Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Wenushka,

ja som mala prísť na 15.00,trošku som meškala a prišla som zároveň s dokym zhruba o 15.10,takže zbytočne tam prídeš skôr-on prichádza okolo 15.00,pretože do 14.00 ordinuje v BB.Neboj,naberie to taký rýchly spád,že ani nebudeš vedieť kedy a ideš-najprv ťa ubytujú,potom sa vybalíš,hned nato dostaneš pančuchy a už tam bude doky-pokreslí ťa a už ťa sestrička berie...

wenushka

Doka

Ja tam mam byť na 15 00 sa bojím že ak mi nič nedajú tak zdrhnem. Ja som strašný bojko. Dúfam že budem môcť tam byť aspoň do obeda.A čo chrbátik ešte nebolí?

doka

A ešte k tej cene-stoja 3,50€ :)) a čo sa týka kávičkovania-netajila som kliniku,mesto a ani dátum-kde som opku absolvovala-tak ak si myslíš,že kávičkovanie ráno bol blud,tak si to kľudne over telefonicky :))

doka

Juliza,

tak ja som bolesti nemala a ani nemám žiadne a ked píšem žiadne,tak žiadne.A nenapísala som,že pre homeopatiká-konkrétne homeopatiká slúžia na prípravu tela na operáciu-nie na bolesť!!!! Okrem 2 infúzií,ktoré som dostala na klinike som neužila ani len paralen-vôbec nič...A to určite by som sa netrápila s nejakou bolesťou-pretože tak ako som písala dalej-mala som so sebou flector,zaldiar,novalgin...

Juliza

Milé dievčatá. To, čo sa tu aktuálne píše o bolesti je absolútny blud. Nehovorím, že sa to nedá prežiť, ale aby niekto napísal, že nemal žiadne bolesti a ráno kávičkoval, tomu neverím. Homeopatia sú vyhodené peniaze. A nie malé. Neverte tomu.

doka

Danka123,

mne homeopatiká doporučili baby od Racza,ja som ju brala a nemala som žiadné problém...určite má dobré účinky-ja som nemala žiaden opuch,modriny ani bolesti,tak ako baby čo ju užívali...samozrejme,je to na tebe ako sa rozhodneš...

Wenushka,

ja som náladovku nedostala,pretože som do 20min.bola na sále a náladovka začína účinkovať po 45.min.,ale baba čo išla po mne ju dostala :).Ráno sme mohli ísť domov o 7.00,ale tak ako som písala,my sme ešte so setričkou kávičkovali :D.Pri odchode sme obidve dostali tabletky od bolesti,ale ani jednej nám ich netrebalo,tak sme ich vrátili :),na jazvy sme nedostali nič-nemáme to rozopínať do utorka-v utorok ideme vyberať stehy :)

Danka123

ALL ahojte baby, dnes mi prakticky lekar zrusil pondelnajsiu operaciu :( Mam asi nejaku virozu - mavam teploty 37,1 a povedal, ze takto ma na operaciu nepusti :( Spravil mi stery z mandli, ani lieky mi nedal a poslal ma domov...teda este predtym mi dal prednasku o tom, ake je nebezpecne a skarede davat si silikonove prsia....pocitala som s tym, ze ludia budu mat potrebu vyjadrovat nato svoj nazor, skor ma trapi ta moja opka...volala som do interklinik, a tam je zomna slecna zufala, ze maju full a nevie kam ma ma dat...NAJLEPSIE BY BOLO, KEBY SOM SA S NEJAKOU BABOU, CO MA TYZDEN-DVA POMNE VYMENILA (ja mam 9.2. INTERKLINK DR. HEDERA) necita tu nejaka taka?

Doka tesim sa, ze mas uz po :)

a inak pytala som sa doktora, ci mozem pred opkou uzivat homeopatika Arnica Montana a napisal mi, ze pred operaciou mi ziadne homeopatika neodporuca a 3 dni po opke si uz mozem brat prakticky cokolvek..ale vy pisete, ako vam pomohli tak neviem..

wenushka

Doka

Dávali ti aj dáku náladovku? A kedy si išla domov ráno či na obed a dali ti nejake tabletky alebo náplaste na jazvy domov?

doka

Baska90,

je to otvorená skupina,denne je tam kopec príspevkov,názov skupiny Silikónové prsia: skúsenosti, rady, odporúčania