Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

assaabloy,

prosim ta,ake mas miery -vysku a vahu?:) ja som ti pisala aj predtym,ale asi si si nevsimla:)lebo tie tvoje prsia sa mi zdaju na fotke byt bomby a to si pisala,ze sa ti zdaju byt mensie:)lebo ja idem k dr.Svehlikovi teraz v pondelok a baby od neho co mali 420ml,co budem mat aj ja,tak pisali,ze sa im zdaju dost male:/ja som z toho jelen vsetkeho:( asi by som nemala citat forum pred opkou,lebo ma z toho mrdne:)mala si velke bolesti?predpisal ti nieco doktor?:)

hostelica

dakujeeeeem:))))))

áno chystám sa, neviem sa dočkat no zároveň mam aj obavy. Ale myslim ze to bude stáť za to...

assaabloy

hostelica
ahoj. posli fotku prs pred opkou a bez tvare na galeria@zoznam.sk
do emailu napis svoj nick (nezabudni) a vyckaj az ti spravkyna galerie posle instrukcie potom budes moct nazriet do galerky.
nechystas sa ty ku Svehlikovi ;)

hostelica

ALL

Dievčata,

mohla by som si tiež pozrieť fotky?...le neviem ako.Prosim poraďte, o dve mesiace idem na operáciu a chcem vidieť viac foto

assaabloy

tych fotiek je skoda.ale vidim ze si doma urobim v pc poriadny album pred a po, vsetky fotky mam tak poprehadzovane este

tomyum1

assaabloy
nepozerala som teraz ake mam foto v galerke ale este davnejsie mi zmizla jedna foto uplne pred co mi bolo luto lebo nikde inde som ju nemala ulozenu... vtedy zajacik pisala ze ked pridavala fotky niektore sa vymazali, ale neviem preco...