Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Marikamarika mne racz hovoril ze to je proste filozofia firmy mentor- kazda ma nejaku. Ukazal mi aj natrell a tie boli zas uplne ine, tie sa mi veru nepozdavali vobec, hovoril ze tie takmer ani neobjednava. Inak podla mna kazdy presadzuje najviac znacku, na ktorej najviac zaraba, na com nie je nic zle.

Vivien777

Sya
No mna tiez operoval Cerven a k inemu by som nesla lebo podla mna je najlepsi. Ty mas s nim sice inu skusenost co ma mrzi :(. Ja ich mam este len rok, ale sa mi uz mali a chcela by som vacsie. A ty kvoli comu zvazujes reopku, kvoli velkosti ci kvoli tomu ze ich nemas podla svojich predstav?

janika1531xx

slniecko83

janka.i@atlas.sk

Ja som bola na operácii pred dvoma rokmi a obvodna z toho nadšená nebola a ked jej poviem že idem opäť tak čo si o mne pomyslí :-D

slniecko83

janika1531xx
Napis mi tvoj email pretoze moj email je z mena a priezviska a nechcem to tu zverejnovat. Od obvodnej pytaj ten vypis zo zdravotnej dokumentacie. Ja ked som tu bola u obvodneho tak som mu povedala ze idem na plastiku a dalej sa nepytal ze coho ale tak este budem musiet za nim zajst ohladom vsetkych vysledkov a toho vypisu a tak som zvedava ci sa bude pytat kto vie ako by sa zatvaril keby mu poviem ze si idem dat urobit prsia

marikamarika

Bittersweet

Mentor anatom je tvrdy preto aby lepsie drzal tvar ...aj to mi vysvetloval racz..pri gulatom na tom tak nezalezi kedze je okruhly sade rovnaky...anatomy su vraj vsetky tvrdsie od gulatych tej istej znacky..

marikamarika

Henka

Ahoj, ano dr racz dava vzdy dreny, co som bola unho na konzultacke tak sme to riesili a povedal ze on je jednoznacne za dreny a dava ich vzdy...

bittersweet

Preco ked pisem z mobilu tak sa to odosiela opakovane, to je divne..

Henka88 ja sa rozhodujem medzi dr.Trskom a Paliatkom, viac chcem ist k Trskovi ale neviem ci sa dohodneme terminovo, cakam na jeho vyjadrenie. Moje maximum je 350ml, dr hovoril ze moze poskusat este priamo na sale,ked ma bude mat otvorenu, co mi sadne najlepsie. Inak aj druhy spominany dr.mi odporucil to iste aj napriek tomu ze favorizuje znacku nagor a dr. Racz ktory presadzuje mentor mi to o tych zarukach co som spominala potvrdil. Najdolezitejsi je kvalitny doktor s ktorym sa zzijes co sa predstav tyka.