Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Jajakarinka
Gratulujem, zivo si predstavujem ako sa asi citis - taka radost, ze uz je to naozaj tu! Snad na tom budem 29.4. podobne pozitivne ako ty. Prajem rychle zotavovanie.

Lauritania
tiez gratulujem ku kontrole, boze, tolkymi vecami si si presla, mas moj obdiv

Olly-fa
super ze mas dobre vysledky z kontroly, uzi si sprchu :-) to je fajn, ze to takto rychlo napreduje

Dakujem vam inak vsetkym za radu ohladne mojej velkosti baby. Pisala som ze mam naplanovane u Racza Mentor 295, pricom som mala dilemu, ci nie vacsie. Zmenili sme to na 330, som fakt ze spokojna, rozdiel nie je velky, iba v plnosti, ked tak pridam novu foto z vizualizacie. Som sa bala najskor, ci nebudu velke na mna (164cm, 54kg) ale uz nemam strach, ste ma celkom ukludnili. A doktor je fakt ze skvely, vsetko vysvetli, poradi, je fakt najlepsie riesit to s nim.

Krasny dnik vam vsetkym

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Tak ja uz mam po kontrole uz som aj doma tak som ťa necakala ...vsetko ok.jazvy su úplne super tenucke.ten pocit prelievania je v poriadku.spat na boku este tak 1-2 týždne.kontrolu mam o mesiac.napis potom ako si dopadla :-)

teneriffe

yanka dakujem!
na kliniku nepotrebujes nic, fakt papuce a hreben, kosielku ti daju (taku snutovaciu vzadu) a co sa hygieny a kozmetiky tyka, budes osprchovana a potom si uz na to nespomenies. max si umyjes zuby, vycistis a nakremujes plet. mozno sa ti bude chciet malovat, ale mne sa teda nechcelo :)

yanka8

Tenerife - nadherne prska ti urobil x-)

Tina691976 dakujem

Lauretania
ja som si tak predstavovala okolo 300, ale dr. Cerven mi hned navrhol 360 a ze sa da dat aj viacej. Nechavam to na nom, predsa len ma skusenosti. Mas ich nadherne a teda velka gratulka k celkovej premene. Ja chcem do opky este zhodit 3 kilecka, nech mi robi upravu prs podla mojej normalnej vahy.
Prosim ta ako je to u neho na klinike? Su tam jednotky izby?
Brala si si nejaky vrch na gombiky na noc, alebo co si treba zobrat?