Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olly-fa
dakujem pekne napýšem den po okpke ako to dopadlo aj ja som mala sneho dobrý pocit bol velmi profesionálny poradil aj posrandoval a dufam aj ja v dobrý koniec a dobrý výsledok už nastal taká tá brušná nervozita ale to si skoro u každej ved už ma od toho delia len hodiny a nie dni

olly-fa

tina691976 Tak drzim palce,mohla by si potom napisat ako to dopadlo,ja mam z pana doktora velmi dobry pocit a moja znama kt. u neho bola ma velmi pekne prsia.tak dufam,ze to aj v nasich pripadoch takto dopadne.

Trinity Orion

yanka8
Ahoj.Ta jazva teraz je uz uplne super,bleducko ruzova,miestami uz aj uplne vyblednuta a tym,ze to je okolo bradavky,ju skoro vobec nevidiet,ked uplne vybledne,co podla mna trva aj tristvrte roka bude to zanedbatelne,netvrdim,ze by som, ju nemala radsej v ryhe,ale som spokojna,je to naozaj zanedbatelne,nemas sa vobec coho bat.

Titten

olly-fa,

vyznam to ma, lebo jednak kazdy mohol ocumovat galerku bez zverejnenia vlastnych foto, co je v dnesnej dobe riziko a jednak tiez si vies kuknut, ktora baba mala rovnaku dosku,a lebo vytahane langose ako ides riesit ty.
Treba ale aj prispievat na forum, aby bolo jasne, ze nejde o nejakeho spekulanta, co foto stiahol a len ide ocumovat.
Pisem to tak natvrdo, ale snad je to pochopitelnejsie.
Autorka galerie ti potom posle pristupove udaje do galerky

Titten

Lenkalili podla mna mozes na par hodin.
Ono lekari sa lisia v tomto trosku. Cerven napr kazal 4tyzdne pooperacnu, potom cez den uz nepushupkovu povolil.

Marsal napr mne kazal plnych 6tyz nosit den aj noc vkuse. JA som ale bola operovana koncom maja a potom bolo take teplo, ze v niektorych letnych trikach mi trcala cez vystrih a nosila som sportovu podprdu miesto toho alebo aj normal cez den do prace. V noci pooperacnu. Par hodin po mesiaci hadam teda mozes

Lenkalili

olly-fa

Určite to má význam poslať foto pred op, posielali sme ju všetky aj tým pomôžeš do budúcna ostatným dievčatám aby si vedeli porovnať pre op aj po op...tiež sme baby ktore sme mali prsia o ničom ale pre porovnanie je to určite lepsie :)

Babiky po op mam jednu otazku!!!

Keď budem 4 týždne po opke, mohla by som si obliecť normálnu podprdu na pár hodín? Máme totižto jednu oslavu, obliekam si krásne obtiahnuté šaty, no v pooperačnej podprde vyzerajú tie prsia v šatách oničom. Čo myslíte mohla by som si zobrať nejakú normálnu nie push-upku?? Je to len na pár hodín. Môj dr. odporúčal 2mesiace nosiť pooperačnú. Ďakujem za názory.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk