Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Cayman.....ahoj ja som potom druhá...:o)) ten istý lekár 460 ml a podľana sú stále veľké.....akože makucke sú ale ťažké a mám pocit že mi zbytočne vyťahujú kožu takže ja som za menšie určite

peta79

martina0402
Maťka,tak super :-) ja idem bud.týždeň v pondelok,tak som zvedavá... mňa túto noc začali nejak viac pobolievať a aj dnes :-( neviem,čím to je...či som si ich náhodou včera troška nepresilila,lebo som vysávala a umývala som si sama hlavu :-( tak som to určite prehnala...

Luky2112

Kocky,ktore mate uz po a mate doma male deti (2-3 rocne) da sa to zvaldnut aj bez pomoci niekoho alebo je nutne mat niekoho na pomoc?moja rodina sa mi nejako obracia chrbtom,nikto si "nemoze zobrat dovolenku" ...rada by som teda vedela ci by som to zvladla aj sama s malym....ake to je vlastne na druhy den ked uz som doma,stale len lezim?dakujem pekne za kazdu odpoved

tetunica

Avaya

tie prska su fakt perfektne.
Prosim ta aku vahu vysku a obvod pod prsiami mas.
Lebo podla fotky vyzerame takmer rovnako a ja idem 29.1. k Marsalovi na konzultaciu a som zvedava co navrhne mne. Diki

sashinka1985

Henka88

Jamam mentor som len 9 dni po opke a posledne dvadni mi prsia pekne zmakli.o chvilu ich budem mat ako svoje. Mentor je aj drahsi kvoli tej zaruke. Doktor ti tu zaruku nespominal?co sa tyka odpisovania, odpise na emaily hned, max na druhy den. Mne vcera odpisal o pol 9 vecer.

henka88

all

kočky, čo máte mentori a kočky, čo máte polytech, spokojné ste všetky. ja by som chcela niečo mäkkšie a ostatok je asi nepodstatné. Vôbec sa neviem rozhodnúť, na pohľad a dotyk mi boli príjemnejšie polytech. Ale čo poskytujú mentori navyše vo svojej záruke? Nielen ten príspevok na reopku? Ja som pri nich ani nenašla, že majú záruku aj pri tej kapsulárnej kontrakture, ale niektorá ste to spomínali.
To je hrozné, keď jeden doktor vraví tak a druhý inak. :)

sashinka1985

Avaya

Prsiamas urobene velmi pekne.!!mas presne tu ístu znacku, velkost aj anatom ako ja. Ja som 9 dni po opke. Ako sa citis?si spokojna s prsiami?

angie77

marikamarika

ja už má rok aj 2 mesiace po opke :)mám 370ml nagor anatomické a velká spokojnost, nelutujem ani chvílku, lutujem len že som do toho nešla už o mnoho rokov skôr :)