeem :-) vsak je to super pocit,ja som si to tiez hovorila ze bozeeee ja maaam cickyyyy :-D :-D :-D

lauritania

jajakarinka - skvelé !!! ja som sa tiež tak citila ako opisuješ ! je to super !!! ešte sa mi zle rozprávalo koli tomu tlaku na hrudi ... musela som potichšie a kratučke vety :D ...
tak sa poriadne vyspi a zajtra bezproblémovu cestu domov a davaj si preventivne analgetiká ! Zuzke som kázala aby ťa pozdravila , ak nezabudne a bude s tebou ! papa

tina691976

jajakarinka
gratulujem k novým prsiam nech si čím skor v poriadku
olly-fa
no tak to je super vydíš ja som si na toto musela počkať až mesiac :) ja som už začala aj chodiť do solárka aby som nebola ako belena :) už sa ma ludia pýtali či som chorá :) super tak sa držkaj ved zas dva týždne prejdu ako voda

jajakarinka

Lauritania ...ajooooooj dakujem za podporu a za to ze si myslela na mna :-) islo to tak rychlo skoda ze sme sa nestretli:-) no bolesti nemam ziadne ani lieky od bolesti nemam ..skor mam taky tlak v prsiach ako keby ma silno stiahli a mam zake palenie a stipkanie :-) len sa mi zle pise tak so chcela dat vediet ze som ok :-) o pol fesiatej ma doviezli na izbu to viem bo som bola hore a hned ako sa dalo som isla cikat ako si mi poradila a spala som az doteraz:-)

Ollx-fa. ,alenassis,tinizmus ...dakujem ze ste aj vy na mna mysleli a drzali mi palce velmi to pomaha :-) boze ja mam kocky cickyyyyy-)

olly-fa

Tina+all

Ahojte kocky :-)

Poslusne sa hlasim po druhej kontrole,stehy vybrate,vsetko sa pekne hoji,ciciky su v poriadku. Dalsia kontrola o dva tyzdne. Zajtra sa mozem konecne osprchovat,uz sa neviem dockat. :-) Akurat mi povedal ze si nemam pustat horucu vodu na vrchnu cast prs.

PajaZH

silviklh

:-) no tak ja som pol na pol, pôvodom zo Žiaru ale bývam v BB :-)

Laura_kraska

ahoj jasné, mail mám: tinakova89@gmail.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.