Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Saraby

Ja som sa tiež rozhodla pre krajšie prsia. Chcela som mať 100% istotu, že budú krásne, pretože mám veľmi náročného partnera čo sa týka pŕs. Veľa som čítala o rôznych chirurgov. Najlepšie ohlasy som počula o dr. Červenkovi, avšak ten mi dal termín až o rok. A počula som, že jeho pokročilí vek sa začína prejavovať na kvalite jeho práce.

Ja som bola operovaná Dr. Hederom na interklinik a vrelo ti ho odporúčam. Moje prsia sú presne také, aké som si ich predstavovala. Doktor dodržal všetko, o čo som žiadala, vytvoril mi naozaj krásne prsia. Navyše sú cenovo dostupný a na tú kvalitu práce by som povedala až lacný. Priestory interklinik sú krásne a lepší a príjemnejší personál som nikde inde ešte nevidela.
Dúfam že ti moja rada trochu pomôže :)

angie77

henka88

Okrem toho sú nagor implantáty
plnené inovatívnym, mäkkým, no pevným a
stabilným gélom. Gél pri implantátoch NAGOR,
má aj pamäťový efekt, to znamená, že sa vždy
vracia do pôvodného tvaru. Vďaka týmto vlastnostiam
sa znižuje viditeľnosť implantátu v
prsníku. Celý implantát je obalený unikátnou
bariérovou vrstvou, ktorá minimalizuje riziko úniku
silikónového gélu, v prípade, že by došlo k
porušeniu obalu implantátu. Texturácia implantátov
NAGOR sa volá Nagotex. Táto špeciálna
texturácia zabezpečuje lepšiu priľnavosť a prepojenie
tkaniva s implantátom, ako aj minimalizáciu
tvorby kapsulárnej
kontraktúry.

angie77

henka88

ahoj, ja má nagory anatomické, ja som veľmi spokojná, nagory sú jedny z tých ktoré eliminujú vlnenie, navyše nie sú hladké ale na povrchu majú takú textúru Nagotex ktorá zaručuje väčšiu priľnavosť ku tkanivu

tu máš o nich viac...

Charakteristické znaky prsníkových implantátov NAGOR

1. Obal implantátu a špeciálna 360° Bariérová vrstva

Obal implantátu je jedna z najdôležitejších častí silikónového prsníkového implantátu. Pre všetky implantáty od spoločnosti Nagor je charakteristické, že sú vyrobené s veľmi vysokou vrstvou silikónového elastoméru, ktorá slúži na posilnenie neporušiteľnosti obalu implantátu. Obal sa skladá spolu zo 6tich vrstiev, vyrobených zo 100% lekárskeho silikónu. Prvá a tretia vrstva slúžia na zabezpečenie mechanickej pevnosti obalu. Druhá vrstva, nazývaná aj unikátna 360 stupňová bariérová vrstva, slúži na minimalizovanie rizika šírenia silikónového gélu. Tieto prvé tri vrstvy majú rozdielnu elasticitu a viskozitu, ako ďalšie tri vrstvy, ktoré spolu tvoria obal silikónového implantátu NAGOR.

2. Texturácia

Texturácia spoločnosti Nagor, nazývaná Nagotex, predstavuje unikátny povrch plášťa implantátu, ktorý je určený na podporu lepšej priľnavosti a prepojenia tkaniva k implantátu, ako aj minimalizáciu tvorby kapsulárnej kontraktúry.

3. Výber

Široká škála výberu prsníkových implantátov od spoločnosti Nagor ponúka 226 možností výberu v okrúhlych a anatomických implantátoch, ktoré ponúkajú plastickému chirurgovi dokonalé splnenie pacientkiných predstáv o zväčšení.

evellina

yanka 8, prene tak aj umna je to tak naplanovane, ze potrebujem konzultacku, predoperacne budem asi tiez na SK robit a potom operacia a po opke budem musiet zostat dva tyzdne doma, teda chcela by som urcite dva tyzdne a potom hned do zahranicia. Ja som v Nemecku, ty si kde???
Das mi prosim ta tel. cislo na Cervena, skusim mu zavolat.Ja som bola na jednej konzultacke v KE ale nie som este na 100 % rozhodnuta.

teneriffe

Kejtynkaaaaaa

mysli na mna. cely den na to myslim, a teda som 100% rozhodnuta (:D)napis mi prosim uz na spominany mail, co a ako, dakujem.

ythyl

yanka8,

predstav si,ze aj ja som dnes volala k dr.Cervenovi ale ohladne rhinoplastiky a mi dali termin na 9.maja,co som sa potesila,lebo som s tym vobec nepocitala:)podla mna urcite chod k dr.Cervenovi na prsia,on je proste topka:)a normalne ti dali termin aj na operaciu?skoda,zajtra tam asi budem volat,ja by som chcela niekedy v decembri,pripadne v januari,tak neviem :/ ze ci mi taky termin nedaju aj normalne,ked pojdem na konzultacku v maji:)

yanka8

Sashinka dakujem velmi pekne, pozriem si. Inac tebe urobil nadherne.
Neviem sa rozhodnut asi prilis spekulujem, najradsej by som isla na konzultacku k obidvom a podla toho si vybrala, ale neda sa to nijako zlucit. Dr. Racz ma konzultacky len v stredu poobede. Tak by som mohla dat aspon na pocit.

Evellina povodne som z Ba, mam tam mamku ale inac som tiez v zahranici. Takze musim sa spravne rozhodnut, pretoze si budem musiet zobrat tri dni volna kvoli konzultacke a potom kvoli opke dva tyzdne.

evellina

yanka 8...ja este nemam doktora vybaveneho, bola som teraz na jednej konzultacii v KE, chcela som Mentor.Ja potrebujem po opke potom vycestovat do zahranicia, ty si z Blavy????

sashinka1985

Yanka8

U doktora Racza som bola ja, 16kristina02,deed a neviem ci nie aj dada77. Dufam, ze som to nepomylila.