Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Alenasis,
Citim sa fajn, viem uz aj viac pouzivat ruky, boliet ma neboli nic, len pri zmene polohy (z lahu do sedu/stoja) citim tlaky, ale nie bolest.. V noci som spala cely cas.
Ale odporucam baby chodte vzdy do najvacsich velkosti ake vam dr povoli, alebo resp vydupte si co najvacsie ake su mozne:))) mne sa tieto moje zdaju maleee a tu su este opuchnute :D

Hostelica,
Mam 420ml a 390ml ale aj tak sa mi zda ze to prso s 390ml mam kusok vacsie.. Este je skoro robit zavery, ale pofotim priebeh a snad ked trocha sadnu a odpuchnu bude to dobre:)

Vsetkym "cakatelkam" drzim palce, bolest sa da vydrzat, ja som cakala horsie:)) len tu velkost poriadne zvazte!:))

Doroty

Sandritta

No ja som z BB takze cesta bola cca 3hod a cestou z tade bol manzel este kupit stol v ikei :D takze tak. Myslim ze aj s cestou sa na kliniku sa mi to oplatilo. V stredu som nastupila okolo 7mej spravili mi testy pokecala som s anesteziologom ubytovala sa dali mi dezinfekcny sprchovy gel. Dala som si sprchu a kedze som bola z daleka operovali ma 1. Asi o 9:00 dali mi puncosky az pod zadok ktore sa muzovi zdali strasne sexi mimochodom :D sietku na vlasy atd... prebrala som sa asi o 17:00 a rozoslala smsky: "zijem" a ako som sa pak dozvedela po operacii hned volali muzovi sestricky ze som v poriadku :) (pre porovnanie kamoska co ju robil pikula sa prebrala na operacnej sale ked ju prekladali na druhe lehatko) no a hned ako som sa prebrala prisla sestricka dala mi napit pomohla mi napolohovat postel pustila telku a kedze ma to uz bolelo dali mi lieky do zily. Priniesli mi veceru ktoru som si rano vybrala z menu ale nemala som chut tak sa pytali ze na co mam chut a ja se na bebe keksy a oni mi ich dali a aj kolu :D luxus servis :) a potom som zas spala az dp ranajok v ktorych bolo vsetko co by vam mohlo byt po chuti dali mi lieciky ale uz slabsie kontrolovali mi dreny zapisovali stav kazdych par hodin. Poprechadzala som sa a ked som mala vecer zas bolesti davali mi aj ladovy obklad takze super. Sestricky boli super ako cely personal. Dalsia noc a rano mi poslednej vybrali dreny. A to som skoro zomrela .... posledna davka liekov a prepustili ma a to bolo asi 10hodin este mi dali balicek s liekmi na bolest ,paskou na jazvy ,dezinfekcnymi pasikmi, a Dezinfekcnym sprchacom. Cestu som v pohode zvladala az na tie nase kvalitne cesty... jamy boleli ale inak pohoda. (Kamosku robili okolo 15tej a pustili a rano na druhy den) a este ak sa mi cokolvek nezdalo mala som 24hodinovy servis na telefone kedykolvek kedze na klinike stale niekto je.... takze si chvalim a chlapi slintaju a muz vraj lepsie investovat nemohol :D

dianad

Hostelica,

Daju ti tu vsetko - ponozky, plast, oblecenie nemusis vobec speci na pobyt brat, ja som si vzala sice koselu na spanie ale nepouzijem ju.. Len svoje hyg veci som vzala - kefku, roztok na kontaktne sosovky a hreben ale ten asi nepouzijem taky tyzden :D
Co sa tyka narkozy ja som mala presne take myslienky ako ty!! Ze sa zobudim pocas op, hrozostrasny scenar :D ale urcite nie, oni ta odvazia a podla toho daju davku narkozy priamo do zily, ked mi dali, ani neviem ci do minuty alebodo 30sek som hned zaspala a zobudila sa az po opke este znacne omamena:))
Pan anesteziolog je super srandista, nemas sa coho bat!
Oo a nezabudni si nabijacku na telefon, ja som nonstop na nete :D

VeVerka11

Luky2112
Súhlasím so Sandrittou. Ja som sa tiež prvé dva týždne šetrila, počas nich som bola von minimálne (bolo aj škaredé počasie) a v tv dávali olympiádu, takže som to mala napozerané :D
Kočky, ktoré už po pár dňoch robili všetko obdivujem :) :)

olly-fa

Doka

Nie nebol problem. Ja som isla na salu kratko po piatej,zobudila som sa nieco pred pol8 a sestricka mi hned pichla infuzku a potom som dostala liek na spanie a spala som az do rana. Ja som problem nemala. Ale napr. Baba co bola somnou na izbe v noci nespala... no kazda sme ina. Co sa tyka sestriciek,ja som bola spokojna,boli zhovorcive,mile,ale zase... moja susedka nebola az taka spokojna ako ja,lebo sestra ju nepocula ked na nu volala. Je to velmi individualne,lenze ja fakt odporucam,neviem cim to je,ale ja nemam ani jednu modrinu na prsiach,hned z kliniky v utorok rano sme isli s muzom na kavu,som max mobilna,sice to zaaboli sem tam,no ale cobysom chcela,ved som bola rozparana durch.....:-) takze asi tak,jakebyze mam istdruhy krat nevaham ani sekundu,a isla by som opat a opat by to bol Zvolen dr.Pikula :-)

tina691976

pajazh
no ono jeasi lepšie skorší termín budeš skor fit a na leto kočka velké uričite nebudu ,aj mne sa tie moje prsia velmi páčia už nosím podprdu vnej to vyzerá velmi pekne čo ma teší
doka
na klinike ti daju aj tabletky od bolesti v pohode no ja som mala smolu ked som tam bola tak nemali nič od spania tak som to len odtrpela

Sandritta

Luky2112,
Rob tak ako sa citis, ako ti telo povie, myslim ze to je najlepsie. Ja som sa teda setrila az moc, tie prve dva tyzdne som ani paty nevystrcila von, mne totiz bolo najlepsie v postely :D na treti tyzden som bola vonku no total unavena, az tento tyzden som sa rozhybala, uz bolo na case :D dnes som dokonca soferovala! No jednotku a spiatocku som davala dvoma rukami :D dnes som volala na kliniku a mozem uz vsetko, myslim ze tie prve dva tyzdne su asi najdolezitejsie, tie sa treba setrit. Ale tak hlavne ako sa citis, niektore baby su mobilne uz hned...

Baby narkozy sa nebojte, ja som jej bala najviac, tiez mi chodilo po rozume ci ma dost uspia a tak... No pri augmentacii davaju narkozu do zily (nie plyn), to je najsilnejsia narkoza, lebo sa vyradia aj pluca a dycha za vas pristroj, takze je to velmi hlboky spanok :) Ja som hned pekne zaspala a uplne kludne som sa zobudila na pooperacke, potom som este zaspala a az potom postupne prisli bolesti (chrbat u mna) a to uz mi davali lieky.
Nebojte sa, stoji to zato! Isla by som zase. Jedine co lutujem, ze som nesla skor a trapila sa tolko s mojimi polkami ci nulkami ci co to vlastne bolo :)))