Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olly-fa
ráno som mohla odísť už o osmej len mojím chlapcom to trvalo trochu dlšie ako vždy a všetko aj ranajky som dostala biely chlebík s maslom a džemom a aj jogurt čajík a aj po opke som večer dostala vodu aj piškoty že je to dobré na cukor aby som rýchlejšie dostala energiu bola som naozaj velmi spokjná nemáš sa čoho obávať všetko prešlo tak rýchlo som sama bola prekvapená vrelo odporučam

bittersweet

zoja83 znie to sialene, cim si si presla a rozum sa mi zastavuje nad tym, ako je toto mozne!!! tym lekarom by mali minimalne licenciu odobrat a nejdem sa rozvasnovat co vsetko! podstatne je ze si ok a drzim ti palce, nech tento boj dotiahnes uspesne do konca po estetickej i sudnej stranke!

olly-fa

tina691976

To s tym spankom bude asi aj u mna problem. Ja tiez spavam hociako len nie na chrbte :-) A kedy rano ta prepustili? Dali ti tam aj nieco jest rano? to su otazky :D ale zaujima ma to,taketo veci som sa na konzultacii nepytala :-)

zoja83

svete ludia alebo aspon teda respektive jeden clovek ktory sa ma ujal a chcel ma dat dokopy ako zenu a to je dr Cerven,nikto sa ma nechcel ujat s bolestami lebo sa vsetci bali co tam poobil a nik si ma nechcel vziat na zodpovednost.....cloveku je do placu ale aj tu na tomto fore je par zien,dievcat ktore si ho budu zastavat takze kedze e to diskusne forum ja pisem to co chcem a ako sa veci maju kedysi sa mi vyhrazili sudom za to ze som napisala pravdu ake praktiky robia na klinike

zoja83

henka
katus
operovali ma v KE v chirmede najskor Magdo a potom to dotiahol Kacmar nie vinou mojho bolo sposobene to co nastalo,ale vinou lekarov o com svedci 8 hodin v narkoze a pristup aky podali obaja neskor pri komplikaciach nie som jedina ktoru dovrzali,momentalne sa sudime 2 baby s touto klinikou a pan Kacmar je na odvykacej kure na klinike za nejake latky ktore pozival...co vedeli cele KE aj na klinike ale aj cez to vsetko ho nechali operovat,ja mozem byt tak nanajvys rada ze som na tom stole neumrela..to ako som sa citila po 8h narkoze nejdem ani opisovat ,pan Kacmar mi urobil 14cm rezy pod prsiami a vlozil mi jeden pod sval a druhy nad sval....je toho vela co som si musela prezit kvoli tejto klinike a som rada ze existuju na tomto

peta79

yanka8
Ahoj... No asi zle odfotené,lebo ja som nemala ani milimetrovú asimetriu,aj po opke mi povedal,že žiadna asimetria,že mám prsia na milimeter rovnaké :-) fotky dosť skresľujú a mne sa tie moje po opke v reále zdajú krajšie,ako na foto :-) Dr. Červeň mi navrhol anatomické vysoký profil aj veľkosť,dokonca mi hovoril že až cez 410ml môžem mať,ale to som nechcela,lebo troška rozmýšľam do budúcna,že ak ich bude treba meniť,tak nech nejdem do extrému :-) ja som mala prsia upadnuté z kojenia a aj po schudnutí som išla číslo dole,takže tvar prsníkov som mala na anatomické implantáty. Kľudne sa pýtaj :-) inak je tu aj fórum od báb čo boli priamo u Dr. Červeňa,tak kukni :-)

Tinizmus

Katus
no veru, budem musiet nieco vymysliet.. horsie to je so psom, lebo je to hrozny maznak (obcas az moc) a dat ho ku nejakej babke by znamenalo, ze by sa vratila o par kil tazsia :D :D
ale kvoli krase a mudr Svehlikovi to uz nejako dam :)

cuculka

Zoja
Ahoj pamatam si ze ked som isla na opku este si pisala ze si si nejsi ista ci pojdes, aj ked si chcela, po tom vsetkom.. a uz mas prsia:) jak to letiii:) drzim palce so zahojenim:)

tina691976

baby som druhý den po op ako dlho trval pocit že vám to ide vybuchnuť v hrudi bolesti nemám vobec robým už skoro všetko len ten plnosti je nepríjemný za odpoved dakujem