Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

srnkamala

deed
no ja som mala zevraj aj vnutorne aj vonkajsie stehy...vnutirne strebatelne a vonkajsie mi dneska vybral....este to mam prelepene tou paskou..ale chcem si to uz zacat natierat dakym specialnym kremom proti jazvam? kedy si to mozem zacat sama osetrovat?aka mastika je najlepsia na to? a biolampu mozem na osetrovanie? v pondelok to uz bude mesiac od op..a chcem uz aj zacat cviciiiiiiit lebo zkysnem asi :D

Vivien777

Ahojte kocky. Som tu nova ale silikonove prsia uz mam . Chcela by som sa dostat do galerii nakolko zvazujem reoperaciu a neviem sa rozhodnut ci opat anatomy alebo gule. Napisete mi na ktory email poslat foto? Dakujem

slniecko83

Sashinka1985

Takze EKG v pohode a testy budem vediet tak za tyzden a keby boli zle tak zavolaju. Ale poviem ti citila sim sa uz lepsie a dnes ako naschval zase mi je blbo ja uz fakt neviem co to furt na mna lezie, takze si myslim ze testy budu zle. inak ty uz to mas za par super zachvilku bude z teba prsatica. Velmo ti budem v utorok drzat palce

sya

Ahojte dievčatá, bola niektorá z vás na reoperaciu?? Ja som bola pred 5 rokmi u cervena, ale uz k nemu nechcem ísť.. Bola by niektorá ochotná a napísala mi s akým doktorom bola spokojná na další krát a či bol ten istý, alebo iný ako prvý krát.. Ďakujem ..

henka88

all
máte niekto polytech silikony? že či sú nejaké horšie, lebo všade vyzdvihujú mentori a pod. ale že vraj v nich nie je až taký rozdiel a vraj sú makkšie. Mne odporučil doktor tie, ale ja som chcela mentori a teraz neviem.

sashinka1985

Slniecko83

Dufam,ze vysetrenia ti dopadnu dobre. Dnes rano som na teba myslela.Daj vediet ked budes vediet vysledky.

kamilisko

Čaute baby, ako už písala angie77...v BA interklinik, majú od dnes dobrú zlavu na opku (zvacsenie poprsia)... píšu, že 1989 + 300 Eur kupon... maju odkaz na zlavomate aj na vlastnej stranke...hmmm:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk