Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

slniecko

Tak piatok čakáme fotečky :) by som asi na tvojom mieste nevydržala a nakukla, si super že to tak vydržíš veď už nie veľa a uvidíš ich :)

slniecko83

lenkalii, juliana

Kocky mate velmi prekne prsia.
Ja som dnes presne tyzden od opky a este som si ich nevidela pretoze nemozem si rozopinat podprdu az do kontroly ktoru mam v piatok. Lieky si uz nedavam od bolesti nie ze by som bola bez bolesti ale je to taka bolest co sa da zniest. Najhorsie je to ked si z lahu idem sadnut to mam dost velke bolesti a potom to musim chvilku predychavat

henka88

cukricka

mne sa tiež zdá :D že celú ruku odrazu chceme. Ja som chcela také akurátne prsia, ale ako chodím na toto fórum, tak mám pocit, že už by som chcela veľké bomby, lebo čo ak budú malé :D Treba sa asi upokojiť a byť rady že aspoň niečo máme a spomenúť si, ako to bolo predtým.

ythyl

shiela,

ja som bola vcera operovana u dr.Svehlika a dnes som bola uz na poste vyberat zasielku:)vcera som nedostala lieky od bolesti uz od jednej poobede:)a dostala som este pred spanim a dnes pred cestou domov:)takze sa nemusis bat,ja som sa tak nenormalne bala bolesti,ze to az nebolo mozne,tak som ostala riadne prekvapena:)inak sestricky a pan dr. su tip top:)ale ja mam 390ml a 420 ml a su riadne malicke:(

Susy1982

Ahojte babenky
vcera v panelaku sa nam ukazala aj nasa kamoska z fora lucy1990 v galerii strana 16,.Vyzara uzasne...vsetko dobre prajem nech sa dari

shiela

Lenkalili
Tak to je potom dobre.svrbia lebo sa hoja.som rada ze ti je lepsie. Ja neviemstale ci do toho ist.ano chcem super pocit ked nemusimmat push up a doma byt v pyzame bez podpiry.no ale aj tak vaham.ani neviem preco.to vsetko je v hlave.

Lenkalili

shiela

Už neberiem ani včera som nebrala a to som bola 4ty deň, ja už som OK akurat brutalne ma to boli ked ležim spim a rano ked vstavam...bolia ma cici tak celkovo ale aj take palenie je to ale da sa to už zniest :) Pre mňa boli najhoršie deň opky a dalšie 2 dni potom už lepšie :) lieky mi moc nezaberali ten novalgin ale brala som aj tak ale ked som sa moc nehybala tak to až tak nebolelo takže sa to dalo...teraz ma tak svrbia tie rezy akoby mravčeky po nich chodili :)

shiela

Lenkalili

Fakt krasne ich mas aj juliana.ano dreny su na odtok krvi a bordelu z rany. Tak to je super ze nie su modriny. Este beries nejake lieky od bolesti? Zabrali ti nejake alebo nie? Aka je to bolest? Tlak,tahanie alebo aka?

hostelica

švehlikove dievčata :) mate krasne prsia , už sa nemožem dočkat kedy pojdem na opku:)))jooj este dve mesiace. Ja si síce nedavam veľke cici,ale vidim ze švehlik robi pekne prsia tak urcite budem spokojna:)dobre som si vybrala:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk