Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

hostelica

no moja predstava bola pred konzultaciou omnoho vacsia ale doktor mi vysvetlil ze nemam tolko koze ani tuku aby mi tam dal vacsi ale ze bude mat pripravene dva rozmery a podla uvazenia na sale mi da jedny z nich ale vizualizaciu mi neukazoval...no teraz nemam pomali ani A takze vsetko lepsie ako toto :D

jajakarinka

dakujem ze si ma troska ukludnila i ked boliet nebudu rezy(co som moc stastna ) tak isto bude boliet sval ale dako to uz budem musiet prezit.

doka

joj joj , ja som sa spoliehala na to ze ked ma na tie gatuse doktor neupozornil tak ziadne potrebovat nebudem :(

marikamarika

joj tiez si ma teda ukludnila a ked pisete o tych zapaloch tak ked sa nahodou stane ze budem mat pred opkou zapalene oko tak to sa tiez rata ako zapal v tele? (aby som to vysvetlila- mam dost nachylne oci na zapali a obcas staci ked mi zafuka blbo vietor a hned na druhy den ho mam zapalene). Kedze idem tiez ku Dr. Raczovi tak sa ta idem este spytat ci si bola spokojna so vsetkym.

olly-fa

ako skoro pred opkou si si zacala vybavovat vysetrenia? ja zijem takym zdravim zivot.štýlom takze zelenina , ovocie je u mna na dennom poriadku tak var to bude ok :)

lauritania

dakujem dufam ze to budem znasat dobre a jazvy okolo bradaviek sa pekne zahojili?

olly-fa

marikamarika

no tak to ja idem mat "len" 400ml ale okruhle ES VP ja som ich videla live na Tine a zdali sa mi nadherne,take akurat ani male ani velke a dokonca aj miery mame s Tinou skoro totozne,TAK DUFAM ZE AJ JA BUDEM MAT TAKE PEKNE AKO ONA :-) inak nam vizualizaciu nerobili,teda aspon mne nie. a mas pravdu volako mi posledne dni rychlo bezia :-)

kamonika

drzim palce :-)

bittersweet

Marikamarika tebe sa to zda male v podprde?? Lebo tak si predstav moje 330, dufam ze tam daco mam:D

Luky a ako stare mas dietatko? Moja kamoska zvladala 20 mesacne takto, ze prvy tyzden mala pomoc a druhy uz s nim bola sama a po robote jej ho mamina bravala von.

sashinka1985

Bittersweet

Moja,mne doktor 3d vizualizaciu nerobil- tak ti neviem povedat ci sa to zhoduje s realitou alebo nie.

marikamarika

Olly-fa

No super tak to uz mas za chvilocku ani sa nenazdas a ides..mne to najprv prislo ako vecnost cakat a zrazu tie posledne dva tyzdne pred opkou ubehli ani neviem ako :) a ake si ides dat? Ja mam mentor 485 anatomy ale inak v tej podprde mi pridu strasne malee :)) uvidime ako sa to vyvynie a ci sa budu podobat aspon z daleka na vizual co mi v interkliniku robili :))

marikamarika

Luky

Juj moja pat dni len, no to je take tesne tesne, ja som dnes treti den po a trufla som si jej maximalne obud boticky..kazda sme ina to je fakt, a teoreticky ak nrebudes mat ziadne komplikacie mohla by si to zvladnut, ale urcite si davaj na seba veliky pozor, aby si to neprehnala s namahou aby sa ti nic nestalo. Mne pomaha manzel..stara sa o nas obe. Bola som u dr. Racza v interklinik

Luky2112

Marikamarika
Ja budem mat pomoc iba na 5 dni,dlhsie uz nemoze byt nikto so mnou,ja len nechcem doma lezat ako lazar ale aspon sediet a tak sa s malym hrat alebo ist na prechadzku ale to iz by som asi moc chcla ze :) stale pocuvam zo strany rodiny ako to nezvladnem kto sa bude o maleho starat....tak sa toho trosku obavam...a ty si bola u dr.Cervena?

lauritania

MIRKAVIKI
..ako piše jajakarinka : rezy na bradavkach nebolia .aj ja som /rok/ po mastopexii a nebolelo vôbec nič .

JAJAKARINKA
.. opku mám v utorok 4.3. v BB u dr.červeňa. dmov by ma mali pustiť ak bude všetko ok /prsia aj stehna/ v stredu nejak po osmej - deviatej .
Ak už budeš v tom čase na klinike , možeš vybehnuť na lôžkové a opýtať sa či som ešte tam . a ak tam budem tak ma uvidiš a zbadaš aj tu moju bolestnu bezmocnosť :D
ak by si teda chcela daj vedieť napišem ti email , kde ti dám moje meno ;)