Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Danka123,

ona ide tam kde ja,takže iba termín :)),ináč dobrý výber-Interklinik-Hedera aj Racz robia krásne prsia-tak sa nemáš čoho bať-aké máš navrhnuté?
Ja už len 3 dni :))aj sa teším aj bojím-také zmiešané pocity...

Danka123

Ahojte :)
doka myslim, ze mame iba rovnaky datum... ja idem dr. Hedrovi do Interklinik, neviem kam ide Wenushka

Zuzka.forum a Stefani no ste ma pekne "schladili"...ja som taky optimista, ze som si vypytala dovolenku iba na tyzden...ale budem musiet uz po tyzdni prist, lebo 16-teho je vyplatny termin a kolegovia by mi asi neodpustili, keby kvoli mojim prsickam nedostali vyplatu...asi to vybavim a pojdem domov...ale sefom som slubila, ze aj ten prvy tyzden budem pracovat z domu...co vam poviem...optimistka :D

Wenushka aaano budeme sa delit o pocity a prezivat to spolu :)

inak dnes mi brali krv kvoli predoperacnym a pol dna neviem zohnut ruku a dost mam to boli...ja som strasna padavka :D

wenushka

doka

Ahoj neviem lebo vysledky s krvy a mocu mi mali prist az na druhy den a nevolala som tam ale asi idem tersz zavolat a na interne som objednana az v pondelok.

Chcem sa opytat baby zacinam byt chora to je ako naschval zo 2 roky som nebola a teraz ma to chyti, mozem brat nieco od bolesti a na chorobu? Pocula som ze ten prasok paralen grip je dobry?
Lebo dade dom citala ze zo 2 tyzdne by sa nemalo. Za kazdu radu dakujem.

Zuzka.forum

Stefani, už po 2mes. na lyže? Ja sa bojím ešte aj teraz (3,5mes.), reku radšej jednu sezónu vynechám..Tak ale ja som asi prehnane opatrná a poctivá, všetko dodržiavam, stále spávam v podprde a nosím tie zo siklienky, vyhýbam sa dvíhaniu ťažkých vecí a pod. Keďže mi opka nedopadla podľa predstáv (chystám sa na reopku), tak sa snažím minimalizovať prípadné negatívne dopady. Odpuchli mi tuším tak po 3týždňoch a úplne zmäkli+klesli asi po 2mes. Držkaj sa aj ty. :)

Stefani

Ahoj Zuzka forum,
teším sa s Tebou, že si už tak super. Verím že to ubehne. Mne dovolili po 2 mesiacoch ísť na lyže. Tak uvidím ako sa budem cítiť.
Po akej dobe Ti prise odpuchli?

Zuzka.forum

Stefani, ja som po 3mesiacoch a tiež som sa nevedela dočkať kedy budem môcť cvičiť :) som pribrala 3-4 kg pri tej nečinnosti (plus k tomu vianoce), ale už 3týždne cvičím, aj s ľahkými činkami, paráda a už ledva čakám kým budem môcť behať - cca za 2mesiace dúfam, teraz to ešte nejde (nie skrz počasia) skúšala som na mieste hopkať a ee. A aj mne sa páčila narkóza - som myslela, že som jediný úchyl. :D Spanie na chrbte - fakt "paráda", cca po 2mesiacoch som začala aj trochu naboku a teraz po 3mes. naboku i na bruchu sa dá, jupí :)

Stefani

Monci666
návštevy sa dajú už 2. týždeň, tie sú relaxačné, posedíš, pokecáš. Budeš mať zmenu po týždni domáceho vezenia.
Nič neruš, neodkladaj!!!

Stefani

Danka123
ja som po 10-tich dňoch išla na 1. kontrolu a do práce až na 11 deň aj to veeeeeľmi šetrne, len tak na 2 hodinky skontrolovať. A aj to som prišla unavená. Nehovorím, že to nedáš ale tu nejde o hrdinstvo. Také normálnejšie fungovanie je až po 2 týždňoch.

Zuzka.forum

Monci666 - ach tak, takže máš 3týždne na zotavenie, prvý pekne ležkaj a ten druhý-tretí už budeš môcť chodiť na tie návštevy (alebo by mohli chodiť navštevovať oni/ony teba), tie nákupy a wellnes - uvidíš ako sa budeš cítiť, pokiaľ to nebudeš preháňať, tak v pohode, ja som myslela, že hneď ideš makať po týždni.:) Určite to neodkladaj, jasne že sa to oplatí!:)