Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rabitku

Tinuska2606 v BA Ti odporucam doktora Trsku. Vynikajuci doktor, perfektny pristup a krasna praca! Ja som si davala minuly rok u neho a som spokojna. Tiez som rozmyslala aj o Fabrym, ale kamaratka s nim nemala dobru skusenost. Hlavne netreba pri tomto zakroku setrit.

citruska

kocky, myslim ze sme na tom viacere podobne, po detoch uz naozaj tie prsia nie je take ake boli kedysi. V tehotenstve som si hovorila, ze kiezby take zostali, no ale nezostali, tak som tiez to zacala riesit a tesne pred Vianocami som podstupila aj ja zakrok v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Som si dopriala taky maly predvianocny darcek, aj ked myslim ze to bol taky darcek pre nas oboch, pre mna aj pre muza :P

Nika151

Ja mam 28r. a dieta, este s priatelom neplanujeme, ale s mojimi prsiami a kupovanim plaviek a podprseniek to mame rovnake :) Ja som sa par rokov rozhodovala lebo nieje to malo penazi, ale sme si s mojim povedali, ze preco nie teraz- zakial som mlada sa chcem sama sebe pacit a aj to sebavedomie ... A ako si citam a skumam na vsetkych moznych forach, tak sa mi zda, ze uz silikony ma kazda druha baba :D Po detoch asi peniaze budu smerovat inam, ako na nove prsia a zasa v 50tke mi to uz bude jedno :D Tak nevahaj a daj si ich urobit- sprav si radost, uz aj ty :) Mna to caka 11.4 :)

Tinuska2606

Dakujem Nika. Pozriem sa tam. Doteraz som si tak hovorila ze by bolo super dat si spravit prsia, ale nemyslela som si ze by som to realne aj podstupila. Prve dieta som kojila len 4 mesiace bohuzial, druhe som pred vianocami dokojila po 18 mesiacoch. Uz po prvom synovi prsia znacne utrpeli a teraz po dcere ani nehovorim. Doteraz som si myslela, ze silikony su len rozmar, ale kedze si uz neviem kupit podprsenku a plavky vobec, tak som sa viac menej rozhodla. Plavky si uz 5 rokov kupujem nie take, ktore sa mi pacia, ale po 200 skusaniach take, v ktorych najmenej stracam prsia

Nika151

Ahoj, aj ja som sa tu chcela nejako dostat do galerie, len mi tu akosi nikto na to neodpisal. Ale dala som sa do skupiny: www.modrykonik.sk
- Modry konik- Silikónové prsia: skúsenosti, rady, odporúčania
A tam sa ozaj vsetko docitam a su tam hned aj fotky, ktore tam babenky podavaju a poradia :)

Tinuska2606

Caute baby. Pred par dnami som dokojila druhe dieta a tak uvazujem nad zvacsenim prs (a pravdepodobne aj korekciou). Zacinam zbierat informacie o dobrych doktoroch v BA. Mate niekto skusenost s MuDr. Fabrym? Resp. kto je este dobry? Dakujem pekne za tipy. A da sa dostat do nejakej galerie kde sa daju vidiet foto pred a po?

mala_sovicka

Veju13 nie si jedina co sa bala. Ja som tiez mala strach, ale doktor Turkin v Centre plastickej a estetickej chirurgie ma ubezpecil, ze bude dobre a ja som mu verila. Musis doktorom doverovat a bude to fajn. Cim viac konzultacii budes mat tym viac budes vahat to ti garantujem :)

Hruska555

Zdravím Vás žienky, mám na Vás pár otázok, som tu nová :)
Operácia ma čaká 30. januára 2016, takže sa mi to nezadržateľne blíži a asi ako každá, začínam špekulovať :D
Operovať ma ide pán MUDr. Červeň v BB. Skonzultovali sme spolu anatomický tvar, pod sval, spod pazury, 410.
Chcem sa spýtať na Vás názor - tie ktoré už prsia máte a máte teda aj skúsenosti - mám výšku 159 cm, váhu 45 kilo a rozmer hrudníka pod prsiami 70cm. Nebudú na mne prsia vyzerať veľké, resp. malé? Som dosť útlučká, ale prijala by som väčšie prsia, mierne nadpriemerné na moju postavu :)
Za každú Vašu odpoveď ďakujem :)

Veju13

Ahoj yorka. Konzultovala som, ale ja som vecne nerozhodny clovek a bojko, tolko som sa v tom rypala, ze som zas zneistela. Ale volala som chirurgovi a dohodla si este jednu konzultaciu pred operaciou :). Mohla by som ta poprosit o fotky? Pomohla by si mi. Dakujem pekne. Moj e-mail je yemmi@azet.sk