Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Marikamarika veru nerozhodla som sa este s tou velkostou, asi by som to potrebovala este prebrat osobne s dr. Ale myslim ze si dam minimalne tych 330ml. Inak ja este nemam termin, lebo na konzultaciu som nesla rozhodnuta ze urcite interklinik, absolvovala som viacere konzultacie. No a ta blondyna co so mnou riesila veci po konzultacii ostala uplne neprijemna, ze nech si uvedomim ze uz dava terminy na polku marca a potom ma slusne vykazala, ze ostatne posle do konca tyzdna v maily-nic neprislo:) neviem ci tebe hej. Dost nesympaticky pristup. A hlavne este ked vidim na tvojom pripade ze obsadzovala koniec februara.

marikamarika

Katuss25
Gratulujem kocka a hak krasne to cele zvladas bez bolesti...clovek ti normakne zavidi..;)
Ja idem na opku az 27.2. Ale dr mi uz twraz povedal ze urcite budu dreny on dava vzdy...ake to je? Ked ich tam mas a potom ked ich vyberaju? Boli to?

Bittersweet
Ahoj, tak ja uz som Raczovy napisala ze kolko mi tam vie max natlacit bez nejakych zdravotnych rizik tak cakam...zatial sa neozval..ale tak su sviatky cize asi dovolenkuje aj on...ty uz si sa rozhodla podla vizualu ze co si teda das??

slniecko83

sashinka1985

Uz iba pozitivne myslenie. Juj budeme cacane prsatice tesim sa.

bettersweet

Jasne zbitocne je stresovat musime sa vytesovat. Ja jem plno vitaminov aj ten cesnak a stale volaco utoci. Mozno to je spojene s tim stresom.

bittersweet

Katuss no super, ale radsej sa aj tak setri, niekedy je to klamlive:) ja som zas drobna a aspon na vizualizacii na mne uz 330ml anatomicke vyzeraju dost velke!:)

Sasinka a slniecko, nerieste a nestresujte, sashinka myslim ze je uplne normalne ze si takato "vypnuta" a je to tak lepsie ako keby si sa stresovala- este to na teba pride, cim neskor tym lepsie! Myslim ze vsetky mame obrovsky strach a prirodzeny respekt z toho neznameho co nas caka.. ved idu ta rezat, bude to boliet, splni to tvoje ocakavania..? Vsetko dobre dopadne, neboj, budes krasna a cas na radost este len pride! Hlavne mysli pozitivne!;) a ako prevenciu ochorenia si mozes nasadit aspon vitamin C so zinkom, pripadne imunoglukan akutnu kuru..a ak lubis cesnak, tak to je prirodzene antibiotikum!:)

bittersweet

Katuss no super, ale radsej sa aj tak setri, niekedy je to klamlive:) ja som zas drobna a aspon na vizualizacii na mne uz 330ml anatomicke vyzeraju dost velke!:)

Sasinka a slniecko, nerieste a nestresujte, sashinka myslim ze je uplne normalne ze si takato "vypnuta" a je to tak lepsie ako keby si sa stresovala- este to na teba pride, cim neskor tym lepsie! Myslim ze vsetky mame obrovsky strach a prirodzeny respekt z toho neznameho co nas caka.. ved idu ta rezat, bude to boliet, splni to tvoje ocakavania..? Vsetko dobre dopadne, neboj, budes krasna a cas na radost este len pride! Hlavne mysli pozitivne!;) a ako prevenciu ochorenia si mozes nasadit aspon vitamin C so zinkom, pripadne imunoglukan akutnu kuru..a ak lubis cesnak, tak to je prirodzene antibiotikum!:)

sashinka1985

Slniecko83
Neboj sa, to ti tak rychlo ubehne, ze nebudes vedíet ani ako.ja som sa nevedela dockat kedy prejdu tri tyzdne a pojdem na konzultaciu,uz su tomu dva mesiace a vidis o 10dni mam opku.
A moja od dnes myslime pozitivne dobre? :-)

slniecko83

sashinka1985

Vsak to musime zacat mysliet pozitivne aby sme si to zle neprivolali. Ty uz to mas za par a ja este 24 dni

sashinka1985

Slniecko83
Ja tiez len rozmyslam nad tym ze testy dopadli hrozne, alebo ze zasaochoriem a -ozno preto sa ani netesim na opku ani si neuvedomujem, ze dakde idem.
Musime prestat na to zle mysliet a zacat sa tesit na to ake z nas budu cicnate krasky :-)

katuss25

bittersweet ano mam 555anatom mala som aj dreny..boôa tam somnou kocka a mala 400 gule a mali sme to nejake rovnake ja som vysoka rozlozilo sa to pekne:-)som aj ja vytesena aka som ciperna no ked vstavam ako sadaju to boli...inak super isla by som zas:-)

slniecko83

sashinka1985

Ja tiez sa citim lepsie. Ja som si tie testy prehodila na 8.1 ale mozno v pondelok zavolam ci by sim nemohla prist aj skor lebo sa bojim tiez aby som znova neochorela dovtedy lebo aj okolo mna je kazdy chori a aj moj syncek takze je mozne ze ma to chyti znovu a to by som bola velmi nerada. Ja uz odpocitavam dni k opke ale neviem ci sa msm tesit skor sa bojim ze tie testy nebudu dobre a to bude dovod neist na opku,jaj nech uz mame poton a boli by sme konecne spokojne