Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania.....som zvedava co ti povie hned si potom poprosim infi:-) no ved toto skoda ze nemozeme to vidiet ake budu po:-) ale uz nic nebolka vsak?

slniecko83

VeVerka
Dufam ze to je normalne ked to zaboli ono to nie je velka bolest. Myslim si ze preto to zaboli lebo tie prsia si zvykaju a predsa len ked dlhsie lezimna boku a potom sa dam na chrbat tak podla mna je to tou vahou a ked sa usadia tak to bude v pohode. Nezapieram sa pri zdvihani z postele a uz aj maleho dviham. Za takych 10 dni by som chcela zacat trosku cvicit

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
potrebuješ aj interné ja som mala na papiery predoperacne a úplne dole som mala napísané ze interné je potrebné.idem zajtra ráno na pol desiatu až desiatu...budem určite písať :-)

tina691976

luky
ja som bola taká istá mobilná neboj možeš sa hýbať kolko chceš práve to je dobré aby si sa hned dostala do pohody a telo ti samo povie kedy si treba oddýchnuť si šikulka ked to tak dobre zvládaš gratulujem

lauritania

jajakarinka -

dakujem , prsia sa trošičku menia , su zas trochu krajšie ako v ten prvý den čo som ich videla a dala aj foto ... ale aj tak nie su ešte sumerné čo ma trápi , dufam že to bude ok ... zajtra idem na kontrolu tak sa popýtam ...

o chvílu si aj ty ceckaňa :D , bude to dobré , su to milimetrové rozdiely , a je dobre že ti to tak navrhol ak máš miernu asymetriu ...
škoda , že nemožme vidieť ako to bude po ... :-/

tina691976

dea
čo ja by som dal za to mať také chudé nohy ale človek nmože mať všetko ja cvičím tak mám teraz aj zadok aj cici som spokojná lae aj vek už mám tak čo sa budem nahánať za krásou už to takot ože ostať určite budu pekné doktor vie čo robý neboj on to má už v oku

lauritania

Luky212 - ja som od druhého dna chodila čo najviac , pre mna bolo ležanie utrpenie , takže chodenie , sedenie ... a od šiesteho dna som už chodila na dlhé - dlhé prechádzky , neublížiš tomu , skôr sa rozhýbeš ... dnes som 13ty deň a už šoferujem ,aj vysávam ... všetko v ramci šetrenia a pokial necitiť zapájanie prsneho svalu ...

Luky2112

Kocky,som po opke 4 den a ja som dost fit az tomu neverim,mne sa ani lezat nechce...len sa bojim ci mozem byt castejsie v pohybe alebo skor viac lezat....nic tazke nerobim ani sa nenamaham ale lezat sa mi nechce...nevadi to?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk