Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Dottore asi nedava zmluvu lebo by musel oficialne priznavat cely prijem hihi :-) asi z kesovky vyplaca spolupracovnikov... :-)

ani minarovjech mi nedal zmluvu, 2tis zaloha za impl a operaciu, potom na ruku 1500. A to este robi sukr operacie v nemocnici kde bere za to plat. Pozdravujem danovy urad :-)))

Kvoli comu chces zmluvu, pre istotu kvoli pripadnej reklamacii?

tomyum1

Deed
Voe podprda sa dava k mentorom, tu som mala pri predoslej opke, je dobra podla mna, dava prska viac k sebe ako tato co mam teraz, babkovska presivana lipoelastik. Presitie vidno aj cez hrubsi rolak, musim nosit tielko... Len zas voe tie suchace hore, odstavaju a tazko sa maskuju tiez... Tak si vyberme haha :-)

henka88

bittersweet

no už by mi to strihanie rovno nepomohlo :) Pri tejto operácii sa dáva len lokálka, ale možno by to stihli kým budem ešte v narkóze :D Ja len že tak či tak budem musieť ísť do toho, tak by som sa aspoň 2x nebála :)a netrpela

bittersweet

Tomyum1 ten papyrus som dostala aj ja:) a napisala som mu dva dni dozadu tak som zvedava, asi nejaku vymysla:) dik za rady, este ma urcite vselico napadne!

Henka88 a nevies sa naucit strihat si tie nechty spravne? Ja s tym mam tiez problem, zarastaju mi, ale viem si ich strihat tak, ze prakticky k tomu nedochadza vobec. Vedel by ti to urobit aj plastik v jednom sedeni? Lebo dve anestezy a po sebe zrejme nie su moc vyhodne. Len sa ukuses od bolesti :)

henka88

all

kočky ja rozmýšľam, že by som si dala hneď po opke rovno zoperovať aj palce na nohách, lebo mám tam problém so zarastajúcimi nechtami. Chcela by som to mať naraz zkrku, kedže budem aj PN, len neviem či to zvládnem. Toľko bolesti. Neviem, či máte niektorá s tým skúsenosti alebo či si aspoň myslíte, že sa dá zvládnuť viacero bolestí :D Omnoho viac sa bojím tých palcov a už by som sa rada do toho odhodlala. Len neviem, či budem vládať chodiť na kontroly :)

deed

Tomyum :)
S tym bruskom mas pravdu, a vypuca je spravne slovo...

Ja mam taky ze voe a je v strede na haciky a zips ana ramenach na suche zipsy atie sa mi krcia :(
Zajtra sa aj na to opytam, idem bez krpca tak dufam ze nezabudnem, aj tak si asi secko napisem, lebo aj na cvicenie sa chcem spytat a plavanie a tak :)

tomyum1

Deed
Proti hrbeniu - ked budes zahojena treba cvicit chrbat (a snazit sa sediet rovno, drzat lopatky pri sebe). Aj brusko sa vtedy stiahne, ked sa hrbis sa vypuca (to je slovo :-)))...

tomyum1

Deed
Podla mna mame este stale opuch trosku, ked pises ze sa prsko v skafandri stiahne. Mas od skafandra otlacky ked ho das dole? Ja hej. Ja mam taky presivany lipoelastic. Nema suchace. Neboj prska sadnu a zrovnaju sa.
Napis co povedal mudr na kontrole... Drzim palce...
Ja mam kontrolu bud tyzden.

tomyum1

Assaabloy
Ahoj mojko tesim sa ze si napisala :-) davaj na seba pozor... Nemam na teba email tak ja som ti urcite nepisala... Pozri dozadu 2-3dni, tam som pisala ako sa mam...
Mas pravdu s fotenim a pozorovanim, ja uz radsej nefotim a nehladam kazdu nedokonalost, mam to lepsie ako predtym a budem spokojna ked sa zahoja. Treba im dat cas aspon 3 mes, potrebuju sa usadit. Zaujimave u mna ze teraz ked mam rovnake impl tak je aj tak jeden trosicku vacsi a to ten povodne mensi (minule mal vacsi implos tak bol vacsi), to sa predpokladam casom spravi ked sa vtrebe vsetok bordel a pripadny opuch.
Zlatino ked mi das email mozem ti pisnut...