Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

sashinka1985

Ahoj kontrola dopadla asi takto. Mam opuch na pravom prsu to som si aj myslela pretoze som ho videla cez podprdu a mam vo vnutri pravdepodobne zrazenu krv ci co, mam volaku vnutornu modrinu. Doktor mi povedal ze si mam kupit na to lieky Reparil a natierat lioton gelom. Ja nemozem poriadne hybat s pravou rukou a prave prave prsko robi sarapatu. Aj pri dychani mato boli. Za 2 tyzdne mam dalsiu kontrolu tak som zvedava ci sa to da do poriadku. Prsia sa mi pacia a aj velkost vihovuje. Mam ich este rozdielne tak musim cakat pokial odpuchnu a usadia aby sa zrovnala velkost

Trinity Orion

mirkaviki
Jasne,viem co myslis,ten rez robievaju ked je potrebna aj modelacia prsnika,co som videla fotky,ked su prsia velmi ovisnute a skor take vacsie.Ja som to nemala.A tebe vravel doktor,ze potrebujes aj modelaciu?

sashinka1985

Marikamarika

Neboj sa nic moja, dopredoperacnych budes uplne fit.pi moja cviklovu stavu alebo dzus si kup cviklovy a papaj brokolicu-budesmat dobre krvnetesty aj keby si bola este stale nachladnuta. Ja som bola ko, a vysledky som mala dobre.tesim sa na tvoje nove prsia, na fotky:-) ani sa nenazdas a budes aj ty pekna prsatica:-)

Co sa mna tyka, je to fajn,bradavky mam stale take na dotyk bolave, este citim taky tlak a napatie v prsiac, doktor povedal, ze take 2-3 mesiace, kym budu prsia uplne fit a budu mat konecny vysledok.v tej pooperacnej nikto nevidi, ze mam prsia, tak sa ma na to nikto nepyta, tak je to fajn. Ale meriam sa kazdy treti den,a dufam, ze objem nepojde nizsie:-)zatial nejde, co je fajn :-D

Slniecko83

Ako dopadla kontrola? Dufam, ze je vsetko v poriadku a prsia sa ti pacia.

ythyl

cukricka,

ja mam dnes 5 den po operacii,malu som este nedvihala,ale dnes som soferovala:)no mam automaticku prevodovku,tak to bolo lahsie:)

mirkaviki

Trinity Orion
Dakujem za odpoved no ja som si myslela ze rez vedie aj okolo dvorcov a potom aj cez pol prsa smerom dole- neviem ci som sa spravne vyjadrila ale asi vies ako to myslim :D - videla som len foto tak z toho usudzujem

mirkaviki

Trinity Orion
Dakujem za odpoved no ja som si myslela ze rez vedie aj okolo dvorcov a potom aj cez pol prsa smerom dole- neviem ci som sa spravne vyjadrila ale asi vies ako to myslim :D - videla som len foto tak z toho usudzujem

mirkaviki

Trinity Orion
Dakujem za odpoved no ja som si myslela ze rez vedie aj okolo dvorcov a potom aj cez pol prsa smerom dole- neviem ci som sa spravne vyjadrila ale asi vies ako to myslim :D - videla som len foto tak z toho usudzujem

Trinity Orion

mirkaviki
Ahoj :)Ja mam tiez rezy cez dvorce a nie je to nic,coho sa treba bat podla mna.Som este len 8 tyzdnov po operacii a jazvy su bleduckoruzove a tym,ze lemuju dvorec,ich je vidno minimalne,ked vyblednu uplne,bude to super.Nemas sa coho bat :)

cukricka

all

Ahojte, chcela by som sa opytat, hlavne zien, ktore uz maju deti, po akom case po operacii ste ich zacali dvihat na ruky? alebo ako ste to riesili s kocikom a pod. dakujem

a taktiez ako so soferovanim.