Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ythyl
verim tomu ze zajtra budem mat od neho spravu ja som napisala aj inemu chirurgovi pre porovnanie takze uvidim nazory hned dva od odbornikov. tiez si myslim ze to nejako dotiahneme, stalo sa okej beriem, len bolo by super to dat doporiadku

ythyl

lauritania,

v poriadku a inak dakujem za ten cennik :) uz sa tesim na nos,aj ked teraz davaju uz na rok 2015,tak dufam,ze ten nos stihnem do leta 2015,nech sa mi nespoti v tej dlahe v tom teple:/ :))

ythyl

henka88,

zajtra to budu 4 tyzdne od op a ta medzera ma riadne mrzi:/praveze sa stale na nu zameriavam a vobec sa to nezlepsilo:/ale baby pisali,ze to moze upravit tou push upkou,tak dufam,ze aspon toto mi pomoze:/ako mensia medzera by mi nevadila,ale ja ju mam poriadnu:/

ythyl

assaabloy,

aj ja lutujem,ze som nesla k Cervenovi,ale tak snad po druhom babatko sa k nemu dostanem,ale to sa objednam este neviem kedy,ked teraz su take cakacky a ake budu o par rokov :)) moja,pocaj si urcite co povie dr.Svehlik,podla mojho nazoru by sa urcite s tebou mal dohodnut na oprave,vsak to je jeho vizitka a pravdupovediac ty si bola tou,ktora ma presvedcila,ze mam ist k dr.Svehlikovi,lebo si pekne o nom pisala a prska si od neho mala krasne,tak mi je luto,ze prave po case nastali tieto komplikacie:(

jajakarinka

Lo Tina........no ja som sa uz pofotila .....len lutujem ze som sa neodfotila aj pred mastopexiou :-) ale ako som pisala boli krasne len ako som velmi schudla za velmi kratku dobu tak mi neostali ziadne prsia :-)

assaabloy

Titten
ahoj ja som toho nazoru ze to tak bolo od zaciatku, akurat ze teraz to vidiet este viac. nemam pocit zeby sa mi nieco v prsniku tak posunulo..ja neviem sama som z toho uz magor

henka88

all
pred chvilou som dala dole tu bandaz, v ktorej to vyzeralo ze som ako slon, a v tej podprde to nevyzera na opuch a ani take velke, co som rada :) lebo s tou bandazou som bola obrovska. teraz je to akurát. len ma trápi to ľavé prso, kedze teda nevyzerá opuchnuto, že či sa nemohlo nejakých spôsobom trochu posunúť,

Titten

ahojte, priebezne vas citam, ako sa mavate.

Assaabloy, ja mam pocit, ked pozriem tvoje foto, ze tebe ani nie zeby asymetria vystupila, ale ci ti nepoklesol lavy prsnik. Ved tie prvotne foto po opke, ja tam nevidim absolutne ziadne rozdiely, prsia krasne a identicke, potom co si schemovala, no, s tymi ciarami, dajme tomu,a le stale to nie je take vyrazne, ako na poslednych foto. Myslis, ze nemohol ti jeden prsnik poklesnut, ze nejako to z kapsy ten imlos vyklzol?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk