Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

merlin20

Ahojte. Som dva dni po operácii Viktoria Regia operoval ma Dr.Chovan.Super prístup, personál vinikajúci. Vrelo všetkým odporúčam.

cajka

je tu niekto koho operoval Chovan z viktoria regia ?? ozvite sa idem k nemu na konzultaciu a chcem ist na operaciu v januari

martinka54

Ahojte baby, asi sa zmenili heslo do galerky, nebola som tu dlho. Poprosim vas na moj email poslat nove prihlasovacie udaje: martina.rybarova54@gmail.com

Lula999

Ahojte dievcata,

pridavam sa k vam do skupiny, augmentacia prs ma caka 17.10.2015 u MUDr. Červeňa v BB. Moja vyska je 165cm a vaha 47kg a Dr. mi navrhol 320ml implantaty pod sval, vkladane cez podpazusie. Cim viac sa to blizi, tym mam z toho vacsi strach. Som rada ze existuje toto forum a verim ze si tu navzajom vieme dodat odvahu a podelit sa o skusenosti. Je tu niekto kto ide v podobnom termine ako ja k rovnakemu doktorovi?

strangeemily

Ahojte zienky,nebola som tu uz 2 roky a dost sa toho pomenilo ako vidim a stale pribudaju nove a nove ziadatelky:)
Chcem vas ale poprosit ci by ste mi mohli pomoct,nie je to ohladom prs ale ohladom nosa,chcela by som ist na operaciu k dok.Cervenovi,bola som u neho na prsia a som velmi spokojna,a zaujimaju ma jeho prace co sa tyka rhinoplastiky,mohli by ste sa mi prosim ozvat na moj mail,po pripade poslat fotky,lebo viem ze su tu zienky ktore u neho boli aj na nos,dakujem.

strangeemily27@gmail.com

Mala Domi

mne recepcna napisala ze ma nude operovat dr chovan a nakoniec ma operoval DR.Dziuban...toto ma akurat tak sokovalo ze ani nevie kto ma bude operovat...ale vsetko okey

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk