Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

Nikola21

ok daj vedieť :-) potom ak budeš chcieť môžme zbehnúť na kávu :-P ja už budem Po tak môžme pokecať čo a ako :-)

PajaZH

Nikola21

tak držím palce nech ti teda nájde vhodný termín,kedže on operuje len pondelky :-) ja by som si dala aj skorší ale teraz máme tie krstiny, v apríli mám ja narodky tak som chcela byť ešte ok aby som mohla osláviť,však 25 mám len raz :-D :-D a na dovolenku idem až v septembri a do vtedy budem už isto ok

tina691976

nikola21
no u pikulu je krátka čakacia doba ale nečakaj žiaden luxus obučajná klinika ale čistá sestry príjemné ja som mala dobré skusenosti a cena tiež prijatelná ja som svýsledkom spokojná

Laura_kraska

nikola21

podla mna dobry plastik s praxou ani nemoze urobit zle prsia :) som zvedava na vysledok, daj potom vediet a vela stastia!

Nikola21

Laura_kraska

ved mas pravdu sa oplati cestovat za tym aj dalej a keby som si myslela ze doktori nad ktorymi rozmyslam maju otrasnu robotu tak by som isla aj do blavy ale nemyslim si ze robia skarede prsia

hostelica

No hlasim sa...stres som vobec nemalqla co je u mna nepochopitelne ale vdaka tomu som vedela ze to chcem. Boli to fest ale dali mi nieco do zili proti bolesti.potom napisem detailny podrobny popis, dakujem za podporu cmuk

Laura_kraska

nikola21/ alenasis
ja asi rozmyslam inak :) slo mi o 100% pracu, preto som bola ochotna cestovat aj na kraj sveta a hlavne myslim na zdravie. Ale chapem, ak by frflali rodicia, tak to nie je bohvie čo :) a neboj z kazdych prs sa da "stvorit" to najlepsie ked je to v dobrych rukach :) :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk