Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Ahoj baby dlhsie som tu nebola,no strasne akurat som dobrala antibiotika lebo ta choroba sa mat drzala ze nie a nie prestat..dnes som bola na sono prsnikov co mam ok a zajtra presoperacne..

Bittersweet
Uz sa nam to blizi co, ja som sa dnes spamatala ze sak to uz buduci tyzden..:)

Sashinka, slniecko
Ahojte ako sa mavate, co prska vsetko ok spokojme ? Videla som Sashinka tvoje foto nove krasne to mas :)

olly-fa

tina691976
Tak uz to mas za chvilu :-) Vela stastia prajem! Ja presne o mesiac...

All: Baby prosim vas tie co mate po op uz,mam dilemu,ake nosite teraz oblecenie? Myslim tym,ci ste menili konf.velkost,lebo ja nosim bezne S resp.36-ku a myslim ze s trickami nebude problem,ale napr. take sacko... Vcera som jedno skvele objavila a S mi bolo super ale ked som si primyslela prsia tak by mi bolo urcite male a M sa mi zase plance okolo pasa,tak prosim napiste ako je to u vas. Dakujem :-)

henka88

tina691976
Fúha, viem si predstaviť to čakanie. Ja to mám našťastie hneď ráno, tak budem rýchlo po. Držím moc moc palce :) potom sa ozvi.

tina691976

henka88
dakujem za podporu už len tri hodiny je to ako ísť na popravu :)
ale som rada že su tu baby ktoré dokážu poradiť a podporiť aj malé veci dokážu ludí spájať napr.prsia ešte raz dakujem

henka88

Tinizmus
ahoj, ja idem tiež k Paliatkovi,ale ja idem už vo štvrtok na operáciu. Predtým som bola u dvoch dr, už som mala s jedným aj zmluvu a potom som šla ešte k tomuto a som sa rozhodla nakoniec pre neho. Ale musí sadnúť aj tebe, tak uvidíš, aký budeš mať pocit ty. Inak sa mi zdá, že aj kozička má prsia od neho, ak máš prístup do galérky.

RUSH

K tym bradavkam,niekde skor v tejto debate som citala o kalciovej masti,alebo bepanten na odlicovaci tamponik a vlozit na bradavky,aby sa to tolko netrelo tou podprdou,vyskusam to

Lenkalili

RUSH

Mám podobný problém, ked dám dole podprdu a chytím si ich do ruky umieram od bolesti bradaviek...ja som 25dni po opke. Mám tiež pocit že je to z pooperačnej nakoľko presne cez bradavky prechádzajú tie záhyby, no dufajme že to prejde :-(

cuculka

Rush
Aj ja som mala mrte citlive bradavky.. dokonca zozaciatku som si ich necitila.. este stale ich mam citlive ze to aj pol roka moze trvat.. ja som uz 5mesiacov po..a je to stale citlive..