Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

assabloy
pozeram ze ti dali aj rozdielne implantaty a moc to nepomohlo ...asymetria ti ostala ak spravne chapem ze do mensieho prsnika ti davali tie 375m

zoja83

Nena1
co ti dr odporucil ..mslim dr Cerven?u teba tak najskor sirsie implantaty aby sa vyplnila ta medzera siroka nie?inak s tebou suhlasim co si napisala assabloy....

baby ked sa clovek zamysli nad tym ake su povodne prsia prirodzeneved skoro kazda zena ma jeden prsnik vacsi druhy mensi a taktiez ma asymetriu a neriesime to ...ja po tych vsetkych operaciach budem rada ze budu aspon vyplnene....

assabloy,suhlasim s nenou ,prska mas krasne aj v podprde ,nemas komplikacie moc by som to neriesila,myslim ze asymetriu si mala vyraznu aj pred tym a ked tak sa mali dat teda asi rozdielne imlantaty,ty si bola u Svehlika ci u koho operovana?

bittersweet

Sashinka1985 ideme obe prve, neviem kedy zacne marikamarika, ale ja sudiac podla henky88 niekedy medzi pol9-9. Uz nech to mam za sebou a hlavne uspesne!:)

henka88

marikamarika
drzim ti zajtra moc moc prsty!!! nech to vsetko vyjde a rychlo ubehne a vytesujes sa z prsicok! drz sa a daj potom vediet, ako si dopadla. vela stastia.

bittersweet

Sashinka1985 ideme obe prve, neviem kedy zacne marikamarika, ale ja sudiac podla henky88 niekedy medzi pol9-9. Uz nech to mam za sebou a hlavne uspesne!:)

doka

MIMAH,
ja som nocovala na klinike :),lebo som strašný bojko :)) a vydupala som si celkovú anestézu,pretože ma ženy po liposukcii strašili,že to veľmi bolí a ked to nevydržím na sále,tak mi ten tuk neodsajú... Tak pre istotu :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk