Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

All

Ahoj zienky, ja uz to mam teda uspesne za sebou..vcera bolesti boli silne lieky mi mpc nezaberali, na noc to pomalyzacalo ustupovat ale strasne ma bolel chrbat. Kazde dve hodky na zachod cikat a potom troska posediet aby som menila polohu. Ale aj som pospala. Dreny mi moc netiekli cize mi ich pan doktor pred chvilkou vybral. Akoze ze aaaaauu...pekne neprijemny pocit ale chvala bohu ze ryvhlo presiel. Som dost imobilna jak male dieta. Bandaz som nemala k mentoru je nejaky speci skafander vo nepotrebuje bandaz, cize konecne som sa nadychla ked mi ju rozopol ale uz zas neviem dychat jak ju mam zapnutu. Chvilu mi trvalo nez som si zvykla na dychanie, nevladala som rozpeavat, ten pocit ze sa neviem nadychnut bol neprijemny k tym bolestiam uplne terno. Ale dnes mi je fakt lepsie aj ked bolesti este su. A hlavne ten chrbat..to je peklo cela cTa kombinacia uz cakam lepsie dni

Lussinka

olly-fa
Ahoj...Nebola si na konzultáciu 14.1 vo ZV? Ak áno tak asi viem , ktorá si...Ak áno, ja som bola so sestrou Norikou... :)Napadlo ma to kvoli práci co pisala a aj ten termin... :)

RUSH

Ahojte zienky,mam otazku pre tie ktore maju anatomy,za par dni mam mesiac po opke,a pomaly si skusam rozne saty a podprdy,mnohe zo zien tu pisu,ze anatomy nerobia plny dekolt,prave s tymto ja mam problem,lebo cokolvek dam na seba,mam dekolt,ako keby som mala gulate imp.,co sa mi teda az tolko nepaci,levo to nevyzera prirodzene,tie prsia zrovna razia do oci,myslite ze este padnu dole,asi je to skoro skusat ,ake mate prosim skusennosti,ktore uz mate dlhsie po op.,dakujem

RUSH

Ahojte zienky,mam otazku pre tie ktore maju anatomy,za par dni mam mesiac po opke,a pomaly si skusam rozne saty a podprdy,mnohe zo zien tu pisu,ze anatomy nerobia plny dekolt,prave s tymto ja mam problem,lebo cokolvek dam na seba,mam dekolt,ako keby som mala gulate imp.,co sa mi teda az tolko nepaci,levo to nevyzera prirodzene,tie prsia zrovna razia do oci,myslite ze este padnu dole,asi je to skoro skusat ,ake mate prosim skusennosti,ktore uz mate dlhsie po op.,dakujem

olly-fa

lauritania

Tak to prijemne vyuzivas cas :-) nakupovanie handier nie je na zahodenie :-) ja som dnes odcestovala do prace na 15 dni a vratim sa az v sobotu 15.3. tesne pred op,takze nudit sa nebudem a potom budem mat tiez perno,lebo v tejto pakarni tu som posledny krat,tak musim po opke zhanat doma robotu,tak bude veselo :D

tina691976

tinizmus
pyžamo ani nezhánaj ajja som si dala tu námahu a pobehala všetky obchody nakoniec som volala na kliniku tak mi povedali že mi daju predoperačnu košelu ktoru budem mať kým nepojdem domou a boloo vyriešené nemusela som kupovať veci ktoré ani nevynosím

Sandritta

bittersweet,

Ja mam 330 anatom, tu prvu noc som nerobila nic ine len sa polohovala na elektrickej postely hore-dole, aj som si sadala na chvilocku, lebo som to nemohla vydrzat... Ale uz druhu noc som sa trochu vyspala, treba to len vydrzat, uz to bude len lepsie ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.