Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Baby,prosim vas podla coho sa dava ta pooperacna podprda?ja si mam objednat 65D ale pod prsiami mam nejakych 71 cm,to ma byt mensia ta podprsenka?

tomyum1

Marikamarika
Dakujem za vybavenie :-)))
Prska sa lepsia ale stale este po 5tt nie su zahojene, prsko po revizii (vyberani zrazeniny) je este trosinku hore opuch a je tvrdsie, neviem ci je to ok po hematome, ze sa dlhsie hoji, uvidim na kontrole 28. Druhe je uz maksie ale asi tiez opuch zas pre zmenu dole, z toho sa zrazeniny nevyberali tak sa vstrebavaju same... Tak cakam kym sa zrovnaju a zmaknu, lepsi sa to postupne ale teda trva to... Este tyzden musim vydrzat az sa na to dottore (jak ty hovoris) kukne a povi co a jak... :-)))
A ty jakooo??? Uz sa tesis, ratas dni?

tomyum1

Marikamarika
Zlatino pls opytaj sa sestry (asi sem uz casto nechodi), aku podprdu jej kazal mudr nosit po 6tt... Ja mam este tyzden nosit skafander a kontrolu o tyzden ale chcela by som uz mozno kuknut v obchode alebo objednat nejake podprdy... Dakujem!!!!!

marikamarika

Mamita

Dakujem za odpoved, v kazdom pripade drzim velmi palce ked pojdes dokimu a daj potom vediet ako si dopadla..

bittersweet

Henka pozri si nad tou mentor tabulkou fotky tych implosov- za sebou ide nizky, stredny a vysoky profil. Pri anatomoch to ozaj vyzera tak, ze sa zmeni hlavne ta projekcia smerom dopredu a tym padom je aj vacsi ten oblucik od prsnej ryhy po bradavku- rozdiel vo vrchnej casti implosu nevidim aspon z obrazku a v tabulke sa tiez nic nespomina.

henka88

deed
:) hej viem, asi som to zle napísala. Ja mám šírku prsa alebo svalu alebo čo to je za šírka 12,5 cm, neviem, či šírka implošu má presne sedieť do tejto veľkosti, ale pozerala som mentor 375ml alebo 390 ml. Na konzultačke som už bola, len niekde ma pomerali viac a niekde menej :) Inak nevieš poradiť čo sa týka profilov? Ten VP spraví objem cez celé prso alebo len v tej spodnej časti, mne sa to podľa obr. zdá že tento profil dosť natiahne ten spodok prsa - od ryhy po bradavku. Ja by som radšej chcela také rovnomerné vyplnenie, tak neviem, či by nebol lepší stredný. A ink výška implošu má až pokiaľ siahať? :)Ďakujem. (tabuľku mentorov som za pomoci bittersweet našla :)

evellina

bittersweet...neviem kolko mam pod prsiami,to sa mozem sama zmerat????...vysku mam 169 cm a vahu 51 kg a lekar mi navrhol na lavy 335ml a pravy 310ml a ja by som chcela Mentor.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk