Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

sashinka1985
ja som to tiež v pohode znášala a aj znášam,čakala som väčšie peklo. Len spanie na chrbte je pre mňa utrpenie,lebo ja od malička spávam na bruchu:-( som tiež úplne samostatná,včera som dokonca prádlo vešala a vysávala...ale tak všetko robím tak opatrne,nesílim sa,lebo predsa len treba mať prsia v kľude,aby sa nepoškodili. Jasné,napíšem ako som dopadla :-)

sashinka1985

Peta79
Ja som nejake bolesti nemala, ale dva dni asi mi dost busilo srdce, ale to asi stres cico. Uz jedobre, obleciem sa, vstanem sama,ani chrbat tak neboli, kazdym dnom je to lepsie a lepsie.prsia som si videla len dvakrat aj to na pat sekund asi,tak sa tiez tesim, ked si ich riadne vyobzeram v zrkadle.:-)tak nechsa nam to pekne hoji a daj vediet, ako ti dopadla kontrola

marikamarika

Babule

Inak otazka, mam teraz asi zapal mocovych..idem dnes k urologicke s tym..len na to sa tusim davaju len antibiotika ako dlho pred opkou uz nesmiem nic brat aby som mala ciste vysledky z predoperacnych? Opka je 27.2. To by mohlo dovtedy odozniet aj lieky sa vyplavit nie?

marikamarika

Bittersweet
Super moja tak som rada ze si spokojna a mate v tom uz jasno uz musime len vyckat a skrtat dni v kalendari :)

peta79

katuss25
kým máš chrastu,tak tú si potieraj repíkom,až kým ti neodpadne a nebude už len jazva... ja som v minulosti používala a budem ho aj teraz používať:Dermatix-silikónový gel

marikamarika

Sashinka

No super takze vsetko v poriadku tesim sa s tebou, mne sa aj mari ze on spominal ze stehy davaju take co sa vstrebu ale nebola som si ista...uz sa tesim na foto :)

marikamarika

Lenkalili
S tou koselou skus klasicky tesco...ja som nasla tam ked som bola tehula tiez trebalo do nemocnice rozopinaciu a vyuzijem tu istu aj teraz :) za par eur najdes pekne slusne ale aj s deckymi motivmi

peta79

sashinka1985
ako vidím,tak to tiež celkom dobre znášaš :-) už len nech je lepšie a nech je všetko ako má :-) som zvedavá na tvoje foto... Ja som bola u dr.Červeňa,min.týždeň vo štvrtok..na kontrolu idem po 10dňoch...prsia som si ešte nevidela,lebo som si nedala dole tú pooperačnú podprdu,nemôžem do kontroly... tak som strašne zvedavá,aké sú :-))))

katuss25

kocky cim natierate jazvy po opke?ja som kupila contractubex gel tak som zvedava...

titen:pojdem i ked sa mi nechce:-(je toho nejak vela poznas to..tak ti prska podrastli??stale sa usadzaju vsak?mas aj ty pod zlazou?ja mam lave stale opuchnute i ked uz krasne maknu a prave uz sadlo dole lave strajkuje a tie modriny otras nestracaju sa a ked tak pomaly

tomyum:ako modrinky?miznu?ako ti je?pooperacnu asi nosis stale vsak?ja mam taky pocit ze ju nedam dole nikdy:-)

deed:citam aka si spokojna super som si spomenula ako si mi hladala clanky o antibiotikach:-)zlata som sa nasmiala i ked vtedy mi to prislo ako koniec sveta:-) ake mas kosiky?nosis aj sportovu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk